231 Shares 7117 views

GTSS – opinie pracowników. FGUP GDCS: recenzje

Więc dzisiaj będziemy musieli zrozumieć, czym jest GDCS. Opinie o tym pracodawcy zaczęły pojawiać się coraz częściej na stronach internetowych – otzovikah i specjalistycznych witrynach wirtualnych. Trudno jednak znaleźć coś konkretnego w tym miejscu. Niemniej jednak postaramy się zbadać wszystkie opinie, a także wyciągnąć wnioski dotyczące tego, ile nasz pracodawca jest sumienny. I tylko wtedy wszyscy zdecydują się samodzielnie, czy powinien współpracować z GCS, którego komentarze zostaną przedstawione nieco później, czy nie.

Co to jest?

Co to jest GCSD? W rzeczywistości to miejsce jest uważane za bardzo elitarne miejsce pracy. Przecież to przedsiębiorstwo zajmuje się niczym więcej niż transportem tajnych i cennych ładunków w Rosji, a także broni. Innymi słowy, jest to specjalna usługa doręczenia.

Oddziały GCSD, o których dziś zbadamy, są dostępne w każdym mieście w Rosji. Każdy mieszkaniec ma zatem okazję do pracy. Tu tylko wybór jest bardzo trudny. W końcu pracownicy będą również mieli kontakt z przesyłkami gotówkowymi i środkami odurzającymi (często medycznymi). Tak więc magazyn motoryzacyjny GTSS, recenzje, które teraz zaczniemy studiować, jest w rzeczywistości miejscem, w którym chcesz osiedlić się dla każdego. Ale czy warto? Spróbujmy zrozumieć to trudne pytanie.

Praca

W prawdzie zawsze jest wakat w tym miejscu. I nie są bardzo zróżnicowane. Zazwyczaj wszystko jest ograniczone do księgowych, specjalistów w pracy komercyjnej , ekonomistów, kierowców i kuriera. Wszystkie te stanowiska z reguły nie są uważane za elity czy specjalne.

Niemniej jednak wiele osób mówi, że łatwiej jest wybrać zawód. Nie musisz wybierać, bo lista wakatów nie jest tak długa. I zadania są niemal monotonne. Księgowy i ekonomista pracują z finansami, specjaliści od spraw handlowych kontaktują się głównie z zamówieniami klientów, a kierowcami i kurierami zajmują się transportem i dostawą towarów. Tak więc recenzje na temat firmy są dość pozytywne. Tylko nie spiesz się, aby się osiedlić w tym samochodzie. Wszakże to nie wszystko, co ważne wiedzieć o tym. Istnieje ogromna liczba funkcji, które jeszcze nie zostały uwzględnione. Ale teraz poprawimy tę sytuację.

Państwowa służba

Opinie SCS FSUE pracowników są dość pozytywne w stosunku do miejsca pracy. O czym mówimy? Tak, że pracownicy tej bazy samochodowej są na służbie cywilnej. I ten rodzaj pracy jest ceniony. W szczególności z powodu przyszłej emerytury.

Dopiero teraz emeryci z SCSU FSUE w naszych czasach nie są bardzo liczni. Oznacza to, że ci starzy nadal używają starych zasad wynagradzania emerytur. Nowe taryfy i kalkulacje nie zostały jeszcze zastosowane, ale sytuacja emerytów i rencistów i byłych pracowników z emeryturą jest zadowalająca, ale czy za kilka lat pojawią się nowe warunki rozliczeń międzyokresowych? Najprawdopodobniej opinie ulegną zmianie. Obowiązujące obliczenia powinny zostać zmniejszone.

Jeśli weźmie się pod uwagę odpowiedzialność i służbę cywilną, mało prawdopodobne jest, aby małe świadczenia emerytalne odpowiadały pracownikom. Przecież często pracownicy są przepracowani i wykonują pracę w nadgodzinach. To powinno być w jakiś sposób wynagrodzone w przyszłości.

Wynagrodzenie

Opinie FSUE GDCS są daleko od najbardziej pochlebiających zarobków. Dlaczego tak się stało? Spróbujmy to zrozumieć.

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest status przedsiębiorstwa. Ogólnie przyjmuje się, że dobre wynagrodzenie zostanie wypłacone w służbie cywilnej. Zwykle jest uzyskiwany z odpowiedzialności za stanowiska. Ale w GCS wszystko jest trochę inne.

