860 Shares 1212 views

Prysznic: rozmiary, ceny realne

Speed – jest główną cechą charakterystyczną współczesnego życia. Ale nie zawsze wystarczająco dużo czasu i energii do kąpieli: szybko pod prysznicem – i doskonałe. Kabina prysznicowa opłacalne kąpiele: zużycie wody wynosi sześć razy mniej. Ale co, jeśli w łazience jest stary kąpiel kłopotliwe? Alternatywą – prysznic. Rozmiary mogą wybrać, w zależności od obszaru i potrzeb.

Rodzaje kabin prysznicowych

 • Ta złożona struktura, która składa się z palety, ścian, drzwi i dachu. Lub umieszcza je na ścianie lub postawić w kącie. To w dużej mierze zależy od konfiguracji palety i miejsce, które chcesz zapisać w łazience. Dlatego kabiną prysznicową. wymiary co może mieć kluczowe znaczenie. Profil zamontowany w metalowej ściany przylega do ściany, drzwi lub zasłony. A na szczycie dachu może być, ale nie musi być. Informacje zwrotne od tych, którzy już używają takiego cudu postępu, mówiąc, że jest w procesie nie ma praktycznie żadnego wpływu.
 • Jeżeli samochód nie jest całkowicie zamknięty, a następnie mycie z niego wyjdzie parę. Ta kabina oczywiście tańsze – od 15 do 45 tysięcy rubli. Tańszy stoisko będzie miało miejsce, jeżeli są stosowane ściany plastiku.
 • Opcja droższe – ze szkła hartowanego, które mogą być przezroczyste, nieprzezroczyste, barwione lub chromowany. Uszczelnienie kabiny pod ciśnieniem zapewnia ciszę, muzykę i piosenki nikt nie przeszkadzać sąsiadom. Nie tylko głośne dźwięki, ale ciepło pozostanie w kokpicie. Ci, którzy korzystają z prysznica, zaleca się, aby skorzystać z tej opcji.

Jak wybrać kabinę prysznicową

Po pierwsze, musimy zdecydować, jak przydzielić miejsca w łazience. Po drugie, aby określić kolejność, która będzie pan. Po trzecie, aby odpowiedzieć na pytanie, co to jest, aby chronić się przed sprayu. Wszystko razem pokaże, co jest potrzebne prysznic. Wymiary mogą być określone bezpośrednio do zakupu, wstał w zasobniku, zamknąć drzwi i uniósł ręce, przesuwając je jakby lathering głową. Więc można się dowiedzieć – będzie wygodne lub niewygodne. Drzwi i okiennice nie powinny kolidować z użyteczność. Dlatego też, sądząc po opiniach, to najlepiej iść do sklepu, aby podnieść kabinę prysznicową z największych osobę w rodzinie. Ale przede wszystkim, wybierając kabinę, konieczne jest, aby dowiedzieć się, sprzedawców wymiary w centymetrach. wydają się być inną szerokość, głębokość i wysokość. Przed zakupem należy dokonać obliczeń i pomiarów w miejscu, gdzie zostanie zainstalowany prysznic. Wymiary mogą być, na przykład, takie :. 217 lub 216 x 160 x 90 cm lub mniej – 130 x 105 x 230 cm, To pozwoli zorientować w księgowości zajmowanej w łazience przestrzeni pomieszczenia i określenia ceny, ponieważ zakres cen jest szeroki – od 15 do 700 tysięcy rubli.

Rozmiary i ceny

Prysznice Rosji mają stosunkowo niską cenę – w przedziale od 20 000 rubli. Jednocześnie mają górną pokrywę, steam nie wyjdzie z kabiny. Ponadto są one wyposażone w szkła (zazwyczaj) Drzwi przesuwne, wyposażone w dodatkowe akcesoria i łatwe w montażu. Tj prysznic, wielkość, cena oferowana do dowolnego wyboru – od 80 x 80 x 190 cm do 100 x 100 x 220 cm, a nie problem, możesz go wybrać z łatwością. Trzeba tylko uważnie rynek. I kosztowne oferuje więcej niż wystarczająco. Nawiasem mówiąc, według nowoczesnych standardów, prysznic może być umieszczony nie tylko w łazience, ale w zwykłym pokoju. Ci, którzy mówią, że jest to bardzo wygodne. Ponadto, nowoczesne, stylowe urządzenie może ozdobić każde wnętrze.

o paletach

Jest to ważny moment. Materiały do ich produkcji różni: plastik, akryl, emaliowanej stali i żeliwa, ceramiki i sztucznego kamienia. Każdy z nich ma swoje zalety. Akryl tani i ciepłe. Nowoczesna technologia wzmacniania tace akrylowych. Ich sztywność podobna do stali. Fajansu i sztuczny kamień są długie, ale drogie. Żeliwne i emaliowane stali jest łatwy do czyszczenia, ale są one droższe niż akryl.

