556 Shares 4167 views

HTC Incredible S: Funkcje, recenzje, opisy, ceny

HTC ma obecnie zwolniony ogromną ilość różnych smartfonów wykonawczej i klasy średniej. Z tego powodu stare modele nie są już produkowane, i stopniowo zaczęli opuszczać półki. Ale taki koniec czeka na wszystkich modelach, a bohater tego przeglądu jest ujęte w wykazie. Tak, spotkać, HTC Incredible S – gadżet, który trwał ponad trzy lata i przez cały ten czas został w popyt na rynku. Co jest tak atrakcyjny o tym smartfonie? Spójrzmy na to w sposób bardziej szczegółowy i dać odpowiedź na to pytanie.

parametry techniczne

Dowolny gadżet początkowo wybrany zgodnie z przeznaczeniem. Według tych wskaźników można już dokonywać żadnych wniosków o wydajności i możliwościach. HTC Incredible S ma następujące wymagania:

 • System operacyjny: Android 2.2.
 • Procesor: Qualcomm MSM8255 1 GHz, GPU Adreno 205.
 • Pamięć RAM: 768 MB.
 • Pamięć: wbudowana 1,1 GB.
 • Pomoc błysku: gniazdo kart microSD do 32 GB.
 • Ekran: Super LCD, 4 cali z rozdzielczością 800 x 480 czujnika pojemnościowego.
 • Interfejsy: USB 2.0, Bluetooth 2.1, Wi-Fi 802.11 b / g / n, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.
 • Aparat: 8 megapikseli głównym, podwójną lampą błyskową LED, autofocus, nagrywanie wideo w rozdzielczości 720p, 30fps / s;.
 • Obsługiwane formaty: MP3, AAC +, WAV, WMA, DivX, XviD, MP4, H.263, H.264, WMV.
 • Akumulator: litowo-jonowy, 1450 mAh, czas pracy baterii 1-2 dni.
 • Dodatki: żyroskop, GPS, czujnik światła i zbliżeniowy.
 • Wymiary: 64h12h120 mm.
 • Masa: 136 g

średni koszt

Jak można zauważyć, że wskaźniki techniczne są standardowe dla nowoczesnego sektora publicznego. Pomimo istniejących cech HTC Incredible S, jego cena jest utrzymywane w klasie średniej. W tym przypadku jest to dość interesujące dynamika. W czasie jego wysokość prasowa smartfonów nie przekracza 6000 rubli. Pod koniec grudnia 2014 użytkownicy zaczęli aktywnie wykazywać zainteresowanie w modelu, a cena wzrosła, przełamując barierę w 7000 rubli. Zgoda, nie każdy, nawet big-name, gadżet może poszczycić się takimi dynamiki wzrostu. Popularność ta nie trwała długo, a na początku 2015 roku stał się standardem w pozycjach, które były przed pośpiechu. Więc teraz w salonach HTC Incredible S oferowany średnio 4500 do 6000 rubli. To zależy od dostępności dodatkowych usług i wyposażenia opcjonalnego.

wygląd

Na pierwszy rzut oka, ten smartfon nie różni się od innych modeli. Przód wszystkim, podobnie jak wszystkie: Wyświetlacz, klawiszy programowych i słuchawki z czujnikiem światła. Ale jest to niezbędne, aby wdrożyć tylną, jak od razu staje się jasne, takie poruszenie. Fakt, że pokrywa jest nie tylko podstawa gumowo z miękkiej powłoce dotyku, ale także niezwykły kształt. Na płaszczyźnie widoczne tłoczone ogromny karty SIM. Takie rozwiązanie znacznie odświeżony design, podczas gdy zastosowanie ergonomii nie jest naruszona. rozmieszczenie klawiszy HTC Incredible S Smartphone posiada standardowe parametry. Oto wszystko, jak wszystkie modele od tego producenta:

 • off i przycisk blokady znajdujący się na górnej krawędzi, obok niej znajduje się gniazdo słuchawkowe;
 • Prawa krawędź jest całkowicie wolny od wszelkich rodzajów siłowników oraz guziki;
 • lewe żebro ma przycisk głośności i złącze microUSB do synchronizacji z komputerem i łączenia z nasadką;
 • dolna granica, za wyjątkiem otworów mikrofonu, nie ma już nic.