Masz pracę – obiecujesz dobre wynagrodzenie, ale ostrzegaj o ogromnej odpowiedzialności i napięciu w miejscu pracy. Z reguły te czynniki nie przerażają kandydatów i chętnie zaczynają pracować. Ale pod koniec miesiąca staje się jasne, że zostałeś oszukany. Pracownicy ciężko pracują, ale dostajesz za to małe wynagrodzenie. I nie lubi zwykłych pracowników. Z "górną" sytuacją jest nieco inny – tam i praca jest "nie zakurzona", a płace są wysokie (2-3 razy więcej).

Jak widać, opinie FGUP GDCS (magazynu pojazdów silnikowych) zaczynają daleko od najbardziej pochlebnych, chociaż to miejsce jest gwarantem służby cywilnej. Ale czy rzeczywiście jest naprawdę źle? Oto dowiemy się dalej. W końcu, poza wynagrodzeniem, istnieją inne czynniki wpływające na opinię pracowników o ich pracodawcy.

Zarząd

Opinie GDCS nie są szczególnie dobre w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dlaczego? Chodzi o to, że "szczyt" tej firmy nie jest bardzo przyjaznymi ludźmi.

W praktyce sytuacja jest dokładnie taka sama, jak personel mówi – dla zwykłych pracowników, obciążenie jest po prostu olbrzymie. Ogólnie rzecz biorąc, dla tych, którzy nie mają żadnych połączeń w GCSD, praca nie będzie bardzo atrakcyjna.

Dodatkowo, FSUE GDCS otrzymuje bardzo negatywne opinie na temat podejścia kierownictwa do zwykłych pracowników. Co do zasady, nie są nawet traktowani jako ludzie. Można łatwo ukarać lub naruszyć prawa. Wielu jednak cierpi z powodu takiej służby publicznej. Jeśli wiesz, że nie możesz tolerować takiego związku, możesz zapomnieć o tym pracodawcy.

Pakiet socjalny

Bardzo często można znaleźć informacje o naszym dzisiejszym przedsięwzięciu na temat "Rabotyaga.ru". Opinie GTSS tutaj są bardzo negatywne. Zwłaszcza z powodu pakietu socjalnego i gwarancji. Ale dlaczego to tak wyszło? Chodzi o to, że początkowo obiecujemy pełny pakiet socjalny i wypłacane wakacje. W rzeczywistości okazuje się, że bardzo ciekawa sytuacja.

Nie otrzymasz pełnego pakietu socjalnego lub płatnego urlopu. Jeśli nagle uda się dosłownie "wygrać" resztę i za nią zapłacić, wtedy płatności gotówkowe będą tak nędzne, że nie warto zadawać ich następnym razem. Plus, jeśli nagle potrzebujesz szpitala lub operacji, firma nie powinna oczekiwać pomocy. Oczywiście, chyba że jesteś w uprzywilejowanej pozycji.

Rozwój

Opinie GDCS są również dalekie od najbardziej pochlebnych i pod względem osobistego rozwoju w miejscu pracy. To przedsiębiorstwo nie jest absolutnie zainteresowane tym podejściem. I jest to widoczne na raz.

Początkowo oczywiście obiecujesz rozwój kariery i perspektywy. Tylko w rzeczywistości wszystko się odmiennie. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że kierownictwo nie jest zbyt sympatyczne dla zwykłych pracowników, możemy całkowicie zapomnieć o jakiejkolwiek karierze w tym miejscu. Chcesz zajmować stanowisko w tej firmie, aby pracować bez perspektyw i osiągnięć? Potem można bezpiecznie przejść do wywiadu.

Wnioski

Dzisiaj spotkaliśmy się z GTSS. Opinie na temat tej firmy, jak widać, nie są najbardziej pozytywne. Ogólnie rzecz biorąc, tutaj praca jest bardzo trudna, dlatego trzeba mieć wysoki poziom odporności na stres.

Jeśli chcesz zdobyć pracę w służbie publicznej, gdzie masz perspektywy i dobre wynagrodzenie (lub co najmniej przyjazny zespół), to lepiej obejść tę firmę. Ale kiedy potrzebujesz miejsca, żeby nie siedzieć, możesz w pełni zajmować dostępne wolne miejsca w GCSD.