171 Shares 2691 views

gry fabularne z mężem. Lekarz lub pielęgniarka – co jest lepsze?

Tak, szczęśliwie żonaty mieszkał przez kilka lat życia osiadł i obraca się w tym samym scenariuszu: dom-praca-dom, a następnie uśpienia TV-kolacja. Zaczyna rozpaczliwie chcą romansu. Partner, siedząc obok siebie na kanapie, to staje się nudne. W tej sytuacji, trzeba zacząć działać, i tak szybko, jak to możliwe. Po długotrwałe nuda w małżeństwie grozi całkowite załamanie relacji!

Ale jak dodać życie bardziej jaskrawe kolory, by zróżnicować sposób życia i ponownie przeżyć długo zapomniana impuls namiętności? Najlepszym sposobem – do gry fabularnej gry z mężem. To pomoże otworzyć naturalną seksualność, pokaż go o nowe, czasem nieoczekiwanych kierunkach.

Od czego zacząć?

Najpierw spróbuj bardzo prosty scenariusz. Zwykli sceny domowe, gdzie każdy partner nie przedstawiają się jako fikcyjna. Wszystko co jest potrzebne – aby pokazać trochę fantazji i głos postacie biorące udział w grze fabularnej. Jest nie trzeba kostiumy i dekoracje, zostaniesz poproszony o kilka dobrze zna wyroki.

przebieranie i ubieranie się z mężem

Kostium erotyczny gra jest bardzo zabawne i interesujące. Dają wielki dziki bieg wyobraźnia. Kombinezon pozwala wyjść poza tradycyjnie przyjętym ram dla pary.

Nie zapominaj, że wymagają one dużo zabawy podzielić reinkarnację. Może to spowodować, że partnerzy czują, że seks z zupełnie obcy. Spójrzmy prawdzie w oczy: nie każdy jest gotowy do takiego doświadczenia. Ale warto spróbować nagle dostać?

Najbardziej popularny scenariusz

Jakie są najbardziej popularne gier role-playing z mężem? Pielęgniarka i lekarz – to główne postacie fikcyjne małżeńskie łóżko. Ta fantazja zajmuje dużo mężczyzn i kobiet.

Scenariusze model może być trzy: lekarz i pacjent, pielęgniarka i wyimaginowany pacjent, lekarz i pielęgniarka niedoświadczony.

Aby odtworzyć taki scenariusz będzie wymagał sporo akcesoriów: białej sukni, pończochy, bielizna erotyczna oraz wszelkich instrumentów medycznych.

Może rozpocząć się jako mężczyzna, pokazując lekarzowi prowadzącemu badanie, a kobieta, która gra rolę lekarza lub młodymi siostrami.

Istnieje wiele stylów zachowań:

  • młoda dziewczyna nie jest świadoma tego, jak pacjent jest podekscytowany, patrząc na jej wdzięki;

  • sexy pielęgniarka przypadkowo pokazuje jej uwodzicielski kształt podczas procedur;

  • śmiertelne kusicielka przepisuje seks jako lekarstwo.

Głupie prowincjonalny i jej pracodawca

Młoda dziewczyna niedoświadczony pracy w bogatym domu i chamskie syn właściciela – to już inna historia, na której może wziąć fabularna gry z mężem. Jednolita pokojówka, pończochy i wysokie obcasy kobieta spacery przed swoim partnerem, szczotkowanie szczotką przeciwpyłową puszysty i często schylania wybrać coś w górę. Zaczyna szorstką kij. I, oczywiście, nie może głupie prowincjonalny wstać do swojego pracodawcy.

Takie gier role-playing z mężem wymagałoby sporo szczegółów. Duster można kupić w najbliższym sklepie sprzętu. A buty i skarpetki powinny być w szafie każdego szanującego młodej kobiety.

Co do stroju pokojówki, powinien być możliwie jak najkrótszy z otwartym górze. Można kupić gotową opcję lub ozdobić normalny strój z prostą koronką z zamierzchłej przeszłości.

Dziewczyną Doświadczenie

Krótka spódniczka, pończochy oczek tank top i wysokie obcasy – to wszystko, czego potrzebujesz do zorganizowania przebieranie z mężem na temat klienta i call girls. Naturalnie, trzeba ubrać się uzupełniają jasny make-up powoduje.

Scenariusz gry jest bardzo prosta. Ona spełnia wszystkie życzenia swojego klienta, wymagających odpowiedniego zapłaty w zamian. Pod koniec partnera gra naprawdę może żądać pieniędzy, a następnie wydać je na coś miłego dla siebie.

niedoświadczony uczennica

Ta fantazja jest bardzo powszechne w japońskiej kulturze seksualnej. Krótkie spódnice i białe skarpetki w połączeniu z włosami z dwoma ogonami emocjonować wielu ludzi na całym świecie. Może to fantazja przejdzie dobrze w twoich gier role-playing z mężem.

