209 Shares 1958 views

Jak skutecznie wykonywać ćwiczenia na ręce

W nowoczesnych ćwiczeń kulturystycznych na rękach są traktowane jako opcjonalne i nie ujęte w podstawowym szkoleniu. Ale jednak, mięśnie ramion stosowane w celu wzmocnienia mięśni całego ciała, ponieważ większość ćwiczeń nie można zrobić bez nich.

Jak działają mięśnie ramion

mięśnie ramion są podzielone na kilka typów i służą różnym celom. Główne mięśnie są tutaj biceps brachii (biceps), triceps brachii (triceps) mięsień ramienno-promieniowy mięśni i przedramię. W celu odebrania na trening najbardziej skutecznych ćwiczeń dla rąk, trzeba znać różne rodzaje operacji prowadzonych przez nich, aby móc wybrać żądaną obciążenie poprawnie.

Zazwyczaj wykładnik mięśni dla początkujących jest biceps. To dość dobre ulega rozwój i wykonuje ruch trakcji. Należą do nich na przykład, są podjeżdżaniu na pasku, ciągnąć na posiedzeniu symulatora bloku i prętem oporowym lub hantlami na stoku.

Jednocześnie należy pamiętać, że podczas wykonywania tych ćwiczeń jest zdominowany przez mięśnie pleców i ramion pomaga tylko spełniać pożądany ruch. Dlatego biceps nie jest zawarta w podstawowym pakiecie kulturystyki.

Mięśnie przedramienia składa się z różnych mięśni zginaczy palców i nadgarstków. Bez ich dobrego rozwoju nie może być żadnych poważnych ręce szkoleniowe. Dlatego też trzeba zwracać uwagę. Ponieważ są one zaangażowane w wykonanie każdego ćwiczenia na ręce, to najlepiej odłożyć swoje treningi na ostatnim etapie.

Jak na triceps, wykonuje ruch jog i jest filią gdy takie podstawowe ćwiczenia jak wyciskaniu. triceps ramię działa jako odrażające i przedłużenia w dowolnym położeniu.

mięsień mięsień ramienno-promieniowy odpowiedzialny za zginając rękę i bierze napięcie od przedramienia do bicepsów. Jej rozwój jest uważany za dobry wskaźnik profesjonalnego sportowca.

Ćwiczenia na mięśnie rąk

Dla rozwoju tych grup mięśniowych są wykorzystywane jako ogólnych ćwiczeń rozwojowych i izolowanych. I dla początkujących jest lepiej zrobić ćwiczenia ramion do kompleksowego podejścia do szkolenia podstawowego pleców lub klatki piersiowej, a bardziej doświadczeni zawodnicy mogą korzystać z oddzielnego ruch na jednym mięśniu.

Podstawowe ćwiczenia wykorzystujące bicepsy są wysokie pchnięcie, które występuje w trakcie opracowania powrotem mięśni. Kiedy w pełni opanowali podstawowe szkolenie, można przystąpić do szkolenia izolacyjnych. Jeden z najlepszych widoków tego treningu jest ćwiczenie na pokładzie Scotta. Jej inna nazwa – nachylona płyta.

Weź szyję z baru, usiąść na symulatorze, Abut łokcie na powierzchni i potrwać kilka płynne ruchy. należy rozumieć, że mięśnie są zbudowane prawidłowo tylko ćwiczeń na ręce z właściwym podejściem do treningu. Więc trzeba wybrać wagi, że można zrobić 12 powtórzeń, spędzając na każdej z nich przez 4-5 sekund.

Triceps może być przeszkolony w połączeniu z mięśniami klatki piersiowej i obręczy barkowej – bluzy, zhimom pręta leżącej i siedzącej zhimom. Ponadto dla rozwoju triceps mięśni wykorzystywane są takie ćwiczenia na ręce, jak rozszerzenie.

Aby wykonać potrzebę rozszerzenia, aby usiąść na ławce i podnieść poprzeczkę wyżej niego. Bez zmiany pozycji ciała i ramion, ugnij łokcie i przesuń ją nad głową. Ponownie, wyprostuj ręce i zrobić wymaganą liczbę powtórzeń. Podobnie, możemy trenować leżącego triceps.

mięśni pociągu mięsień ramienno-promieniowy uzyskuje się poprzez uniesienie uchwytu drążka na siebie. Stań wyprostowany, trzymając podpórki opuszczone ręce, a następnie podnieś ją do piersi. To ćwiczenie jest podobny do rozwoju biceps ćwiczenia, ale odwrotna uchwyt pozwala jej rozwijać mięsień ramienno-promieniowy dział mięśni.

Dla rozwoju przedramionach trzeba wziąć pasek i umieścić je w poprzek ławki tak, że bar był z jednej strony, a – z drugiej strony. Powoli opuść nadgarstka, a następnie unieś je w górę do oporu. Dokonać wymaganej liczby powtórzeń. Należy zauważyć, że ćwiczenia przedramienia jako uchwyt na górnym pasku i dolnym uchwytem.

Wszystkie ćwiczenia ramion domowe wymienione są wykonywane w taki sam sposób jak w siłowni. Nawet jeśli nie jesteś w domu z hantlami lub sztangą, można wziąć dowolny ładunek lub krawat wypełniony wodą lub piaskiem plastikowych butelek do zwykłego kija. W każdym razie, sukces wykonywania zależy od osobistych pragnień.