115 Shares 8132 views

„Gazprom – marzenie!” Ale ludzie w tym wątpliwości

„Gazprom – marzenie!” – Czy jesteś obeznany z tym zdaniu? No, oczywiście, jak samej firmy, „Gazprom” – największa firma gazowa na świecie, która prowadzi poszukiwania geologiczne, wytwarza, transportuje, precyzuje i rynki w Rosji i poza granicami naftowej, gazu ziemnego i kondensatu gazowego.

W królestwie „Gazprom” są najbogatszych na świecie złóż gazu ziemnego (akcji światowych rezerw – 16,9%, w Rosji – 60%). rurociągi tułowia, które zostały połączone w UGS (Unified sieci gazowej) należą do „Gazprom”. Praca dla firmy w wysokości czterech tysięcy ludzi.

Między innymi, „Gazprom” jest największą spółką akcyjną, liczba akcjonariuszy ponad pięciuset tysięcy osób. Większość z nich numeryczne – państwo. Co do głowy, że jest prezesem firmy, to Aleksiej Miller, gdy zastąpił Wiktor Czernomyrdin. „Gazprom – marzenie!” – odnosi się ona do niego hasło, według wielu pracowników.

W odniesieniu do tej pojemnej firmy frazy, do jego powstania udał się bardzo dobrze, a poznała niemal każdego istnienia „Gazprom”, ale nadal bardzo długo wspominać. Slogan powinien wyróżniać się wśród innych reklamowanej firmy, a warunek ten zostanie pomyślnie wykonana. Im lepszy slogan, tym większe szanse, aby dostać się do przodu. Ta propozycja – tylko słowa, które są połączone ze sobą w ten sposób, i gramatycznie (jak pamiętamy ze szkoły), jest ważnym czynnikiem do promowania produktu.

Między innymi, slogan powinien być związany z czymś pozytywnym. Posłuchajcie tych słów: „Gazprom – marzenie!” Cóż, kto nie chce, aby zobaczyć jego marzenie? Oczywiście, chcę wszystko! Jednak w tych samych potencjalnych klientów wątpliwości, że ich marzenia się spełnią. W rzeczywistości, wszędzie widać, czytać lub słuchać uwag, mówiąc, że wyrażenie: „Gazprom – spełnienie marzeń” – Tu nie chodzi o zwykłych ludzi, i że marzenia tylko w większości „Gazprom” liderów. Jednak negatywna opinia – jest to również opinia, a ze względu na to, w tym pożyczek danej firmie.

Istnieje wiele dowcipów, które powstały dzięki stworzeniu hasłem „Gazprom – marzenie!”. Żart jest anegdota lub karykatura – wszystkie te proste i znajome rzeczy takich firm dodał więcej honoru niż w wielu reklamach i innych podobnych „wynalazków”. Nawet wiersze Z tej okazji komponować blisko czarnego humoru. Jestem pewien, że wielu znać przynajmniej jeden z nich jest jak przedstawiciel nieformalnego ruchu spoczywa na rurze i na skutek eksplozji ostatni skończył krótkie życie jak sen składającej się w podobnej grupy ludzi: „dziewczyna emo siedzi na rurze” – i tak dalej. A w ostatnim, „Gazprom – marzenie!” Zdjęcia na ten temat nie są również opóźnienia w jego oryginalności. Tu jest jeździec duch w jego „ognisty” wygląd, który został destylowanej prawdopodobnie z jednego diabła do drugiego. Istnieje wiele Demotivators na ten temat. Na przykład, chłopiec z ogromnym butelką wódki w ręku i T-shirt z „Gazpromem”. Czy można zobaczyć obrazy, które pokazują „niezwykle ogromna pomoc” ludzi „Gazprom”. W ogóle, żarty i zabawy dla każdego. Wystarczy pomyśleć, tylko jedno zdanie, ale nie można zapomnieć przez długi czas już. Albo rzeczywiście, firma wykonuje żadnych snów, albo różnica między hasłami a rzeczywistością jest zbyt duża.