188 Shares 9395 views

Jak na drutach swetry szprychy kobiety: Opis, wzory, modele

Ciepły sweter z dzianiny z przędzy jakości, zdolny do ogrzania i dekoracji z nami nawet w pochmurny i chłodny dzień. Zamiast zimną jesienią lub zimą w ogromnych szaty i niezliczonych kamizelki akrylowych, wystarczy, aby dostać przyzwoity, wełnę i zapomnieć o dyskomfortu.

Dlatego jest bardzo ważne, jakość przędzy

Wielu początkującym Knitter, że wybrany materiał na oku, zamiast danymi podanymi na etykiecie, należy wykonać ten sam wspólny błąd: kupować akrylu. Wizualnie może być podobny do bawełny, wiskozy, wełny i moheru. Jednak nie zmienia to faktu, że akryl – sztuczne włókna. Nie posiada właściwości tych materiałów, które naśladuje.

włókno akrylowe mogą być wybrane do wytwarzania produktów, które nie są często stosowane (lalki, wkładki, w strojach do jednorazowego użytku). Jeśli planowane jest tworzenie ubrań, warto zadbać, że wątek nie toczyć, nie rozciągnąć, deformować i przyczyniły się do powstawania efektu cieplarnianego.

Damskie dzianiny szprychy sweter akrylowe – tak samo jak gotowanie obiadu święto makaron fast food: wysiłek spędzony, ale słabe wyniki. Jedna dobra rzecz – pieniądze zapisane. Jednak wartość tych oszczędności jest wątpliwa.

Akrylu ubrania są zwykle albo bardzo gorąco lub zimno, że nie pozwala na przepływ powietrza i powoduje dyskomfort (zwłaszcza jeśli jest to moher imitacja).

Co zatem dzianiny damskie sweter druty?

Istnieje ogromna liczba godnej przędzy do produkcji szerokiej gamy odzieży. Ich cena zależy od ilości i jakości naturalnych włókien, które tworzą materiał.

Wśród wełny Pierwszeństwo pozostaje alpaki i Merino. Włókna te są najcieplejsze i skarpety, mogą być przędza 100% bawełny lub być rozcieńczone, akryl, wiskoza, bambus lub nylon.

Doskonała ciepły sweter zmieni się z wątków na bazie wełny owczej. Dla produktów zimie może być używany w pełni przędzy wełnianej i miesza się (co najmniej 50% z wełny). Grubość materiału może być zupełnie różne od 100 m / g do 100 400-500 m / 100 g

Jeżeli pani planuje dzianiny samica sweter mówił z wzoru plecionki optymalna grubość przędzy wynosi w zakresie 200-350 m / s 100 g dla wzoru na powierzchni i odwracalne pętle pasuje absolutnie żadnego gwintu.

Lokalizacja wzór

Najbardziej popularny jest uważany za klasyczny układ wzorów na swetry: zespół z plecionki o szczegółach przed i na rękawach. Entuzjaści również ozdobić tył swetra.

Ciekawe i nietypowe produkty patrzeć z niestandardowym umieszczenia elementów dekoracyjnych. Na przykład, plecionki, przechodząc od jednego ramienia do drugiego, jak w przedstawionym w tym artykule zdjęcie.

Ponadto, model wygląda z oryginalnych ozdób tylko na rękawach i na szyi. Podkreślić tej techniki fachowiec stosować różne rodzaje przędzy: na główne części zastosować miękkie angora i oploty związane ilość wełny.

Samice igły sweter opis: przepych Aranov

Fotografia w tym artykule zostały przedstawione i sweter, z których duża część jest pokryta rożnie (oni wykorzystuje, ale także Arana).

Oto klasyczne plecionki z małej liczby pętli, jak i skomplikowanych wzorów z sześciu nitek, które tworzą celtycki splot. Połączenie wygląda bardzo organicznie, więc przy tworzeniu tego modelu jest lepiej trzymać się ustalonego rozmieszczenia elementów.

