175 Shares 8874 views

Jak zrobić kostium superbohatera dla chłopca z rękami?

W naszym życiu jest wiele sytuacji, bez względu na to w jaki sposób znaleźliśmy się w nich. Jeśli kiedykolwiek potrzebowała kostium superbohatera dla chłopca, nie ma nic prostszego. Istnieje wiele możliwości dla jego ustanowienia. Dzisiaj dajemy Ci kilka wskazówek, jak korba go w domu.


Kupować?

Jak już powiedzieliśmy, sytuacja może być inna. Jeśli Twoje dziecko po prostu chce się biegać po domu „superhero”, to nie ma nic złego w tym, aby go dostosować do swoich rąk, nawet jeśli są. że tak powiem, nie wyrastają z tego miejsca. Ale jeśli trzeba noworoczne superbohatera kostium dla chłopca do pewnego poranku, wtedy powstaje naturalne pytanie: czy aby nie zawstydzić swoje dziecko? Po tym wszystkim, jak Internet idzie opowieści i śmieszne zdjęcia z serii „Tato wykonany garnitur!”

Dlatego, być może, będzie łatwiej kupić garnitur „Superhero” dla chłopców w sklepie. I nawet wtedy istnieje wiele opcji.

 1. W specjalistycznych butików, sklepów odzieżowych i sklepów internetowych powita do szycia chłopca. To prawda, że to będzie kosztować dużo.
 2. Inna opcja – kupić gotową garnitur na stronach takich jak eBay czy „Aliekspress”. Jest wiele osób (cosplay), oferując kostiumy. Ale tu też jest niuans: kombinezon będzie kosztować dużo tańsze, ale również jego dostawy może potrwać około miesiąca. Tak, i rozmiar może być cokolwiek udelikatniać.
 3. sklep sportowy. Pamiętamy ten film „Kick-Ass”. Tam bohater właśnie zamówił kombinezon do nurkowania i parę pałek gumowych. Prawdą jest, że taki kombinezon może również latać do grosza.

Jeśli odpady nie są spełnione, trzeba stworzyć kostium superbohatera dla samego chłopca.

maskować

Głównym zadaniem każdego bohatera – jest zachować tajemnicę swojej tożsamości. Gdyż w przeciwnym razie złoczyńcy będą mogli dostać się do niego i jego rodziny w życiu codziennym. Istnieje kilka metod tworzenia maski pod kostium superbohatera dla chłopca.

 1. Najprostszym materiał – papier. Załączyć karton lub ciężki papier do osoby dziecka i delikatnie ze znakiem ołówek na punkcie jej do oczu i nosa. Następnie wyciąć dziurę i stworzyć kształt nosa. Wzdłuż krawędzi arkusza wytworzenia otworów do gwintu, do którego będzie przymocowany do głowicy maski.
 2. Folia może być również dobrym materiałem jeśli potrzebujesz superbohatera. Garnitur dla chłopca własnymi rękami z tego materiału nie robić, ale niezwykłe maski można dostać. Weź trzy arkusze folii i złożyć je razem. Pomiędzy warstwami gliny można przegapić znak, że przyszłość jest lepiej zachować kształt maski. Załączyć wynikowy „ciasto” w twarz tak mocno, że można wybrać wszystkie cechy. Należy zwrócić uwagę na oczy flamastrem, a następnie wyciąć je. Aby zachować maskę, można użyć taśmy i skonsolidować formy trzymać go w lodówce na kilka godzin.
 3. Nadmuchać balon wielkości głowy dziecka. Tnie małych pasków papieru. Obkleyte spotkaniu w losowej kolejności, tak aby pas wszedł na górę do siebie, a następnie pozostawić do wyschnięcia. Następnie igła gustowny przebicie na bazie kuli i nożyce do cięcia wyrobu papierowego 2 części. Daj Get kształt półkuli twarzy, wyciąć oczy i nos.

płaszcz przeciwdeszczowy

Pomimo faktu, że płaszcz – jest to najprostszy element kostiumy superbohaterów dla chłopców nie mogą obejść się bez tego atrybutu. Umożliwiają gładki starych arkuszy lub zakup prostokątny kawałek tkaniny w sklepie.

