489 Shares 7322 views

Oryginalny amerykański strona

Amerykański kino jest pełna wzorów – jak w horrorach i komediach. Najczęstszym tematem filmów humorystycznych – to fantastyczny amerykański stroną rzucony przez studentów czy licealistów podczas krótkiego wyjścia „przodków”. Ale to jest szalone spędzić czas amerykańskich nastolatków? W tym artykule dowiesz się, jak wyglądają prawdziwe stylu amerykańskim imprezę według świadków!

Strony studenckie w Stanach Zjednoczonych: mity i rzeczywistość

Amerykańska studentka party – to jest elementem kultury młodzieżowej i uczniów szkół średnich w całym kraju, to tradycja, która, oprócz żywych wrażeń i wspomnień na całe życie, pomagać dobrym uczniem! Jako paradoksalne jak się może wydawać, ale szalone przyjęcie amerykańskich studentów są często finansowane przez co niektóre organizacje studenckie, firmy związane z uniwersytetów i college'ów. Ponadto, bardzo często w roli organizatora stowarzyszenia, więc najczęściej mitu o amerykańskiej partii to idzie mniej więcej tak: „On stron studenckich tylko beznadziejne młodzi ludzie udają się do Stanów Zjednoczonych nie jest zainteresowany w życiu nic, ale alkohol i rozrywki.” W rzeczywistości tak nie jest, mimo wszystko, aby dostać się do takiej partii, studenci mają kilka miesięcy ciężko pracować na studiach! Jeśli nie mają wybitne osiągnięcia w zajęciach pozalekcyjnych, nie talent, lub co najmniej dobre wyniki, to jest mało prawdopodobne, będzie można dostać się do partii amerykańskich studentów. Z dużym prawdopodobieństwem, najbardziej zapalonym party-goer-American byłaby prosta A, przejechanie na czerwonym dyplom!

A co z odpowiedzialnością?

W miastach o małej populacji znajdziesz duże prawdopodobieństwo, że w trakcie imprezy bardzo hałaśliwych sąsiadów chcą Państwo, aby nauczać i spowodować gliniarzy. W tym przypadku, można pozbyć się surowej kary „dla nadmiernych zakłóceń po godzinach” – z dziesiątej wieczorem do siódmej rano, czyli około $ 400 do pierwszego „uwaga” i $ 500 za kolejnych punktów. Jeśli organizacja nie jest stroną zaangażowany w „kręgu amatora”, a oficjalne stowarzyszenie „imprezowicze student”, kampusach uniwersytetów i college'ów często ignorują szalonych amerykańskich stron swoich uczniów poprzez zakłócanie co dzieje się w bardzo rzadkich przypadkach. Postawa ta jest wyraźnie w hałaśliwych fanów ręcznych spotkań towarzyskich!

Amerykańska strona studiuje

Zatłoczone party – ulubionym hobby nie tylko nastolatków – studenci lub uczniowie, ale raczej sposobem życia dla większości Amerykanów, a jedynie z wiekiem szaleństwa, co dzieje się na takich imprezach, nieprzerwany, a sami stają Format partia przyjazny, biznesowych lub rodzinnych spotkań. strona główna z dużą ilością gości – nie rzadkością dla każdego państwa w Ameryce. Często fabuła filmu jest całkowicie skopiowane do rzeczywistości – właściciel często nie zna ludzi, którzy przychodzą do jego domu.

W najlepszej tradycji

Picie, taniec i jedzenie – nie jest tylko rozrywka na tych spotkań towarzyskich. partie amerykańskie dał światu słynne czerwone kubki jako symbol ekscytujących hangouts młodzieżowych. Ogólnie rzecz biorąc, należy stwierdzić, że czerwonych plastikowych kubkach – bardzo popularny produkt w Ameryce. To jasne naczynia jednorazowego użytku można znaleźć w każdym supermarkecie. Powodem popularności kolorowych okularów – ich praktyczność pod względem każdy nastolatek. przezroczyste naczynia łatwo „powiedzieć”, że ktoś pije młodego mężczyznę, twierdzy swojego napoju. Z kolorowych kubków bardziej skomplikowane, a nastrój tworzą bardzo uroczysty!

wersja niepopularny

Jest jeszcze inny, mniej popularna opinia o sukcesie czerwonych kubków. W niektóre wieczory kieliszek czerwonego – to znak, że jej właściciel – ludzi wolnych relations, otwarta na nowe znajomości, inne kolory mogą symbolizować inny, zupełnie inny „status społeczny”. Między innymi tego naczynia jest łatwo rozróżnialne w ciemności i światła, aby napój nie zostaną utracone.