Sweter – młodzieży, kobieta – z igłami wykonanymi z przędzy o grubości około 160-200 m / 100 g produktu, aby wielkości 44 wymaga co najmniej 500 g

Wszystkie opcje dotyczące wzorów dostępnych w dalszej części tego artykułu, są w calach, w nawiasach podano dane dla wiązania różnych rozmiarach. Jeśli jest tylko jedna liczba, oznacza to, że opcja ta jest istotna dla wszystkich rozmiarów.

Wykresy wyraźnie wskazuje kierunek, w którym należy przejechać pętlę, więc nie trzeba rozszyfrować wszystkie ikony i symbole. Puste komórki – przednie pętli (l), komórki z punktu – Nieprawidłowy (I).

Każdy ekspert drutach sweter kobiety mówił o własnej przędzy o wyjątkowych parametrach (grubość, gęstość, skręcanie), więc określić gęstość dzianiny produktu na zdjęciu nie ma sensu. To bardzo niewiele osób będzie tylko zmylić.

Obliczenie pętli

W celu określenia gęstości wybranego wzoru dzianiny, knitters powinna dawać mały fragment, przy użyciu materiałów i ich wzór. Po jej wyprać i wysuszyć, można ocenić, ile szwów i wiersze przypada na 10 cm ostrzu.

Na przykład, 10×10 cm kwadratowych uformowane pętle 22 i 18 rzędów. Na podstawie tych danych i należy liczyć liczbę pętli na nabieranie produktów krawędzi. Na przykład, na szerokości wstęgi 44 cm konieczne jest wybieranie 44h22 / 10 = 97 pętli (oraz krawędź 2, w sumie 99 pętli).

przedmiotów przed dziewiarskich

Teraz dajemy sekwencję jak robić na drutach sweter żeńskie igły (jak opisano dla rozmiaru 46).

Numerem 122 i wykonać pętlę 3 cale gumy 1×1, a następnie w podanej kolejności. Krawędź 2 i Spit C, 2 i 1 A, 2 i schemacie A, 2 i 1 A, 2 i Spit C2 A mała ślina B 2 A Schemat B, 2 i małe ślina A2 i Spit C, 2 i 1 a, 2 i program a i 2 a, 1, 2 i Spit C3 I.

Następnie dzianina odpowiednie systemy, skupiając się od wymiarów podanych na rysunku.

W przypadku, gdy w strukturze pętli za dużo dla rozmiaru wybranego wzoru tkania tkaniny może być zmniejszona poprzez usunięcie elementów skrajnych. Metoda odwróconej (dodanie kilku oplotu) osiągną części rozszerzeń. W razie potrzeby możliwe jest również, aby zwiększyć rozmiar poprzez taśmy podwójnych wzoru.

Dzianina z przodu do tyłu haft.

Produkcja rękaw

Modem 60 pętli i mają pasma 2 cali, a następnie przystąpić do kształtowania wzoru. Krawędź 8 wzór podwójnej pętli, 2 i Spit C 2I 1 A, 2 i schemacie A, a 2, 1 l, 2 i Spit C2 i 9 podwójnej pętli szwu.

Wstęgi rozprężanie uzyskuje się przez dodanie jednej pętli na początku i na końcu każdego rzędu w równych odstępach czasu. Liczba wierszy dodaniem fachowca powinno być obliczana oddzielnie.

Gotowe elementy muszą być prane w ciepłej wodzie (w każdym razie nie gorąco, w przeciwnym razie będzie się kurczyć włosów), rozłożonych na sucho. Następnie, boczne szwy ściegów i tulei.

Na ostatnim etapie dzianiny szyi. Zawiasy może być wybierany z brzegów przodzie iz tyłu kawałków na okrągłych igieł lub związać oddzielnie i szyć dzianiny ściegiem.

Tworzenie damskie swetry szprych, z systemów może nic zrobić. Tak więc, jeśli fachowiec nie potrzebuje tak dużej liczby Aran może również pozostawić tylko środkową dużą kosę, a reszta przydatny link podwójny wzór.