Wybierz kostium jest dość prosta. W tym scenariuszu, najważniejsze – odpowiednie zachowanie. Partner powinien wyobrazić sobie, że ona była młoda dziewczyna, która wie o seksie tylko z opowiadań koleżanek. I Partner – dorosłego człowieka – chce nauczyć się wszystkich sztuczek. I dla wykonywania zadania „doskonałe”, obiecuje dać jej pyszne słodycze.

Nowe gier role-playing z mężem: opis

Jeśli zdecydujesz się grać w gry RPG z mężem, skrypt powinien myśleć z wyprzedzeniem. Poniższe pięć opcji uczynić pracę aktywnie wyobraźnię, a następnej nocy nie jest dokładnie nudny.

1. najpopularniejszych gier role-playing z mężem: lekarz bada pacjenta. Na przykład, moja żona przyszła do recepcji do dermatologa i odtwarza następujące okno:

Lekarz: Dzień dobry. Usiąść. Co chcesz zgłosić?

Pacjent: Wiesz, niektóre plamy pojawiły się na mojej szyi … tutaj (punkty, prowadzenie ręką po szyi w kierunku klatki piersiowej).

Dermatolog (kontroluje): Nie ma nic złego tylko ukąszeniach owadów.

Pacjent: Tak? A ja byłem tak przerażony, a więc rzucili się do recepcji.

Dermatolog: Wszystko w porządku. Zdrowia nie można lekceważyć. Być może są jeszcze jakieś dolegliwości? Nigdzie indziej nie ma miejsca?

Pacjent: Och, lekarz! Wydaje się, że z tyłu też mieć trochę czerwony.

Lekarz: Zdejmij koszulę, należy natychmiast sprawdzić …

2. W zwykłych scen na stadionie podczas meczu, może być również chwile erotyki. Reprezentujemy dialog pomiędzy sprzedającym i napojów Cheerleaders:

Sprzedawca: woda, sok, nasiona słonecznika, lody!

Cheerleaders: Daj mi pół litra wody mineralnej i szklankę nasion. Ile to będzie kosztować?

Sprzedawca: Wszystkich 40 rubli … i spodnie …

3. Ciekawa scena rozgrywa się nawet na wjeździe do miasta wysokich budynków. Wyobraźmy sobie, że w miejscu obcy przychodzi bardzo podejrzany mieszkaniec i zaczyna starać się przekonać …

Podejrzane zamieszkania: Witam. Przyszliście do kogo? Dlaczego stoicie na ziemi przez pół godziny? Czego można się spodziewać?

Obcy: No … wiesz … Jestem przyjacielem Andrew z trzeciego piętra.

Podejrzana kobieta: Jaki jest Andrew? Do tego wszystkiego nikt nie idzie. Co masz w torbie? Co ty – narkomanem?

Obcy: Nie, to ty!

Podejrzana kobieta: zadzwonię na policję! Ale … jeśli zrobisz coś dla mnie …

4. Codzienne potyczki na forach mogą być również częścią życia intymnego. Reprezentować blogger dialogu i troll w komentarzach:

Blogger: Picie herbaty w towarzystwie kotów domowych – to, co naprawdę sprawia mi przyjemność.

Troll: To jest kompletna bzdura. Najgłupsza rzecz Czytałem cały dzień w Internecie.

Blogger: Jak? Nie rozumiem, co spowodowało takie słowa?

Troll: tak głupiego informacji zamieszczonych na blogu. To nie ma sensu. Nie rozumiem, dlaczego cały ten odczyt. Wszyscy jego przyjaciele mówią, że tu już nie poszedł!

Blogger: Och, nie! Co mogę zrobić?

Troll: Piszę w indywidual …

5. Teraz wyobraź sobie, że przechodzień na ulicy zatrzymał ochotnik Schronisko dla psów:

Wolontariusz: Witam. Czekać. Pracuję w schronisku dla młodzieży, ładne małe psy. Oni naprawdę potrzebują pomocy. Chcesz podarować kilka rubli paszę?

Nowicjusz: Ale skąd mam wiedzieć, że nie jesteś oszustem, a pieniądze zostaną wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem?

Wolontariusz: Mam licencję. Ponadto, spojrzeć mi w oczy. Oni nie zostaną oszukani!

Nowicjusz: Dobrze, dobrze. Daję 100 rubli.

Wolontariusz: Oh! Jesteś tak dobry? Co mogę dla ciebie zrobić?

Nowicjusz: Aby rozpocząć z rozwianymi włosami i usunąć tę okropną kurtkę …

Kilka porad

Wszystkie te scenariusze są tylko przykładem. Nie jest konieczne, aby realizować je w sposób ścisły. Ich głównym celem – aby pobudzać wyobraźnię partnerów.

Nawet jeśli gier role-playing z mężem nie brać jej miejsce w swoim życiu seksualnym, kupić trochę sexy ubranie. Z pewnością powinna być pończochy, obcasy, piękna pościel i ubrania. Noś je z jakiegoś powodu – i prywatne życie musi się zmienić na lepsze.