828 Shares 2542 views

Ekaterina Trofimova – Pierwszy Wiceprezes „Gazprombank”. Biografia Ekaterina Trofimova

Rzadko dla kobiety, by odnieść sukces w świecie finansów przyciąga uwagę do niej jako ekspert i bankiera, więc media często próbują dowiedzieć się, kim jest ten Ekaterina Trofimova, biografia jest związana z głównych agencji ratingowych i banku. Ta krucha piękna kobieta może zrobić karierę w nietypowym środowisku dla pań, jak ona to zrobiła?

dzieciństwo

Urodzony TROFIMOVA Ekaterina Vladimirovna 6 marca 1976 roku w Leningradzie. Podniosła matka, babcia i dziadek, rodzina mieszkała w Petersburgu komunalne zwykle w sercu Leningradu – okna wyjrzał na Admiralicji. Od dzieciństwa, ona jest pasjonatem ich miasta i chociaż obecnie mieszka w innych miejscach, zawsze stara się wrócić do Petersburga, aby oddychać jej powietrzem i nabrać sił. Mówi, że był normalnym dzieckiem, ale jako dziecko była typowa dla wielu spekulują, że jest, na przykład, nie kocham tak popularne w tamtych czasach, „Profile”, a nie bezmyślnie mógł odpowiedzieć na ich pytania. Jako nastolatek Kate badano śpiew i był solisty chóru śpiewał głównie klasyczny, a nawet repertuar opera. Ale za radą wielki, jeśli nie można śpiewać – nie śpiewają, nie idź tą drogą. Dzieciństwo dziewczyna była dość typowa, ale jego udział energii spadła wykorzystać ostatnie lata ery radzieckiej i wszystkie czasy zmian. Miała 15 lat, gdy w kraju nastąpił kryzys finansowy od czasów współczesnych, a może to wpływ na wybór drogi życiowej.

Edukacyjne i formacyjne lata

Po ukończeniu szkoły średniej, Ekaterina Trofimova wchodzi Petersburg State University w Saint ekonomii i finansów w dziedzinie szkolenia, „światowej gospodarki”, która z powodzeniem ukończył w 1998 roku. W ostatnim roku studiów, zaczyna uczyć się języka francuskiego, a po ukończeniu studiów podaje wiele wniosków o stypendia na studia do Francji. W tym czasie ona już była doskonale znał język angielski, a po uniwersytet zaczął pracować jako przewodnik w Petersburgu, trudno było jednak użyteczna praca. Jej dzień po dniu, nie tylko musiał ćwiczyć język, ale także oczarować publiczność swoją historię. tworzą ją za przydatne umiejętności mówienia publicznego i własności publiczności.

W tym czasie, kryzys finansowy wybuchł w kraju, a przepływy pieniężne stają skoncentrowany w Moskwie. W Petersburgu, praca dla finansistów było złe. Ale Katarzyna miała szczęście, że otrzymał stypendium rządu francuskiego na studia na Sorbonie, gdzie nie tylko trzeba było słuchać wykładów, ale także praktyczne szkolenia i uczenia się specyfiki tego był taki, że aby znaleźć miejsce dla praktycznych zajęć student powinien był sam. Katarzyna musiała wysłać wiele CV i przejść nieskończonej serii wywiadów, aby ubiegać się o staż w Standard & Poor agencję ratingową, która właśnie utworzony oddział rynkach wschodnich. Następnie na jej wywiady przejście było nowe, nie mogła sobie wyobrazić, jak reagować na ogół standardowe pytania. Zatem pytanie „Gdzie widzisz siebie za 10 lat”, umieścić go w ślepy zaułek, a ona pewnie powiedział, że będzie w miejsce tego, który jest teraz z nią przeprowadza wywiad. Ona rozumie, że ten człowiek, też będzie rosnąć, ale wciąż obrażony i tylko dał mu negatywną opinię. Ale Katarzyna była zła, po 6 lat pełniła na 3 zatrzaski wyższy niż ona marzył.

W 2000 roku ukończył Mills z Uniwersytetu w Sorbonie i rozpoczął pracę w S & P. Jej specjalnością stały się „podatek i zarządzania finansami.”

Praca S &

Jego kariera w agencji ratingowej Katarzyny zaczęło się od najniższych poziomów. Była polecił rozbierać folder danych dla tej pracy była trudna do udowodnienia, ale Trofimov znaleźć możliwość, stało się w godzinach wieczornych i zrobić dodatkowej pracy. Przewodnik będzie szybko zauważy inicjatywa współpracownika, a niecały rok spędziła obszerne studium dla banku w Moskwie, co czyni pracę co najmniej dwa. Jej przesunięcie w górę nie tylko pomógł jej aktywności, ale także fakt, że na początku była jedyną osobą w firmie, którzy mówią po rosyjsku. Po pewnym czasie S & P oferuje pełny oddział w Moskwie, ale nie TROFIMOVA przeniósł się do Rosji, ale pozostał w siedzibie, zaangażowany w koordynację badań wschodnich krajów: Rosji, Azji Południowo-Wschodniej, w Kazachstanie. Przez 10 lat gwałtownie wzrosła z dołu do dyrektora Grupy CIS, ona także dołączyła do grona zarządzania bankami europejskimi.

