644 Shares 6834 views

Najlepszy program do odzyskiwania dysku twardego: opis, instalacja i informacje zwrotne. Program do odzyskiwania plików z dysku twardego

Odzyskiwanie usuniętych programów z dysków twardych, pamięci flash i zewnętrznych kart SD jest dosyć kosztowne i wymaga tego. Przechodzenie do centrum serwisowego jest niezawodnym i często najlepszym rozwiązaniem rozwiązującym ten problem. Ale w niektórych przypadkach, gdy na przykład dysk twardy został przypadkowo sformatowany, możesz przejść do specjalnego oprogramowania do odzyskiwania utraconych danych. Jeśli, jak twierdzą, Twoje ręce są na swoim miejscu, wtedy Twoja interwencja nie będzie powodować pogorszenia sytuacji, aw trudnych przypadkach można odmówić podjęcia niezależnych działań i nadal zwracać się do specjalistów.

Rozważ kilka programów do odzyskiwania dysków twardych, które wyróżniały się wydajnością, przyjazną dla użytkownika funkcjonalnością i dostępnością. Wszystkie narzędzia mają doskonałą kompatybilność z systemem operacyjnym "Winds", a niektóre mogą współpracować z platformami "jabłko" i "Android". Warto zauważyć, że wszystkie opisane poniżej oprogramowanie jest niezwykle łatwe do zainstalowania (uruchom plik wykonywalny, wybierz folder i po kilku minutach zejdź do pracy) i jest niewygodny z charakterystyką systemu.

Recuva

Jest to najbardziej znany i "nieskręcony" program odzyskiwania dysku twardego w języku rosyjskim. Dzięki wszystkim jego zaletom oprogramowanie posiada bezpłatną licencję i właściwą lokalizację.

Funkcjonalność narzędzia jest niezwykle przyjazna dla użytkownika, a główne narzędzia są łatwe do nauczenia nawet dla początkujących. Program do odzyskiwania usuniętych plików z dysku twardego Firma Recuva starannie opracuje wszystko na półkach i wyświetli niezbędną listę: jeśli chcesz zmodernizować, na przykład zdjęcia, zobaczysz tylko JPG, RAW i inne formaty obrazu, a nie całą grupę danych naraz.

Aby ułatwić cały proces, narzędzie zapewnia wygodny i inteligentny kreator odzyskiwania, który może być wstępnie skonfigurowany dla początkujących lub profesjonalnych. Jeśli chcesz reanimate wszystkich danych, wystarczy uruchomić robota za pomocą polecenia – przywróć wszystko.

Użytkownicy zazwyczaj odpowiadają pozytywnie na funkcje tego programu w celu odzyskiwania plików z dysku twardego. Wygodny, funkcjonalny i inteligentny asystent nie pozwoli Ci zagubić się w obfitości ustawień, a szybkość narzędzia nie pozwoli Ci nudzić użytkownika. Jedyne co warto wspomnieć to, że oprogramowanie to robi świetną robotę, jeśli po przypadkowym usunięciu plików dysk twardy był prawie nie używany, to znaczy, że konieczne jest przywrócenie danych, jak mówią, gorąco na szlaku.

Niektórzy użytkownicy zauważają, że program nie działa tak dobrze ze wspólnym błędem – "Dysk nie jest sformatowany". W tym przypadku szanse resuscytacji danych są znacznie niższe. We wszystkich innych aspektach jest to inteligentny, zrozumiały i skuteczny program do odzyskiwania plików z dysku twardego i innych zewnętrznych nośników.

Wiertarka dyskowa

Pierwsze wersje tego narzędzia zostały opracowane wyłącznie pod systemem operacyjnym Mac OS, ale najnowsza wersja była obsługiwana przez platformy "Windows" i "Android" oraz bezpłatna licencja. Program do odzyskiwania dysków twardych "Drive Drill" inteligentnie reanimuje Twoje dane – zdjęcia, wideo i inne informacje z sformatowanych dysków twardych i innych dysków.