Wymiary szuflady kabiny prysznicowe są małe – 3,5 cm, średnie – 10-18 cm i 45 cm, – kąpiel Kształty -. Cudaczny. Jednak najbardziej popularne – prostokątne i półkoliste.

Wreszcie wyborze palety, konieczne jest, aby prawidłowo dobrać jego wysokość. To nie powinno być płytkie lub zbyt głęboko. W przeciwnym razie, w pierwszym przypadku byłoby niewygodne do mycia, a drugie – można potknąć. Taca nie łamią się, musi on posiadać wiele wagi. Liczba certyfikatów, które są bardzo przydatne, gdy nie jest całkowicie gładka, ale istnieją nierówności na powierzchni.

Dwa w jednym

Najczęściej jest to prysznice prostokątne pakiecie wraz z wanną. To właśnie te opcje pozwalają łączyć swoje funkcje. Wymiary prysznice z wanną, standardowym prostokątny:

 • 100 x 80 cm;
 • 110 x 80 cm;
 • 120 x 80 cm;
 • 120 x 90 cm;
 • 90 x 90 cm;
 • 100 x 100 cm;
 • 110 x 110 cm.

Poniższa tabela pokazuje długość i szerokość kabiny. . Wysokość – 210-240 cm, dla dużych rozmiarach zawierają wzory 170 x 80 cm, to jest z WC .. Jeśli samochód posiada funkcję kąpieli, wymaga to głębokiej patelni – 40 cm i więcej. Jest to o wiele bardziej niezawodne urządzenie niż modele z niskim tacy. Ale są one droższe. Na wannie jest zamontowany sztywną przesłonę, która całkowicie pokrywa szerokość i długość może być dowolna. dyspersja cena w tym przypadku jest po prostu niesamowite: od 25 do 770 tysięcy rubli ..

A jeśli umieścić stoisko w rogu?

 1. Chcąc zaoszczędzić pieniądze, należy zwrócić uwagę na rogach prysznicowych. Różnią się one od ścianek kabin brakuje i koszt. Najniższy tacy, co tylko może być, wysokość wynosi 10 cm to zależy wyłącznie od wielkości drzwi – .. Od 170 do 190 cm kompaktowa kabina ma wymiary 80 x 80 cm do 110 x 110 cm, ma tylną ściankę i sprawiedliwe. taca i drzwi przesuwne. Do narożników ścianie łazienki wsporniki montażowe są mocowane na nich – drzwi, zapewnia stabilność. Ceny takich opcji są dość demokratyczne: od 11,5 do 30 tysięcy rubli .. Ponadto ci, którzy używają tego rodzaju kabiny prysznicowej, nie narzekają na jakość i łatwość obsługi.
 2. Ale są także całkowicie uszczelnione złożonym modelu wbudowanym urządzeniem (np hydromasażem). Są poprzeczne, pionowe lub szyjki macicy. Wiele będzie zadowolony radio i telefon. Te domki na rozmiary odnoszą się do średnich lub dużych. 120 x 120 cm x 90 cm, 110 – jest wielkość prysznice, kanciastych i dużych rozmiarach. Jeżeli kabina jest przynajmniej jedną dodatkową funkcję, koszt będzie bliżej do 200 tys. RUB.

opinie klientów z prysznicami

Są to w większości pozytywne.

 • Oszczędność miejsca.
 • Jest deszcz prysznic, który nie musi się trzymać.
 • Whirlpool pozwala zrelaksować się i sprawia, że dusze pragną.
 • Radio i muzyka kolor pomaga obudzić się rano.
 • Woda nie spada na podłogę.
 • Światło w kokpicie i wielokolorowe diody świetlne.
 • Myć w higienicznej prysznicem niż w wannie.

Wybierając prysznic, nabywca zakłada, że to będzie trwało długo i dostarczyć wszystkie nowoczesne udogodnienia: jest to lustro, półki na żele i dozownikach szampon do mydła w płynie, głowice prysznicowe, wentylatory, światła, telefon, hydromasaż, Masażery do nóg. I upewnij się, że pilot! Jeśli chcesz odpocząć wygodnie w domu, konieczne jest, aby nabyć prysznic nowatorskie. Kompaktowy rozmiar pozwala, rozszerzając się w łazience, umieścić go przydatnych urządzeń.