833 Shares 5010 views

Zhebrak Michał i jego projekty

Jest to przewodnik w Moskwie, który zaprasza dzieci i dorosłych na spacer ulicami stolicy i na przedmieściach, co fascynująca podróż z powrotem wieków. To Michael Zebrak. Nazywa prywatny przewodnik, oszust, gawędziarz, a jednak jest wiodącym autor programu „Walking”.

Tour wydajność

Tak, to jest właśnie to. Z biegiem lat, wymyślanie gier zabawy dla dzieci, a nawet dorosłych. Michael sprawia, że wycieczki do rzeczywistych występów, które przychodzą na wycieczkę, staje aktorów, a nie tylko grupę następujące przewodnika. Każda nowa odległości, nowa wycieczka lub wycieczka do jednego z parków w Moskwie z dziećmi nagle zamienia się w poszukiwanie skarbów, lub niektórych historycznych artefaktów. Wycieczki po muzeach sztuki są przekształcane w pracy detektywistycznej, mocniej niż w Pinkerton. Dzieci lubią tutaj są wskazówki, szukając tajemnic przechowywanych w salach muzealnych. Są interesujące, aby wyświetlić zdjęcia i znaleźć wskazówki do wyschnięcia zamiast klasycznej opowieści przewodnika.

W kilku słowach o sobie

Biografia Mihaila Zhebraka bardzo skąpy z faktami. Prawie nie rozwlekły, w zasadzie jest to lista terminów kluczowych momentach działalności twórczej. Urodził się 27 kwietnia 1965 w Moskwie. Chodził do szkoły, a następnie ukończył w MGUP (druk). Jego hobby – miejsca historyczne w Moskwie i alpinizmu. Informacja dla ich wycieczek pochodzi z książek, jako czytelnika biblioteki metropolitalnych. Wierzy, że tylko książka pomaga zrozumieć historię, zwłaszcza starożytnej.

Michael powiedział mi, że w młodości podróżował po środkowej Rosji z grup turystycznych dzieci. Stopniowo zacząłem jeździć wycieczki w kontyngencie dorosłych. Według niego, wiedząc materiału, możliwe jest zwiedzanie w każdym mieście trzy godziny. W szkole, Michael był zainteresowany w teatrze, historii, architektury i sztuk plastycznych. Ulubiony środek transportu – rower, i poza miastem – konia. W życiu osobistym Mihaila Zhebraka Wiadomo, że żonaty i ma syna. O więcej mówić nie kocha.

Turystyka i wycieczki – miłość dziecka

Urodzony w Moskwie Michaił odprowadził ją w górę iw dół, wspiął wszystkie tajemnicze lokalizacji centrum miasta i odległych zakątkach parków. Młody awanturnik jak znaleźć zabytków i starożytnych zabytków, które są opisane w dziełach literackich. Dobrze wiedząc, każdy zakamarek kapitału, wiele lat spędził w Moskwie i zwiedzanie wyjazd z chłopakami na terenie Moskwy, i starał się wprowadzić je do pobliskich klasztorów, dworów, miast.

W latach 2004-2005, Mikhail Zhebrak pracuje w firmie turystycznej „Wyprawa Fischt” dział szef wycieczka. Oto on zaangażowany w rozwój tras, wycieczek i pisze teksty reklamowe. Następnie praca redaktora działu sportowego, a następnie redaktor naczelny pisma „Samoobrona bez broni”.

Od września 2012 roku i obecnie prowadzi Michaela na kanale „Kultura” tygodniowy program autorski „Walk”. I, oczywiście, nadal prowadzi wycieczki dla dzieci miasta i regionu z firmy turystycznej „Gay Travel”. Biuro podróży „Travel Store” i Michael pracują z grupami dorosłych turystów. Każda osoba może unieść, najważniejsze, że było ciekawe i zabawne. Oto interesująca biografia w przewodniku Mihaila Zhebraka.

wycieczki z „Gay Travel”

Te wycieczki, które zostały przeprowadzone w ramach programów Michaił własnej grze autorskie, dać maksymalnie interesujących informacji do dzieci. Są to w zabawny sposób, nie tylko dowiedzieć się o ich miasta, muzea, historycznej przeszłości, ale także nauczyć się widzieć i rozumieć, że artysta malował, dlaczego dom został zbudowany w tym stylu, a więcej. Dzieci w grze są naukowcy. Z lupy, mapy i notebooki oni pod kierunkiem Mihaila Zhebraka, odkrywania świata, co nie jest powszechne. Dobre dla tych rodziców, którzy przyprowadzają swoje dzieci na takie wyjazdy. Witryna „Gay Travel” można przeczytać entuzjastyczne recenzje od rodziców i samych dzieci.

Autor programu „Spacer”

Turnusy-występy że Michael Zhebrak podchodzi, który jest już od wielu lat, doprowadziło go do idei programu jego autora „Walk”. I otrzymał najwyższe noty od widzów. Zadziwiające jest, że przeniesienie pół godziny, a nie zmęczyć widza od ekranu. Punktem kulminacyjnym jej profesjonalizm gawędziarza, który wykonuje sam Michael. On jest wielkim znawcą historii Moskwy i jej okolic, poświęcił wiele kwestii programu tematykę Moskwie. Obejmują one szereg kół zębatych „Moskwa herbata”, „woda”, „Moskwa Moskwa Italian” i innych. Jest to również wycieczka, tylko dla szerokiej gamy odbiorców. Programy te są w Internecie, czyli można je oglądać w dowolnym momencie. W sprawach, które Michael tworzy obejrzy niesamowitą grę osobę erudycyjny i utalentowany.

Co jeszcze będzie pochodzić z Michaelem? Jakie inne talenty nie otworzył?