881 Shares 3464 views

Jak wybrać imię dla chłopca

Nie jest tajemnicą, że nazwisko osoby określa swój los. To nie znaczy, że dziecko, nazwany na cześć starożytnego władcy, jest zobowiązany do niego podobny i mieć wszystkie swoje ambicje. Nazwa nadana do dziecka, w połączeniu z imieniem i przydomkiem, w różnym stopniu, wpływa na wzmocnienie lub tłumienie nieodłącznych cech charakteru. Trzeba być szczególnie ostrożnym przy wyborze nazwy dla noworodka. Aby wybrać imię dla chłopca, kilka zasad, które trzeba znać.


Wpływ nazwiska

Wiele z tych nazw są bezosobowe koniec, na przykład Halupovich, sobota, Lupashko, Andreichenko, Weaver, etc. W tym przypadku, być nazwany nazwiska dzieci, które dają jednoznacznej odpowiedzi, kto jest native speaker – chłopiec czy dziewczynka. Nazwy takie jak Sasha, Żenia, Wala, w połączeniu z nazwą bezosobowej nie przewiduje wyraźny podział płciowy. W przyszłości, to accord przynosi rezonans w życiu człowieka.

Nie podawaj nazwiska dzieci pochodzenia obcego, jeśli nazwa rodowitym Rosjaninem. Rodzice czasami bez zastanowienia, nazwać swoje dzieci, na przykład, Metyu Iwanow. To powoduje tylko uśmiech na innych kompleksów i rozwija w dziecku. Mniej więcej w zgodzie z nazwiskami takich krótkich nazw (Dzhon Lis i Sarah EL).

Wybierz nazwę dla chłopca na przydomkiem

W dorosłym życiu, dziecko będzie traktowany przez mojego imienia, więc nazwać to tak, że była to kombinacja spółgłoskę i harmonijny. Na miękkim przydomkiem powinien wybrać nazwy z twardych spółgłosek i odwrotnie. Na przykład, jeśli nazwisko ojca jest Eugene, nazwa syn powinien zawierać litery, takie jak P, D, G i innych. Na przykład: Roman E. i E. Gleb. Jeśli nie wiesz, jak wybrać imię dla chłopca, a następnie użyć słownika nazw i przekształcić je spróbować przyciąć patronymic. Połączenie harmonijny rozładować arkusz papieru na ograniczony wybór kilku opcji. Im dłużej i trudniej wymówić imię, tym krótszy trzeba wybrać imię dla chłopca. Należy również wersja zdrobnienie. Nie nazywaj dziecka tak, aby jego nazwisko było zgodne z niewłaściwych lub nieprzyzwoitych słów, jak można go nabyć pseudonim z których ucieczka byłaby bardzo trudna.

Nazwał imię dziecka, trzeba myśleć o swojej przyszłości. Nie poddają się trendami mody, które dyktują „trendy” nazwy, ponieważ moda – coś tymczasowego, ale twoje oszołomienie sobie swoje życie. Wiele osób nazywa rodziców tradycji słowach nowopowstała trendów, zmienił nazwisko, lub całe życie ukrywa się pod pseudonimami lub pochodną.

Jak wybrać nazwę dla dziecka w czasie roku?

Dzieci urodzone w zimie, lepiej jest dać miękkim i raspevnosti nazw, w których jest dużo samogłosek. Na przykład, takie jak Arseniusz, Alex Artemije itp Miękkość nazwą da charakterem zimowe Dla niemowląt grzeczność i uprzejmość. Wybierz nazwę dla chłopca urodzonego na wiosnę, można podać więcej rygorystyczne opcje, w celu nadania jędrności i zaufanie. Na przykład, Artur i Bogdan. Dzieci letnie najlepsze rozmowy narekat i nietypowe imiona. Dzieci urodzone w upadku, nazwany po prostu i wyraźnie.