650 Shares 6830 views

Samochody „Ural”: Funkcje

Samochody „Ural” – a pojazdy drogowe z napędem na cztery koła. Wyprodukowany w Ural Automobile Plant. Istnieją różne opcje wyposażenia. Niektóre z nich zostały omówione w dalszej części artykułu.

„Ural” (ciężarówka): charakterystyka pojazdów pokładowych

Technika ta jest wykonywana na platformie z różnej długości (od 3,5 do 4,5 m). Różne samochody z napędem na wszystkie koła. napęd – 4×4 lub 6×6. Waga mieści się w zakresie od 4,2 do 10,5 ton.

Produkowane modele mogą mieć pojedynczą lub podwójną kabiną. Istnieją modele z kabiną Cabover. Pakiet zawiera kilka wariantów samochodów sen.

Powertrain mieć również różne charakterystyki. Ich grubość zmienia się od 230 do 312 KM.

wywrotek i ich funkcje

Samochody „Ural”, wykonywane jako wywrotek, nadają się do stosowania w rolnictwie, budownictwie i przemyśle. Mogą być używane do transportu towarów luzem lub w dużych ilościach. Wśród zalet tego typu wózka można zidentyfikować:

  • Wysoka przepuszczalność, co pozwala podróżować na wszystkich rodzajach dróg.
  • Zdolność do pracy samochodu w szerokim zakresie temperatur (-50 do + 50 stopni).
  • można zostawić na parkingu na zewnątrz garażu.
  • Wysoka konserwacji.

Jako jednostka napędowa jest wybrany z silnikiem turbo YaMZ. Samochody „Ural” są zakończone z przekładnią typu mechanicznego. Skrzynka typu mechanicznego, które pozwala na zablokowanie centralnego mechanizmu różnicowego.

Na pokładzie „Ural” Samochody mogą być wyposażone w dwa rodzaje kabin:

  • Cabover metalu.
  • Zestawy dla silnika.

W pierwszym przypadku, kabina jest zamontowana nad silnikiem. Taka konstrukcja pozwala przechylić kabinę, gdy zapotrzebowanie na konserwację.

firmy autobusowe

Wszystkie autobusy są wersje firm towarowy, który jest w stanie pomieścić grupę ludzi i towarów w tym samym czasie. Osie je – 4×4 lub 6×6. Silniki mają pojemność od 230 do 285 koni mechanicznych. Ciało może znajdować się inną liczbę siedzeń (6 do 16). Ich wygody metalowa rama i jednostka zabezpieczony warstwą izolacji.

Autobusy mogą być stosowane, na przykład, aby podróżować do drewna i zespół. W tym przypadku, wszystko zmieścić w bagażniku.

Nie jest to pełna lista modeli, które są produkowane przez spółkę. Lista może być wykonane na pokładzie samochodów osobowych, ciężarowych, samochodów z markizą i tak dalej.