Ponadto oprogramowanie uzyskał przyjazny i przejrzysty interfejs, który zrozumie każdy komputer znający komputer. Ponadto narzędzie obsługuje funkcjonalność, która nie jest obciążona bezpłatnymi aplikacjami, takimi jak tworzenie obrazów dysków i szczegółowa praca z nimi.

Użytkownicy są pozytywnie nastawieni do funkcji tego programu w celu odzyskiwania dysków twardych i plików, zarówno właścicieli systemu Mac, jak i Windows. Wielu cieszyło się z szybkości oprogramowania i wygodnego interfejsu pod wieloma względami, a kogoś bardziej niż zorganizowało resuscytacyjne właściwości narzędzia.

Oprogramowanie do odzyskiwania

W przeciwieństwie do dwóch poprzednich narzędzi, w których prezentowane są rozwiązania typu all-in-one, pakiet oprogramowania Recovery Software udostępnia użytkownikowi sześć oddzielnych pakietów, w których każdy może być testowany pod kątem różnych potrzeb i celów reanimacyjnych. Rozważmy je bardziej szczegółowo.

Naprawa plików RS

Czasem po użyciu programu innej firmy do przywracania dysków twardych i plików są "złamane" zdjęcia swoich zdjęć lub filmów. Tutaj z reguły mówimy o ciemnych obszarach, gdzie często są niezrozumiałe bloki barwne lub ogólnie stała czarna masa.

Narzędzie to ma na celu zwalczanie problemów z tekstem, grafiką i plikami wideo. Jeśli masz taki problem, szanse resuscytacji plików JPG, BMP, PNG, DOC i AVI z tym narzędziem wzrosną wielokrotnie.

Odzyskiwanie Zdjęć RS

Ten program jest przeznaczony głównie do pracy z plikami graficznymi. Narzędzie obsługuje wszystkie znane formaty graficzne począwszy od prostego JPG i kończąc na "Photoshop" PSD. Po uruchomieniu kreatora odzyskiwania program automatycznie wyszuka wszystkie uszkodzone lub usunięte pliki graficzne i wyświetli wygodną listę do dalszej pracy.

Po przeszukaniu narzędzie zresetuje oznaczone lub wszystkie znalezione dane i dostarczy pełny raport z wykonanej pracy. Nie potrzebujesz stacji dokującej i poznać wszystkie subtelności formatów lub typów obrazów – właściwa automatyzacja zrobi wszystko sam.

Odzyskiwanie danych RS

Ten pakiet zawiera dwa poprzednie narzędzia i dodatkowe filtry adaptacyjne. Oznacza to, że to oprogramowanie jest świetne dzięki interfejsom dysków zarówno dla dysków twardych, jak i nośników zewnętrznych.

Ponadto pakiet łatwo "strawi" skompresowane i zakodowane partycje dysków, dzięki czemu rozwiązanie to można nazwać tak uniwersalne, jak to możliwe i zalecić szerokiemu gronu użytkowników.

RS NTFS i odzyskiwanie FAT

Te dwa narzędzia mają na celu odzyskanie bitów na dysku twardym i zewnętrznych nośnikach (NTFS lub FAT). Programy będą niezbędne do resuscytacji logicznej struktury dysków i dalszej pracy z uszkodzonymi informacjami.

Odzyskiwanie partycji RS

Jest to podstawowe narzędzie do resuscytacji danych po przypadkowym formatowaniu dysku twardego lub zewnętrznych zewnętrznych nośnikach. Ponadto program dobrze pomoże, jeśli struktura partycji lub dysków twardych została nieprawidłowo zmieniona, po poprawnym przywróceniu. Oprogramowanie współpracuje ze wszystkimi znanymi typami systemów plików, więc nie powinno być żadnych problemów z adaptacją.

Użytkownicy bardzo serdecznie mówią o rozwiązaniach dotyczących oprogramowania typu Recovery i uważają je za niemalże idealne narzędzia do rozwiązywania problemów z odzyskiwaniem danych. Oczywiście istnieją wady, ale nie było żadnych krytycznych uwag.