798 Shares 2532 views

Diverse aktorów. „Nauczyciel-w-cel” – komedia o wybitnych nauczycieli

Dyrektor projektu i współautorem scenariusza Dagtekina Bora „in-bramki nauczyciela„- godny komedii z akceptowalnym poziomem żartów i niezwykłym poczuciem humoru, historia jest, mimo pozornego powierzchowności i lekkości, zachęca widza do refleksji na temat wielu poważnych rzeczy. Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, w filmie wymaga dość dobrze znanych aktorów. „Nauczyciel-w-cel” w lewo wynajem w listopadzie 2013 r.

twórcy

Niemieccy filmowcy Bora Dagtekin i Simon Hauskhild zdecydował się na śmiały ruch, nie boją się postawić pośmiewiskiem niemieckich nauczycieli zawsze kichivshihsya jakość jego poziom edukacji i nauczania. Przekomarzanie był sukcesem, a ich tworzenie podjęła należne jej miejsce wśród słynnej komedii filmowej niemoralnych nauczycieli, jak malarstwa francuskiego „Mad uczyć” i amerykańskim „Bad Teacher”. I po tym wszystkim reżyser nie zapomniał o semantycznej obciążenia komedii: fabuła nie zwleka przez chwilę, inspirując działania.

„Celem nauczyciel-in-” nie jest pierwszym tworzenie Dagtekina, jest on znany ze swojej pracy w następujących projektach: „Turecki dla początkujących”, „na kołach” i innych.

historia

Komedia „wykładowca-in-cel”, aktorzy i role, które są dopasowane do siebie w porozumieniu z twórcami filmu ma dość prostą fabułę. Główny bohater – niefortunne, ale bardzo uroczy rabuś Zeki Müller, po spędzeniu kilku miesięcy w więzieniu, wychodzi na wolność i sitowie wziąć ich łupy, zakopać na budowie. Wyobrazić jego zaskoczenie, gdy zobaczył to miejsce zostało zbudowane z siłowni najtrudniejszych szkołach w mieście?

Nie jest to strata, udaje się dostać do szkoły ochrona, więc nie ma problemów w nocy można podnieść i zrzucić ją. Jednak w wyniku nieporozumienia, przyjął Detachment. I wtedy zaczyna swoje życie geja. Wstaje z najbardziej złożonych i ocieplanie klasę w szkole, ale stosując swoje metody, odnajduje wspólny język ze studentami i zakochuje się w nauczyciela, absolutnym przeciwieństwem siebie, Lisi. Takie pomysły scenarzysta Simon Hauskhilda powiedziano publiczności aktorów biorących udział w projekcie. „Nauczyciel-w-cel” dla poszczególnych wykonawców był debiut w wielkim filmie.

Elias M'Barek (Zaki Muller)

Elyas M'Barek, który grał w filmie głównego bohatera Zeki Müller, w tej chwili jest jednym z najbardziej popularnych niemieckich aktorów. Znany z roli w serialu „Turecki dla początkujących”, gdzie grał Chema Etstyurka. Uczestniczył również w filmach takich jak „kompozycja”, „Życie Zmiany”, „SUV”, „Kim jestem”, „Pięciu przyjaciół”, „czysty” i innych. W filmie „kredytowania nauczyciela” aktorów, którzy wykonywane drobne na znaczenie roli, miał okazję docenić pełnego potencjału obsady M'Barek. Elias odgrywał bardzo szorstki, ale uroczy rabusia, z jego naturalnym podmioty te są bardzo dobre w roli tych złych. Ma do swoich widzów szczery, otwarty i czarujący uśmiech. Zeke Muller grał M'Barek ma pewne podobieństwa z drogi Chema postać w serialu „Turecki dla początkujących”. On jest tak arogancki i narcystyczne. Jednak takie pożyczki nie przeszkadza mu demonstrując wszechstronność jego umiejętności aktorskie w filmie „Nauczyciel w swojej bramki.” Podmiotów zaangażowanych w pracę nad projektem, jeden i wszystkie znalazły się pod niepohamowaną uroku Elias.

Karoline Herfurth (Lisi)

Karoline Herfurth, który grał w filmie nauczyciela Lisi rozpoczęła karierę aktorską w 2000 roku. Najlepsze filmy z jej udziałem zostały uznane: „Zima to rok”, „Vincent chce Sea”, „Duże dziewczynki nie płaczą”, „The Reader”, „Pachnidło”, no i oczywiście, „nauczyciela-in-cel”. Zdjęcia aktorów, którzy zagrali główne postacie zdobić oficjalny plakat. Już w swoich pozach i mimiki, można się domyślać, jak wydarzenia będą rozwijać obraz. Jednak na początku czasu Carolina grał nauczyciela, szara mysz Lisi, bardzo poprawny i skrupulatny, który troszczy się o wszystko, ale dodatkowo, ze względu na okoliczności, bohaterka pokaże wszystko, co stanie. Herfurth znakomicie poradził sobie z tą rolą, stopniowo odsłaniając znak z różnych kątów.

obsadzie

Katja Riemann aktorską rozpoczął w roku 1970. Jej filmografia obejmuje takie filmy, jak „Krew jak czekolada”, „Agnes i jego bracia”, „Bibi – trochę bajki i tajemnica nocnych ptaków”, „Bandidas”, „Rosenstrasse”. W filmie „nauczyciel-w-celu” zagrała dyrektorze dość zaawansowany, trochę ekstrawaganckie Dama z godnej poczuciem humoru. Jej bohaterka wielokrotnie był przyczyną niekontrolowany śmiech publiczności. Warto zauważyć, że Riemann działając przez cały film był na spotkaniu.

Jana Pallaske zagrała w filmach "Ból fantomowy", "Co myśli o miłości?", "Engel & Joe", "Spotkanie w Palermo", "Bękarty wojny", "Speed Racer". W filmie „nauczyciel-w-celu” Zeki Müller grał dziewczynę Charliego, który uczestniczył z nim w oszustwie karnej. Jej aktorska została doceniona przez krytyków filmowych jako doskonałe, była w stanie odgrywać dużą rolę głupich striptizerki, które pomogły ich wspólników.

Alvar Hofels zagrała w "Pretty Boy" film "Ból fantomowy", "Alien", "Bruno". Komedia „wykładowca-in-cel” grał nauczycielem, kolega Lisi, która mieszka z nią i jej siostrą w tym samym mieszkaniu. charakter dość standardowy.

Ogólnie rzecz biorąc, projekt Bora Dagtekina wystąpił różnorodnych aktorów. „Celem nauczyciel-in-” ich różnym poziomie profesjonalizmu nie został ranny.