113 Shares 2136 views

Tarot wróżby ze mną zrobić człowiek. Główne klasyfikacje

Związek z kochankiem, być może najważniejsze, co może być tylko w życiu. Po tym wszystkim, miłość nas inspiruje i pomaga wykonać wyczyny, wyznaczać cele, inspiruje popełniania aktów szalony, a jego nieobecność pozbawia nas sensu życia i przyczynia się do depresji. Zwłaszcza kobiety i dziewczęta wydają się wiedzieć wszystko z góry. Dlatego też uciekają się do różnych wróżenia. Szczególnie popularne karty tarota Tarot człowieka, jego stosunek do odgadnięcia. Z taka dyspozycja można zanurzyć się nie tylko w sensie drugiej osoby, ale także nauczyć się dalszemu rozwojowi stosunków.

Rozważmy wróżby Tarot ukochanego stosunku do kilku interpretacji.

Wyrównanie "Pyramid of Love"

Ten Tarot wróżby na nastawienie do mnie człowiek opowiada o możliwościach z przodu miłości, a także ujawniać uczuć i intencji ukochanej.

Aby zacząć dobrze wymieszać talię kart tarota. Następnie wyciągnij kartę 4 z nich oraz położyć je na piramidę, jak pokazano na rys.

Pierwsze trzy karty muszą stanowić podstawę piramidy, a druga jego szczyt. Bilans jest traktowany w sposób następujący:

Mapa №1 – rola tego, który opowiada losy w rozwoju stosunków.

Mapa №2 – uczucia, myśli i działania bliskiej osoby.

Mapa №3 – aktualny stan relacji miłości między gadów i jego kochanka.

Map №4 – szanse i perspektywy dla pary stworzyć szczęśliwy związek miłości i przyszłej rodziny.

Scenariusz może być stosowany jako całej talii kart lub kart tylko Wielkie Arkana. Ich interpretacji można znaleźć w literaturze.

Bilans „Wenus”

To wróżenie ujawni prawdziwych uczuć doświadczanych przez kochanków do siebie na tym etapie. Również może być wykorzystane do określenia ile okoliczności zewnętrzne mogą wpływać na związek, jaki jest potencjał tego związku, oraz co zrobić w danej sytuacji. Tarot wróżby zrobić ze mnie mężczyznę, „Wenus” najpełniej ujawnia prawdziwy stan rzeczy. Karty określonymi wskazano w środkach rysunku.

Interpretacja kart w scenariuszu:

1 Card – prawdziwy związek między dwojgiem kochanków.

2 karta – twoje postrzeganie partnera.

3 karta – jak widzisz kogoś bliskiego.

4 karta – swoje prawdziwe uczucia do swojego partnera.

5 karta – uczucia kochanka do ciebie.

6 karta – w jaki sposób wpływa na związek.

7 karta – wpływ partnera na rozwój stosunków.

8 Card – nadchodzących ważnych wydarzeń.

9 karta – rada na to, co ma być gotowy i jak najlepiej, aby kontynuować.

10 kart – perspektywa rozwoju stosunków w przyszłości.

Bilans „Miłość czy przyjaźń?”

Czasami przyjaźń może wyrosnąć na prawdziwą miłość. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Na poziomie przyjaźni może być dobre, ciekawe i zabawne, ale jak tylko relacja zaczyna się rozwijać w coś poważniejszego, że ludzie w ogóle można zostawić na zawsze. Wtedy byłoby lepiej pozostać tylko przyjaciółmi. Ten Tarot wróżby na „do zrobienia ze mnie człowieka jako znajomego lub jako kochanka.” Gdy istnieje taka kontrowersyjna sytuacja, można zwrócić się do rady kart.

Co mapa pokazuje:

intencje partnera – 1.

2 – jakie uczucia czuje do siebie.

3 – jeśli chce podejmować żadnych działań.

4 – że jest w najbardziej lubisz.

5 – jakie cechy charakteru nie lubił.

6 – Jakie są jego oczekiwania wobec ciebie.

7 – przyjaźń w miłość rośnie.

8 – na które nie powinny liczyć.

9 – Jak długo będzie relacja.

Tarot wróżby ze mną mężczyźni mogą być wykonywane przy użyciu tylko jednej karty. Po prostu przetasować talię, psychicznie zadać pytanie i usunąć karty losowo.

Zgadywania „jak – nie podoba”

Pomoże to partnera zrozumieć uczucia, jego myśli i plany w stosunku do ciebie. Scenariusz jest lepiej używać kart z głównych Arcana. Ten zgadywania najbardziej szczerze i dokładnie opisuje stan stosunków w tej chwili i jak będą ewoluować w przyszłości. Możliwe jest również, aby prześledzić, w jaki sposób wpływają one na swoje życie. Rada, że może dać kart tarota na wzmocnienia i utrzymania stosunków w tym scenariuszu najbardziej oczywiste.

Przed , jak czytać karty Tarota, powinien uspokoić umysł i wejść w stan medytacyjny. Jedynym sposobem, aby uzyskać najbardziej dokładne odpowiedzi i wyciągnąć właściwe wnioski z wróżenia.