Rozpoczynających karierę w S & P Ekaterina Trofimova wyjaśnia przypadek, ale jego rozwój zależy od jego jakości. Pracowała dla agencji przez 11 lat, co jest dużo jak na standardy europejskie, ale w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że osiągnął pułap w spółce, a trzeba było rozwijać. W lipcu 2011 roku, opuściła agencję, chcąc dać sobie długie wakacje, ale życie postanowił inaczej.

Świat jako okazję

Ekaterina Trofimova jego główną zasadą w życiu uważa wdzięczność, była pewna, że wszystko, co przynosi satysfakcjonujące doświadczenie. Mówi, że nawet wdzięczny tym, którzy zrobili nieprzyjemnych rzeczy do niej. kariera Katarzyny wygląda szczęśliwy, planowanej drogi, ale ona twierdzi, że wszystkie opracowane w sposób ewolucyjny, zawsze starał się nie przegapić żadnej okazji i zawsze działać z najwyższą wydajnością. O sobie mówi, że jest bardzo oddany pracownik i jest gotowy do pracy w firmie o 1000%.

Ekaterina Trofimova: „Gazprombank” – nowy etap w swojej karierze

Wstępnie planowane przerwy pomiędzy kolejnymi zadaniami w TROFIMOVA nie trwała długo, kilka miesięcy była znudzona i właśnie wtedy zaczął otrzymywać wiele ofert pracy. Aw październiku 2011 roku, OAO „Gazprombank” ogłosił, że jego nowy pierwszy wiceprzewodniczący będzie kobieta. Więc Ekaterina zmienić pracę. Przypisanie to nie było przypadkowe, to mieli bezcenne doświadczenie, które było niezbędne do banku. Powiedziała, że Rosja dziś – jedna z najbardziej interesujących miejsc, tutaj jest to konieczne, aby odpowiedzieć na wiele wyzwań, a to jest bardzo motywujące do rozwoju. Obecnie jest członkiem zarządu OAO „Gazprombank” jest zaangażowany w jego ocenie z agencjami międzynarodowymi działającymi na rzecz poprawy stosunków z inwestorami i reprezentuje Bank na różnych imprezach zawodowych.

Eksperci kobiety w męskim świecie pieniędzy

Po wycofaniu się z S & P, Mills nie stracił więzi i jest wiodącym ekspertem od rosyjskiego sektora finansowego do kolegów europejskich. Jest w imieniu „Gazprombank” bierze udział w wielu forach, konferencjach, kongresach, wiele opublikowanych w Rosji i za granicą. W lipcu 2015 roku okazało się, że jej własna agencja ratingowa z siedzibą w Rosji, który będzie kierowany przez Ekaterina Trofimova. Staje się uznanym ekspertem finansowym, a jej opinia ma znaczny ciężar.

Sekrety Budowanie kariery

Forum – pracoholikiem w dobry sposób, ona uważa, że w celu uzyskania awansu, trzeba pracować, przynajmniej w Rosji, nawet za granicą. Musimy zawsze stawia sobie najwyższe cele, trzeba stale rozwijać i stać się ekspertem w swojej dziedzinie. Również w środowisku finansowym dziś musi mieć możliwość uzyskania informacji niezbędnych do nauki języków obcych. W każdym środowisku zażądał cechy takie jak ambicja, możliwość ustawiania i realizacji celów, zorientowane na wyniki, przyzwoitość.

prywatność

Wiele kobiet pracujących często poświęca się dla dobra kariery, życia osobistego, ale są szczęśliwe wyjątki. Wśród nich Ekaterina Trofimova, rodzina, do której jest głównym rozwoju zasobów. Ona starannie chroni swoją rodzinę z życia publicznego, to wiadomo, że małżeństwo opuściła Francję, tam urodziła syna, który jest już 9 lat. Ekaterina Trofimova, żona, matka, sukcesy bizneswoman, ekspert nie przestaje być kobietą, ona wygląda świetnie, starając się cały czas bezpłatnego udzielonego rodziny, razem ze swoją rodziną podróżuje regularnie chodzi do teatru, koncertów i wystaw, pływania i jazdy na nartach. Ona prowadzi bardzo aktywne życie, a to sprawia, że jej szczęśliwy.