85 Shares 7502 views

Czy masz kotka. Co do karmienia?

Przyjaciele, bez konsultacji z Tobą, dał urodziny małego kociaka? Lub w drodze do domu masz potknął się na korytarzu po prawej nie jest ktoś trochę Mewing bryła z wełny? A tu w domu stała się kolejnym członkiem rodziny już, ponieważ teraz masz kotka! Co do karmienia? Bardzo trudno jest dbać o bardzo młodego zwierzęcia. Po kociak rodzi się całkowicie ślepy. Istnieje ryzyko, że nie będzie przetrwać, zwłaszcza, jeśli został znaleziony na ulicy. Jeśli świadomie zdecydować się na zakup zwierzęcia, nie pomylisz, nie ma zbyt małą młoda, więc nie łamać głowę nad tym, co karmić kociak 1 miesiąc (pierwszy – najważniejsze).

Jeśli masz szczęście i masz sąsiedztwo zostały ostatnio dostarczony kota, a następnie negocjować z sąsiadami. Puszysty pielęgniarka rzadko odmawiają przywołać inny miot. Dlatego problem, co karmić kociaka Sfinks, syjamski lub jakakolwiek inna rasa zostanie rozwiązany przez siebie. Kot będzie traktować obcy kociąt jako językiem ojczystym. W przeciwnym razie trzeba będzie bolesny sposób. Bądź cierpliwy i przyciągnąć gospodarstw domowych, ponieważ zajmuje dużo czasu i wysiłku.

Tak, masz kotek, co do karmienia dziecka , a przede wszystkim, od czego? Można spróbować pipety aptece. To całkiem proste. Może będzie łatwiej dostosować się użyć strzykawki lub butelki baby z brodawki. Zaopatrzyć się w dużą serwetek, trzymać dziecko na rękach, w przeciwnym razie wszystko będzie w mieszaninie mleka.

Okazało się, że w rękach swojego kotka. Co do paszy, musisz zdecydować. Jeśli udało Ci się rozwiązać problem z kotem – jest to, że szczęście. Jeśli nie, trzeba będzie uciekać się do zastąpienia koty mlecznych. będzie można go kupić w aptece weterynaryjnej. Jest to konieczne w pierwszych 1,5 miesiąca karmiła. Mleko krowie nie posiada odpowiedniej ilości tłuszczu i białka, w wyniku kociąt osłabiony system odpornościowy, rozwój krzywicy i problemy trawienne. Sprawdzić t mleka należy nieznacznie przekracza t przestrzeń, i karmienia musi odbywać się w odstępie 2 godzin. Na 3 tygodnie zwiększa interwał na godzinę, z 4 – na 2 godziny. W piątym tygodniu będziesz mógł spać w nocy.

Od tego czasu, możemy wprowadzić do diety żywności dla niemowląt bardziej stałej konsystencji. Tydzień 6 prowadzi do stopniowego zmniejszania mleka, a na 8. mleka może całkowicie zrezygnować. Gotowane ryby, wołowina lub kurczak wątroba, serce i gotowane mięso – integralną częścią diety swojego kotka. I ilość spożywanych zdefiniować siebie, młody apetyt zwierząt powie. Co karmić kociak 1 miesiąc i wtedy wiemy. Zawsze upewnij się, że ma zawsze świeżą wodę. Z 2 miesięcy można podać suchej karmy. Istnieją specjalne klasy dla kociąt.

To stało się już niemal członkiem rodziny, twój ładny kotek. Co do paszy jak podrosną, to już wiem, ale oprócz odżywiania, dziecko powinno być, i inne warunki. Na przykład, ciepłe miejsce bez przeciągów, gdzie można spać i trawić jedzenie. Może to być pole lub gotowy inkubator. W zimie będzie musiał trzymać w pobliżu akumulatora.

Nasze dziecko potrzebuje pomocy z „procedurami kąpieli.” Idealnie, kot liże młody, masując swoje ciało. Pobudza krążenie krwi i trawienie. Trzeba będzie je wymienić, a tu matka. Mokry wacik, przetrzyj jej twarz, masować brzuch i w tylnej części tułowia. W ten sposób pomożecie kotek opróżnić. Przyzwyczaić kociąt do toalety, start z ósmego tygodnia.

Wiele osób pyta, co karmić sfinks kotek. Ze względu na zwiększoną wymianę energii, mają dobre sfinksy apetyt. Jedzenie, które nepriveredy. Musisz wiedzieć, co było w diecie kotek momentu, aż dotarł do domu. Nowa dieta iść powoli. W wieku 4 miesięcy karmienia powinny być 4.