867 Shares 9987 views

Jak nagrywać rozmowy na iPhone za pośrednictwem urządzeń programowych i zewnętrznych

Czy to możliwe, aby nagrać rozmowę na iPhone? Tak, przypuszczam, że jest to możliwe, chociaż jest to bardzo trudne zadanie. Wielu użytkowników urządzeń Apple jest czasami konieczne, aby nagrać rozmowę telefoniczną. Jak wiadomo, urządzenie domyślne nie jest zbudowany na tej aplikacji jest to pożądane, a zatem konieczne jest, aby umieścić jailbreak. Jednak istnieją sposoby, aby nagrać rozmowę telefoniczną na iPhone bez aplikacji z Cydia. W tym artykule rozważymy przykłady bez jailbreak z nim.

Z pomocą Google Voice

Chociaż Apple nie pozwala na nagrywanie rozmów telefonicznych na iPhone, firma, która stworzyła rywal do systemu iOS zapewnia taką możliwość. Oczywiście, mówimy o Google i Voice.

  1. Najpierw musisz zarejestrować się na oficjalnej stronie projektu. Wierzymy, że wiele z nich już takie konto.
  2. Teraz trzeba przejść do AppStore i pobrać aplikację Google Voice. Ten program pozwala użytkownikom nagrywać ich rozmowy.
  3. Przyrząd posiada własny serwis. Teraz trzeba go utworzyć. Aby to zrobić, można skorzystać z linku google.com/voice. Zarejestruj ogólną konto. Po tym, po lewej stronie otrzymującego numer głosowej pojawi się przycisk.
  4. Następnie należy określić jego typ. Może to być numer telefonu standardowego użytkownika oraz specjalnym bezpłatnym Google-Code.
  5. Ważnym punktem: na to, co się dzieje, przenoszenie numeru telefonu abonenta indywidualnego, trzeba będzie zapłacić 760 rubli. Połączenie z operatorem telefonicznym przestanie działać.

Niestety, w pełnym rozmiarze głosowa jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Teraz musimy dostosować swoje konto. Musisz przejść do strony Voice przez telefon przeglądarce i wybierz Ustawienia. W zakładce „Połączenia” jest konieczne, zaznaczając pole oznaczone „Włącz ustawienie nagrywania rozmów”, a następnie zapisać zmiany. Należy pamiętać, że w tej chwili usługa nie może nagrywać rozmowy wychodzące.

Z pomocą Skype

Powstaje pytanie, w jaki sposób nagrać rozmowę na iPhone, nie duży problem dla użytkowników „skype”. Aby to zrobić, trzeba mieć konto w serwisie, co jest możliwe, aby uzyskać na oficjalnej stronie. Jeśli już konto, należy pobrać aplikację Skype za pośrednictwem AppStore. Ponadto trzeba pobierać żadnych aplikacji do nagrywania, coś jak „Nagrywanie głosu”. Można teraz proces: włączyć program w tle, przejdź do Skype i dźwięku z drugiej strony. Jeśli aplikacja nie może pracować w wymaganym czasie, rozwiązaniem jest również. Najpierw przejdź do Skype, po czym jest on wyłączony. Następnie włączyć nagrywanie. Jednak Skype nie można zapisać go wzywa.

Za pomocą aplikacji z AppStore

platforma iOS na początku odwołać cały program innej firmy. Dlatego, nagrywanie rozmów telefonicznych na iPhone jest tak trudne. Ale w AppStore może znaleźć wiele zastosowań dla naszych celów, ponieważ opierają się one na przeniesienie rozmowy w swoim własnym call center. To pozwala na nagrywanie rozmów i nadal z nich korzystać. Idziemy do AppStore i szukać żądanej aplikacji. Może to być zarówno płatne i bezpłatne. Patrząc do kierowania powinno być coś takiego jak „Call oprogramowania do nagrywania na iPhone», rejestrator połączeń, czy coś takiego. Wszystkie te różnych cechach. Mogą być różne długości nagrania, pay-per-call, rozmówcę procesu powiadamiania o utrzymanie rozmowę. Przechowywanie danych może odbywać się zarówno w telefonie, jak i na serwerze aplikacji lub w chmurze. Teraz należy sprawdzić, czy urządzenie działa. Włącz go i wpisz numer telefonu. Zasada działania takich programów jest proste, jak nagrać rozmowę na iPhone przy użyciu konwencjonalnego telefonu jest praktycznie niemożliwe, aplikacja łączy się z serwerem, a następnie łączy się z nazwie użytkownika. Po zakończeniu połączenia można posłuchać nagrania i sprawiają, że szereg działań.

Z pomocą jailbreak

W tych sposobów, aby nagrać rozmowę na iPhone bez pomocy środków zewnętrznych, wyczerpany. Ale nie za nic, że istnieją hakerów. Właściciele zaatakowanych jailbreak-komunikatory mają możliwość korzystania z aplikacji z Cydia. Rozważmy Audio Recorder. Po zainstalowaniu go na ekranie połączenia jest nowy przycisk, który po naciśnięciu uruchamia nagrywanie. Zakończyć to może być aż do zakończenia połączenia przez naciśnięcie przycisku. Audio Recorder pozwala dowiedzieć się, jak nagrywać rozmowy na iPhone podczas przychodzących lub wychodzących. Szczególną cechą jest włączenie sygnału na początku procesu zapisywania i wysyłania pocztą materiału. Wszystkie zapisy są przechowywane na urządzeniu.

Z pomocą urządzenia zewnętrznego

Rozważmy klasyczny sposób jak nagrywać rozmowy na iPhone. Jeśli masz jakieś dostępne odpowiednie urządzenia nawet zwykły magnetofon, można zapisać dialog. Ale tu trzeba przestrzegać pewnych warunków. Na początek najlepiej jest zatrzymać się w cichym otoczeniu. Podczas rozmowy telefonicznej należy użyć zestawu głośnomówiącego. Rejestrator musi być umieszczony obok iPhone. Należy również sprawdzić, czy mikrofon działa. Można zobaczyć na komputerze lub tablecie, fale dźwiękowe, obecność drgań informuje, że proces toczy się dalej. Teraz trzeba wezwać drugą stronę, należy włączyć tryb głośnomówiący i rozpocząć nagrywanie. Nie ma nic skomplikowanego, ale jakość dźwięku będzie znacznie niższa niż gdy program rozwiązania problemu.