620 Shares 7848 views

Przejście Blackrock (Hearthstone) na normalnym poziomie trudności

Hearthstone – jest to jeden z najbardziej popularnych do tej pory, gry karty, które zaćmionego nawet legendarny Magic: The Gathering. Tutaj trzeba zbudować własną talię kart składających się z stworzeń różnej mocy, różne czary i tak dalej. Można też walczyć ze swoimi przyjaciółmi i ludzi w internecie, oraz do podjęcia kampanii fabuły. Jednym z najtrudniejszych elementów – jest „Czarna Góra”. I kompletna solucja z „Black Mountain” zostaną omówione w tym artykule. Hearthstone – to ekscytujący projekt, a nawet ten element daje dużo przyjemnych doznań. Ale tylko wtedy, gdy można dokonać pokład właściwy i zutylizować go. Właśnie na tym etapie trzeba walczyć z bossami 17 do pomyślnego zakończenia przejścia „Black Mountain”. Hearthstone nie jest najłatwiejszy do nauki gry, więc będzie się przydać w niniejszej instrukcji.

Koren

Od tego, w jaki sposób zbierać talii zależy od przechodzącej „Black gór”. Hearthstone – gra, która sprawia, że myślisz, a już pierwszy szef będzie go zrozumieć. Funkcjonuje on dość ciekawe – na początku każdej tury Koren wyjmuje swoją talię dwóch przypadkowych rzeczy, ale ze względu na swój – jeden, tworząc dla siebie korzyści. Twoja szansa – aby utworzyć talię tylko najsilniejsi stworzeń, jak również rozcieńczyć swoje czary, które pomogą Ci poradzić sobie z przeważającymi siłami przeciwnika.

Mrachnokamen sędzia

Jeśli pierwszy szef radzi sobie dość łatwo z właściwego tworzenia talii, a potem na sekundę można zatrzymać upływ „Black Mountain”. Hearthstone nie żałuje swoich graczy, więc Mrachnokamen na początku jest tylko cztery mana kryształ, a także przed każdym Oczywiście, że ma osłonę z minimum ataku i obrony, który odwraca szkody dla siebie. Tu już bardziej polegać na magii i szczęścia, bez którego nie będzie łatwe.

cesarz Thaurissan

Czego można gotować na fragmencie „Black Mountain”? Hearthstone-talia powinna być zawsze dobierana indywidualnie dla każdego szefa – na przykład, trzeci szef jest jednym z najsilniejszych w kampanii, ponieważ obok niego jest jego żona, z jednostką ochrony zdrowia. Tak szybko, jak umierała, szef staje wielokrotnie silniejsze i jest w stanie zabić jednym uderzeniem. Dlatego kluczem karta jest tu taki, który będzie w stanie zamienić statystyki uszkodzeń i chronić swoją żonę.

GARR

Przejście „Black Mountain: Hearthstone» na normalnym poziomie trudności spowodowałoby trudności, wszystko staje się koszmarem, tak długo jak nie zebrała bardzo silną kartę i nie nauczyli się z nich korzystać, nie jest to zalecane, aby przejść na nowy poziom złożoności na wyższych poziomach. Nie można nawet pokonać Harry'ego, ponieważ na poziomie trudności Normal to posiada 45 jednostek ochrony zdrowia i rozpocznie wkrótce z siedmioma ludźmi, że śmierć jest stosowany do wszystkich trzech punktów obrażeń za każdego zabitego stworzenia tego typu.

Geddon

Jako jeden dostaje dalsze przejście „Black Mountain: Hearthstone»? Tryb heroiczny stajesz z ciemnym barona kto nie, że ma niesamowitą witalność i zbroje, ale również dostaje się dziesięć punktów obrażeń każdej turze, jeśli nie spędzić cały swój mana, i starają się ją uratować. Więc trzeba użyć mniej wydajne karty, które mogłyby być wykorzystane w jednej turze, to naciśnij numer, a nie jakości – a to pomoże Ci najbardziej Warlock bohatera.

Ekzekutus

Przejście „Black Mountain: Hearthstone» podstawowych pokładów jest możliwe, ale wydaje się bardzo trudne – jak wspomniano powyżej, lepiej zorganizować pokładu siebie. I w tym samym czasie, aby zrozumieć charakterystykę pokładzie wroga – na przykład Ekzekutus kiedy spada poniżej 20 jednostek zdrowotnych rozmów przy stole stopionego Giant, więc trzeba będzie go natychmiast zabić, unikając sytuacji, w której szef dostanie wiele szkód, ale nie umrze.

Omokk

Jak wiecie, przejście z „Black Mountain: Hearthstone» w trybie Heroic – to nie jest łatwym zadaniem. I za każdym razem, kiedy wstać przed coraz bardziej wymagających szefów. Na przykład, Omokk początek każdego skoku niszczy losowo gracz będący poza stół. Uchwyt może być spowodowane wywołać dużą liczbę małych stworzeń – i, oczywiście, przy wsparciu magiczne, bo inaczej te małe stworzenia nie będą wystarczające, aby pokonać bossa.

