302 Shares 5948 views

Jaki jest temat ślubu dzisiaj?

Gone są wesela w czarnym garniturze i białej sukience z standardowym siedzeniem w kawiarni. Termin "motyw ślubny" powstał w modzie. A małżeństwo może teraz wyglądać jak kostiumowa piłka czy teatralne przedstawienie. W stylu francuskim odbywają się wesela, w stylu gotyckim, lat 60., wesela mafii lub rumianek. Na temat nowych tradycji głównych rodzinnych wakacji przeczytać w naszym artykule.

Jakie motywy ślubne lubisz?

Starając się zmęczony klasyczną opcją rejestracji relacji, a przemysł rozrywkowy poszerzył swoje możliwości. Musiałem ponownie kwalifikować się i prowadzić uroczystości, muzyków, właścicieli kawiarni i restauracji. Teraz organizatorzy ślubów mogą przez kilka godzin przekształcić pokój w nie do poznania i zamienić gości w uczestniczących w zabawie, których młodzi ludzie wybierali. Jeśli musisz zarejestrować małżeństwo, nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, jaki styl chcesz.

Motyw Wesela Morskiego

Tutaj możesz wykorzystać scenerię swojego ulubionego filmu o piratach lub wyobraź sobie, że twój mąż jest admirałem, i odbywa uroczystość pod salutem broni, gdzie mężczyźni będą w starych mundurkach, a kobiety w sukniach wieczorowych. Kuchnia morza i restauracja, stylizowane jako statek, pieśni marynarskie i deklaracja miłości na pokładzie statku. Wszystkie tradycje oficerów marynarki, zgłoszone w komiksie, pomogą wespół świętować wesoło i pozostawić wiele wrażeń dla gości. Jest to ułatwiona wersja tego wesela, nazywana jest również spa: na plaży goście gromadzą się w bielizny ubrania, ciasteczko i ciasto z dekoracjami wykonanymi z gwiazd morskich i muszelek.

Organizacja i prowadzenie wesel w stylu rock and rolla

Ten temat jest najbardziej podobny do wszystkich pokoleń. Dla rodziców jest to wyraźniejsze niż ślub w duchu Imperium, gotyku lub małżeństwa w stylu rocka. Jeśli nie chcesz stawić czoła interesom młodzieży i dorosłych gości, wybierz Rock'n'roll! Wystarczy jasne kostiumy lat 60., lakierowane grzywki, czerwoną szminkę i bujne spódnice do kolana. Muzyka będzie fajna, goście będą mogli zaoferować lotto do odpędzania, a następnie zorganizować międzypokoleniowe konkursy: kto lepiej tańczyć z muzyką z przeszłości.

Kwiat-owocowy temat ślubu

Dziś jest bardzo modne, aby świętować małżeństwo w stylu kwiatowym. Do wyboru – stokrotka, słonecznik, różowy, truskawkowy, jabłkowy lub lotosowy wesele. Wnętrze i goście ubierani w kolory zbliżone do wybranego tematu, konkursy i muzyka tutaj są bardziej tradycyjne. Ponadto w takich obchodach można połączyć program z innymi scenariuszami ślubu. Bardzo oryginalne spojrzenie panny młodej i jej przyjaciółki w różowe i białe sukienki podczas ślubu truskawek. Faceci w tym przypadku noszą czerwone motyle i skarpety, a dziewczyny mają różowe kwiaty na nadgarstku.

Temat na wesele w stylu klubu golfowego

Dla miłośników luksusu będą spotykać stylizowane imprezy na temat milionera rozrywki. Jednym z nich jest "ślub z golfa": młodzi ludzie ubierają się w klasyczne stroje, ich zadaniem jest znalezienie zielonego trawnika, w którym odbędzie się główne uroczystości, aby udekorować je w stylu pola golfowego. Jest to jedna ze stron, która łączy klasyczne i innowacyjne. Eleganckie otoczenie klubu wiejskiego, piłki golfowe i kluby, fotografów i mężczyzn w smokingach, panie w luksusowych strojach i biżuterii. Aby uzyskać więcej oryginalności, pomyśl o niezwykłych zaproszeniach do obchodów, na przykład w postaci piłki golfowej, która otwiera się, aby pokazać datę małżeństwa wewnątrz.

Każdy temat ślubu oznacza chęć gości do zabawy z serca. Myśląc o wakacjach, pamiętaj, że musisz patrzeć na te zdjęcia przez całe życie, a zatem powinieneś studiować wszystkie opcje, aby wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Szczęśliwa uroczystość!

Idee co dać znajomemu ślub
760 shares 6584 views
127 shares 4456 views