562 Shares 8752 views

Pharmatec wydała nową „Ch'ing” – śmietanę. Komentarze i opinie

Wrażliwa skóra jest najbardziej podatna na atak przez środowisko zewnętrzne, w rezultacie nie są nieprzyjemne zaczerwienienie, świąd, wysypka i zapalenie alergiczne. Ochrona takiej Pharmatec rosyjska firma skóry i stworzył „Ch'ing” – śmietanę. Informacje zwrotne od klientów i profesjonalnego opisu śmietanowym podane poniżej.

Chemiczny skład kremu

Tabela przedstawia główne składniki aktywne kremu i opisane z ich indywidualnych efektów na skórze.

składniki

Ekspozycja skóry

Pirytionian cynku 1 procent

  • Ogólny efekt przeciwzapalny.
  • Aktywność przeciwgrzybiczą.
  • Wyraźny wpływ przeciwbakteryjny.

Glicyryzynian dipotasowy 1 procent

  • Środek antyalergiczny.
  • Uspokajające, łagodzi podrażnienia, również obrzęk i swędzenie.
  • Pochodzi z lukrecji ziołowym zatem sprzyja leczeniu łuszczycy.

Naturalne oleje: z drzewa herbacianego, awokado, jojoba, masło shea, oliwa

  • Łagodzenia podrażnień skóry.
  • Likwiduje łuszczenie.
  • Regenerację uszkodzonej skóry.
  • Zmiękczają, nawilżają i odżywiają.

Analiza składu chemicznego oznacza brak hormonów, oleje mineralne lub lanolina w takim preparacie jako „Ch'ing” (krem). Opinie wskazują, że do naturalnej struktury i braku negatywnego wpływu boku jego klienci cenią najbardziej.

Dla kogoś stworzony kremu i opinie użytkowników

Ze względu na właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, wiele z nich z powodzeniem stosowany „Ch'ing” – krem na trądzik. Recenzje wyniki są nieco sprzeczne.

Dla większości wynik jest oczywisty: zaczerwienienie i podrażnienie jest usuwany, szybko rozwiązany wysypkę, leczyć zapalenie skóry. Takie problemy jak już zbyt suche lub zbyt przetłuszczanie skóry, następnie wróciła do normalnej produkcji sebum.

Ktoś nie pomogło wykorzystanie funduszy „Ch'ing” (krem). Opinii w tej sprawie, na tyle ostre, bo maść nie jest tanie. Może to w rodzaju zapalenia skóry lub przyczyny. Dlatego pożądane jest, aby zastosować krem na zalecenie lekarza dermatologa.

Najczęstsze wskazania do jego stosowania: zaczerwienienie, podrażnienie, swędzenie i łuszczenie się skóry o różnej etiologii. Dobry środek do zwalczania wyprysk, łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry. Cudowny środek do pielęgnacji skóry, zapalenie skóry uszkodzone żadnego etymologię, jak również trądzik i trądzik podatne na reakcje alergiczne po powierzchni oparzeń słonecznych i termicznych. Łagodzi swędzenie i obrzęk i zmniejsza podrażnienie ukąszenia owadów.

Czy mogę użyć „Ch'ing” (krem) dla dzieci? Liczba matek

Ponieważ krem hipoalergiczny, nie zawiera hormonów, eksperci radzą, aby używać go w pielęgnacji delikatnej skóry dziecka.

To zmiękczenie i środek łagodzący mogą być smarowane stref ścieraniem się zarówno do zapobiegania i leczenia. Smarowanie uszkodzonej skóry w fałdach na ciele dziecka wyeliminować nieprzyjemne pieczenie i swędzenie, co ułatwi jego stan. Pozytywnie, nie ma ograniczeń dotyczących czasu trwania użytkowania „Ch'ing” (krem).

Opinie matek na temat wykorzystania tego narzędzia w opiece nad dzieckiem, w większości pozytywne. Zaleca się stosować go nie tylko do wyeliminowania ocieraniu, ale również im zapobiegać.

Metody właściwego stosowania

Cienka jednolita warstwa z bardzo lekkiego pocierania śmietana stosowana jest do obszarów problemowych. Optymalne jest zastosowanie „Tsinovita” dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Gdy dobrze się wchłania, nie wymaga żadnego płukania. Rozmazany miejsce, można po prostu mokry ręcznik papierowy.

Krem ma uniwersalnego przeznaczenia. Może być stosowany pod opieką nie tylko ciało, ale również dla skóry.

„Pharmatec” do pielęgnacji skóry stworzył jeszcze bardziej delikatna, „Ch'ing” – krem-żel. Opinie potwierdzają, że ten krem-żel leczy pryszcze i trądzik nieskomplikowany łagodnego do umiarkowanego, pomaga oczyścić twarz zaskórników, normalizuje pracę gruczołów łojowych. Hamujące działanie patogennych grzybów i bakterii, zapobiega powstawaniu nowych zapalne. Ta właściwość pozwala używać kremu jako profilaktyka stanów zapalnych skóry.

Kosmetologów powiedzieć, że regularne stosowanie kremu lub żelu co najmniej 1-2 razy w tygodniu będzie rozwiązać problem trądziku i trądziku na zawsze!

Idealny dla skóry suchej, wrażliwej, tłustej i mieszanej skóry twarzy.

Przeciwwskazania dla stosowania leku „Ch'ing” (kremów lub żelu) nie jest wykrywany z wyjątkiem obecności indywidualnych tolerancji w stosunku do tych dwóch części.

uwalnianiu i ceny

„Ch'ing” -krem wytwarza się w rurze aluminiowej 40 ml. „Ch'ing” – żelowego kremu – laminowany tubka 35 ml. Są one przechowywane w temperaturze od +5 do + 25 C powyżej zera do trzech lat. Swobodnie sprzedawane w aptekach bez recepty. Ich koszty są dość wysokie – w ciągu 400 RUB za rurkę.