Drakissat

Drakissat – z Next-Gen, z którym będzie naciskać przejście „Black Mountain: Hearthstone. Heroiczny ". Podstawowy poziom trudności zapewni ulgę do przejścia, ale w każdym razie, to szef będzie dość trudne dla każdego. Złożoność szefa jest to, że wszystkie istoty są równe pod względem kosztów do jednej jednostki mana – nawet najpotężniejszym z nich. Ale można grać tylko jedną kartę ze swojej ręki na kurs, co znacznie zawęża opcje.

rozdzierać

W odniesieniu do tego szefa, a następnie do niego mogą wystąpić problemy ze względu na fakt, że w każdym ruchu może on korzystać z różnych umiejętności – wszyscy skupiają się na wezwanie, a nie wszystkie stworzenia nazywa, są mocne. Ale że sam jest warta smok, który Rend może wezwać co cztery ruchy – ma 8 8 ataku i obrony, tak, że jest wystarczająco silny. Potrzebujemy zdolności, które pomogą Ci dobrze poradzić sobie z wielu rzeczy od wroga.

Razorgore

Ten szef jest niebezpieczne, ponieważ pojawia się na jajach ochrony 3, który luku po pewnym czasie w dość potężnych smoków. Radzenia sobie z nimi można, zbierając całkiem szybki pokładu, to powinno ono zawierać mapy, które można grać od razu, zamiast gromadzenia na nich za każdym razem many. Więc można pozbyć się jaj, zanim staną się pełne smoków, pozbawiając w ten sposób szef jego podstawową bronią.

Vaelastrasz

Konfrontacja z szefem i w żadnym wypadku nie może być dokręcone, bo każdy ruch dostaje punkt bonusowy many, że w obecnych warunkach dałoby mu imponującą przewagę po kilkunastu ruchach. Jakie okoliczności? Faktem jest, że w walce z nim, otrzymasz jedną kartę zamiast trzech na każdy ruch – ale to samo pragnienie otrzymywania i szefa. Więc trzeba być w stanie usunąć kartę z ręki wroga, a także odgrywa dużą liczbę swoich kart w jednym ruchu.

Chromaggus

Ten szef ma bardzo brzydki zwyczaj – on zawsze rzuca cię w ręce negatywne i pozytywne dla Ciebie dla niego karty z własnej talii. Dlatego zadanie – szybko przejąć kontrolę na polu, a korzystanie z tych istot, które mogą również korzystać z ujemnym zaklęcia, na przykład, smoka zmierzchu.

Victor Nefaria

Siła tego szefa jest to, że jest pełen różnorodnych potężnych istot, które rzuci cię od początku, ponieważ jest to już druga iść będzie ona dostępna dla dziesięciu many. Więc znowu trzeba polegać na niszczeniu kart z ręki wroga, a także fakt, że będzie w stanie na tyle rozciągnąć do punktu, a kiedy masz przyzwoitą ilość many wezwać potężne stworzenia.

Omnitron

Ten system bezpieczeństwa jest dość nietypowe roboty, z których każda ma swoje właściwości. Trzy z czterech robotów nie są bardzo przyjemne, i po prostu trzeba jakoś przetrwać, ale jeden z nich – ten jest waszym zbawieniem. Po tym wszystkim, to sprawia, że koszt wszystkich zaklęć poniżej na trzy many. Tak więc, trzeba polegać na czary, z których najważniejsze musi być mróz – wystarczy ją przyjść do was przed szóstą z kolei.

Maloriak

Wielu graczy wierzy, że to szef jest najtrudniejsza w całej kampanii, a to ma swoje powody. Po pierwsze, może to spowodować dość często dobrych zawodników z trzech jednostek ataku i obrony. Po drugie, może poprawić je i atak i obrona w dwóch jednostek, a do tego potrafi nie tylko tej premii sługusów, ale z całym swoim bycie, w zasadzie. Ale w trzecim, może on mnie chronić i zaatakować każdą istotę, więc trzeba bardzo się starają, aby rozliczyć się z nim. Dlatego koncentrują się na kartach, które będą w stanie usunąć stworzeń od stołu wroga i szybko przywrócić zasilanie kart w ręku.

Antramed

Ten szef jest również dość skomplikowane, ale złożoność jednowymiarowe – ma specjalną broń, która działa jako polugeroya-poluminona. A każda karta, którą grasz, dając stworzeniem dodatkowej jednostki ataku. Ogólnie rzecz biorąc, trzeba iść na całość w walce z tych broni, stopniowo osłabia je i poświęcając swoje najsłabsze stworzenia, które po zniszczeniu premii jest o wiele łatwiejsze do czynienia z samym szefem.

Nefarian

Dobrze, ostatni szef, który zamyka przejście „Black Mountain: Hearthstone» – Nefarian. Ten szef jest bardzo przebiegły – jak najszybciej zniszczyć wszystkie jego zbroi, wołał w jego miejsce inny znak, który będzie miał dobry zapas zdrowia i spowodować poważne szkody, zwiększając jednocześnie dla każdego ruchu. Aby poradzić sobie z tym nie jest łatwe, więc najlepiej, aby nie wywołać takiego połączenia. Wystarczy zapisać się kartę, pomyśl skuteczne kombinacje, a kiedy będzie to możliwe – korzystać z nich tak, aby natychmiast usunąć i pancerz oraz zdrowie (można przejść do osłabić pancerz).