Tylna pokrywa siedzi mocno i nie daje żadnych luzów. To trochę skomplikowane, a według niektórych źródeł nawet wspomniane monolityczny korpus HTC Incredible S, ceny, opis, charakterystyka, który rozważamy dzisiaj.

pokaz

Jako urządzenie wyjściowe i wejściowe pod uwagę smartfon wykorzystuje ekran o przekątnej 4 cali. Dość wrażliwe czujnik pojemnościowy i idealnie dopasowane rozmiary ekranu pozwalają na jasnym przeboju na wybranym obiekcie.

Ekran HTC Incredible S ma dobre właściwości. Po pierwsze – jest to bardzo dobre rozwiązanie. Rozważmy pixelation może jedynie w bardzo bliskiej odległości. Bardzo zadowolony z klawiszy programowych czujników cecha. Po zablokowaniu wyjdą, a jeśli przekształcić swój telefon w orientacji poziomej, przyciski te będą również zawrócić. Jak dla jasności, to wszystko jest dobrze tutaj. Nowy w czasie matryca doskonale oddaje obrazu w jasnym świetle słonecznym.

Co do kątów widzenia, są najwyższe możliwe tam. Przy zmianie nachylenia smartphone jest lekki blask, ale później przeniósł natychmiast znika.

Wydajność i sprzęt

„Farsz” smartphone jak było widać od parametrów technicznych, niezbyt mocny. Ale to jest tak stabilny jak to możliwe. Być może z tego powodu, HTC nadal pracuje na procesorze single-core, podczas gdy jego konkurenci od dawna przeniósł się do bardziej zaawansowanych procesorów cztero- i ośmio-rdzeniowych. Warto zauważyć, że zużywają znacznie więcej ładunku, co niekorzystnie wpływa na żywotność baterii. RAM mimo niewielkiej ilości, ale to wystarczy do szybkiego reagowania.

Pod względem wydajności, wszystko jest na poziomie klasy średniej. Grafiki oraz procesor oraz szybkość wymiany danych znajdują się na wysokości telefonie. Warto tu zauważyć, że wypełnienie jest znacznie lepsza niż HTC Wildfire S. opis pokazuje także telefon w modelu jest znacznie większy wyświetlacz. Dla porównania zdjęcie.

kamera

W czasie, gdy nie było HTC Incredible S, cechy kamer na wszystkich urządzeniach nie bardzo przyjemne. Naturalnie, nie było ogromna ilość gadżetów z pikselami, ale mieli bardzo wysoką cenę. W tym smartphone zewnętrznej kamery z matrycą 8 Mn. Możliwe jest również tworzenie obrazów o wysokiej jakości stosowanych autofokusa. Lampa błyskowa umożliwia robienie zdjęć i nagrywać filmy w nocy.

Bateria i czas podtrzymania

Nowoczesne smartfony, naturalnie, mają o wiele wyższe niż baterie zasilające cech HTC Incredible S. jednocześnie znacznie zmieniony. Jednak doświadczenie użytkowników Udowodniono, że smartfon podmiot może bezpiecznie pracować na baterii przy średnim obciążeniu do dwóch dni. Zgadzam się, że nie zawsze jest możliwe uzyskanie takich wskaźników przy pojemności 1450 mAh energii. Wykonawczy został osiągnięty dzięki doskonałej procesorów ekonomicznych i wysokiej jakości podzespołów.

odkrycia

HTC Incredible S, opis, dane techniczne, testy, opinie, ceny, których pokrótce przeglądowi, pozostawia mieszane wrażenia. Z jednej strony, ta firma już usunąć gadżet z przenośnika, dając niszę opuszczone przez bardziej nowoczesnego modelu. Ale z drugiej strony wydajność Incredible S i budować jakość jest prawie żaden sposób gorsze od średniej półki smartfonów.

W rezultacie, czas testu stało się jasne, a powodem tego wzrostu popularności po trzech latach na rynku smartfonów. Fakt, że praktycznie wszyscy użytkownicy zauważyli stabilności systemu operacyjnego i wszystkich dodatków bez jednej awarii w ciągu 2,5 lat! Biorąc pod uwagę fakt, że średnio wskaźnik ten wynosi mniej niż 67 miesięcy – to jest bardzo dobre.

Również bardzo zadowoleni z sztywności ciała. Smartfon jest dość dobrze chronione przed wpływami środowiska, a nawet upadek na twardą powierzchnię. Wszystkie te właściwości miały pozytywny wpływ na popularność i mimo ceny nieco zawyżona, wielbicieli stabilność bez wątpienia wybrać HTC Incredible S.