 1. Dołączyć go do ramion i zaznaczyć lokalizację, z której będzie spadać.
 2. Obróć prostokąt tkaniny do trapezu, na podstawie uzyskanych punktów.
 3. Owinąć samym skraju jego płaszcza, tak że można wkleić za sznurki.
 4. Jeśli stosuje się w postaci arkusza podstawowego, można przyszyć drugą warstwę materiału o bardziej akceptowalnym wzór albo kolor.
 5. Pomyśl o rysunku i użyć innego materiału. Szyć to płaszcz lub klej na taśmy dwustronnej.

obuwie

Będzie to idealne rozwiązanie, jeśli robi kostium superbohatera dla chłopca, nadal będzie w stanie mu znaleźć odpowiednie buty. Pasuje doskonale zwykłe buty gumowe lub wysokie skarpety, jeśli dziecko trafi wyłącznie w domu. Jeśli nie są one w zasięgu ręki, można użyć następującej metody.

 1. Zrobimy ci „butami”. Do tego PONOSI polietylen i zacząć owinąć go wokół nogi poniżej kolana bezpośrednio nad butach ulicznych.
 2. Następnie polietylen obkleyte kolorowe taśmy. Należy uważać, aby nie przeciągać zbyt dużo nogę.
 3. Teraz jesteś gotowy, aby chodzić. Jeśli musisz korzystać z „buty” kilka razy, starannie wyciąć je z tyłu nogi i wyciągnij nogę. Teraz w każdej chwili możesz włożyć ją z powrotem.

tułów

Jest to główny element, który jest konieczny, aby kostium superbohatera dla chłopca. Tańsza opcja, można użyć zwykłej golf, kupiony w sklepie. Jeśli nie chcesz popsuć ubrania haftowane wzory, użycie taśmy dwustronnej będą oszczędności. Na spodnie, najlepiej jest użyć legginsy, na rzecz których są one obecnie wyceniony.

Aby utworzyć opcję kosztową i ciężko pracować, aby znaleźć ubrania wykonane z elastanu. Ten odcinek tkaniny doskonale nadaje się do tworzenia ciała przytulanie bohaterski kostium.

atrybuty

Najważniejszą rzeczą w żaden superbohater – uznanie. A co jest najlepsze w dowolnym rozpoznawalnego charakteru? Oczywiście, ramiona. Następnie dla każdego rodzica będzie podstawowym asystent do kartonu. Oto kilka przykładów.

 1. "Captain America". Aby odtworzyć wizerunek bohatera, trzeba tarczy. Vyrezhte koło z tektury i obkleyte lub pomalować je na pożądany kolor. Tak, że można zachować, można używać starych opaski gumowe. Wyciąć go na pół i za pomocą zszywacza zamocować osłonę tylną stronę. Teraz dziecko będzie w stanie wkręcić w ręku i spokojnie cieszyć się szczotki wyzwolony.
 2. Ostrza Wolverine można również wyciąć z tektury. Następnie konwencjonalnej rękawicy gumy stosowany w środkach do czyszczenia naczyń, podłóg środków korozyjnych. Rękawice kolorów w „ciało” kolor i przy pomocy Thermo zabezpieczyć ostrze między palcami.
 3. pas Batmana z jego „wodotryski” może być utworzona z dowolnego starego pasa, po prostu uszyć mu dodatkowe kieszenie na gadżetach i pomalowane na czarno.

To wszystko. Jak widać, kostiumy superbohaterów dla chłopców, z których wykonane są przedstawione w artykule są bardzo różne. To wszystko zależy od twojej wyobraźni i sumienia, które nie powinno być wolno robić wszystko, aby „byle jak i gotowe.” Nie zapominajmy głównego bohatera kreskówki „Vova w królestwa Far Far Away” i powiedzieć „I tak zejść!” Making kostium dla dziecka.

wniosek

Jak widać, aby stworzyć kostium superbohatera dla chłopca z rękami – nie takie trudne zadanie. Duża część będzie zależeć od tego, jak „rukastogo”. Jeśli masz zamiar zrobić kostium dla każdego poranku, nie lepiej być skąpy i kupić go w sklepie. Nigdy nie może być uzasadnione, jeżeli przed rebnka że inne dzieci śmiały się z powodu swojej domowej stroju.