619 Shares 3424 views

Cytaty o rozdzieleniu: nauczyć się żyć nowym życiem

Ból, zdrada, kłamstwa i okoliczności. Wszystko to prowadzi często do samego końca – rozstanie. Jak go przetrwać, mówią wielcy ludzie i tylko tych, którzy mają do czynienia z tym mówić o rozpadzie cytatów. Sprawozdanie może pomóc wyrazić uczucia, a może nawet nauczyć się innego sposobu postrzegania tego, co się stało.

Cytaty o rozstanie z ukochaną osobą

 • „Od ludzi niezbędnych, aby przejść do chwili, gdy on jeszcze nie myśli, nie zostawiaj go tam.”
 • „Im więcej czasu minęło od separacji, tym bardziej pożądane i ciekawe spotkanie.”
 • „W czasach, nadal nie zasmucajcie osobę, a wspomnienia o nim.”
 • „Miłość wydaje się bardziej jak tuż po jej stracie.”
 • „Ludzie nie mają pojęcia , jak właściwie odejść. Kobiety – kiedy lepiej jest zrobić”.

Cytaty o separacji pomiędzy najbliższymi często występują w postaci statusu w sieciach społecznościowych. Tutaj znajduje się głęboki smutek i frustrację i niechęć, a nawet wdzięczność. Dlatego zestaw uniwersalnych uczuciach, znane wielu ludzi. I świadomość, że nie jesteś pierwszy, który wie, może to być już około oszczędność na drodze do spokoju.

Cytaty o rozstaniu smutny

 • „Kiedy człowiek traci wszystko i wszyscy zachwycali się, że łatwiej powiedzieć do widzenia, a także z samym sobą.”
 • „Po prostu stał zapomniany człowiek, bo raz, że mózg przypomina, że dzisiejsze urodziny i uwielbia arbuzy więcej niż melona.”
 • „Kiedy miłość przynosi tylko ból, najlepszym sposobem – opuścić.”
 • „Separacja jest w stanie zrelaksować się jedynie przelotną miłość. Tak jak wiatr gasi świecę. Miłość jest w rozstaniu rośnie tylko. Jak wybucha na wietrze ogień.”
 • „Człowiek jest najlepiej charakteryzuje się tym, czy był w stanie pożegnać się z kobietą, czy jej nie upokorzyć.”

Cytaty i statusy na rozstanie się ustawić nastroju

Cytaty o rozdzielania często zabawne. Odnosi się to do tych ludzi, którzy już doświadczyli pierwszą stratę mąki, lub tych, którzy są optymistyczne o życiu. Najnowsze pewien separacja – to kolejna okazja. Szansa na znalezienie innej osoby, aby pozbyć się poprzednich niedociągnięć i przyjrzeć się sobie. Taki czy inny sposób, ale śmieszne cytaty mogą pomóc spojrzeć na problem z innej strony:

 • „Łamanie jest konieczne. Zwłaszcza, kiedy zdajesz sobie sprawę, że przed ulubiony nie musi się rozwijać. A ty tylko iść w dół.”
 • „Aby stracić jedyną osobą, która należy do ciebie.”
 • „Kobieta po zerwaniu się samotny i samowystarczalny i za darmo.”
 • „Wyeliminowanie z twojej obecności, aby pozbyć się konieczności połączenia następnie zresetować”.
 • „Jeśli nie jesteś szczęśliwy w miłości jako osoba dorosła, mądrzejsi i zmusić się, a teraz niech nie nosić ze sobą.”
 • „Jeśli zerwać, spróbuj podziękować i uśmiechu. Nadejdzie czas, gdy zdamy sobie sprawę, że się myli, i pamiętają swoją hojność”.

Co ludzie mówią o wielkich ludzi rozstania?

Cytaty o rozstanie z ukochaną osobą wielkich ludzi odzwierciedlają ten proces na różne sposoby. Ktoś coś mówi o smutku i złamanym sercu, ktoś wychodzi z tej lekcji życia. Następnie – kilka przykładów, jak rozmawiać o separacji z ostatnich wielkich postaci kultury.

Ciekawym pomysłem wyrażona filozofa Schopenhauera: rozstanie daje człowiekowi poczucie zbliżającej się śmierci, w tym samym terminie – to zmartwychwstanie. Dlatego dawni kochankowie żywić nadzieję, że nawet po dziesięciu latach, będą razem.

Romantyczny Lermontow dobrze zauważył, że im więcej wiemy, radość miłości, tym bardziej gorzki będzie separacja. Szekspir podkreślił, że ból rozłąki sprawia, że ludzie całkowicie milczy.

Poeta Owidiusz Antiquity słowa mogą być wykorzystane jako przypomnienie dla tych, którzy zainicjował zerwaniu: „Aby być w stanie iść – to nie jest tak trudne, aby móc wrócić.”

Kolejna optymistyczna uwaga należy do Richarda Bacha. Powinno to być przypomnieniem dla każdego, kto jest w stanie rozpaczy. Mówi, że jest niemożliwe, aby pozostać w przygnębienia po rozstaniu. Ostatni – to tylko pretekst do spotkania. A spotkanie jest możliwe tylko dla tych, którzy pozostali przyjaciółmi.

Podsumowując, chciałbym przytoczyć jako przykład związanej z Remarque podziału: Separacja nie zawsze jest koniec, coraz częściej jest to pierwszy etap wynurzania.

Cytaty o separacji – jest w istocie próbą analizować swoje negatywne doświadczenia, aby wyrazić to w słowach, a pierwszym krokiem na drodze do wyzwolenia. Nawet psychologowie zaleca się zwerbalizować to, co boli w duszy. Łatwiej jest zrozumieć, co się dzieje. A w czasie, przestać obwiniać lub inny los niesprawiedliwości, i traktować go jako doświadczenie.