W środku partii

Amerykańscy studenci uwielbiają mieszać sportu i pić, i to nie jest złośliwe krytykę obyczajów, a także opis miejscowych rozrywek wakacyjnych. W Stanach Zjednoczonych, bardzo popularnej gry z piłką do tenisa stołowego i czerwone kubki z alkoholem. Rozgrywka nie jest trudny do opisania: kilka graczy wymieniają ciosy jak stół do ping-ponga, starając się strzały tak dokładne, jak to możliwe, dostać się kubki z piciem. Najczęściej goście party przy piwie, dlatego ten rodzaj „sportu”, zwany BeerPong. Za każdym razem, gdy gracz z przeciwnej strony stołu dostaje piłkę w filiżance, przeciwnik wypija zawartość jednym haustem.

proste zasady

Gry mogą być odtwarzane w tym samym czasie dwa lub nawet cztery osoby: dwie po jednej stronie „pola”. Zadaniem gracza – pokonać filiżankę wroga, a bez rozlania jej zawartości. Podobnie jak w klasycznym tenisa stołowego, uderzenie jest liczony tylko wtedy, gdy piłka odbiła się od wstępnego boisku wroga. W końcu, należy zapukał wszystkie kubki przeciwnika. Jest to na pewno powiedzieć, że do końca meczu, przeciwnik po prostu nie być w stanie utrzymać się na nogach!

Gra w piłkę to kolejny mały „premia” – można negocjować z przeciwnikiem podwójnej rolki w dowolnym momencie gry. W tym przypadku obaj gracze rzucać piłkę w tym samym czasie. Jeśli gracze mają szczęście, aby precyzyjne rzuty i obie kule spadną do bramki, a następnie leczyć się na drinka to! Dla płci pięknej w tej grze jest mała koncesja. Dziewczyny mają prawo do nawet trzy razy w całej grze dmuchać piłkę z kielicha, pozbyć się go przez pięć sekund. Jeśli dziewczyna nie może sobie poradzić, a następnie, podobnie jak reszta graczy, to będzie zmuszony wypić całą zawartość. Jeśli obaj przeciwnicy – dziewczęta, mają prawo do blow kulek pięciokrotnie. Regulować proces gra jest przypisany do sędziego BeerPong, co uniemożliwia graczom zniewagę siebie i pić więcej pozycji.

Alternatywą BeerPong: piwo kości

W rogach szerokiej tabeli umieszczone są kubki z piwem. Uczestnicy obu drużyn po kolei próbuje uzyskać sześcian w okularach przeciwnika. Ci, którzy „strzelać” tag, zdobyć dwa punkty, gracz z drużyny przeciwnej pije piwo do dna. Gracze w kubkach, które wchodzą kulki, między innymi, aby stracić dwa punkty. Zespoły grać aż dziewięć punktów gry.

po imprezie

Zamknięcie amerykańskiej partii słynie skali. Organizatorzy kupił litrów alkoholu, setki pudełek pizzy i przekąsek, aby goście czuli się w domu i całkowicie oddawał się do zabawy. Ale kto jest odpowiedzialny za sprzątanie po tych głośnych spotkań? Czy sam właściciel? W rzeczywistości bardzo rzadko są właścicielami bez pomocy swoich gości. Jeżeli właściciel domu w nocy budzi się w gruz butelek i kartonów pizzy i gości i zniknął – to jest złym panem. Bardzo często goście są wyrzucone parę dolców do Służby Porządkowej firma sprzątająca, która eliminuje efekty partii wybuchowego w ciągu kilku godzin. Te goście, którzy przebywają na noc w domu w godzinach porannych, co do zasady, pomagają grabie gruzu i spowodować wszystkich „w gatunku ludzkiego.” Nawet jeśli pan był sam, w godzinach porannych, aby nazwać go wczorajsza wizyta i zaoferować swoją pomoc, w przeciwnym razie ryzyko utraty wszystkie wspaniałe tereny dla kolejnej partii.