Co jest szkicowniki? Pomysły na szkicowników

Słysząc modne popularne słowo, wszyscy będą się zastanawiać: co jest szkicowniki? Na nim będzie w stanie odpowiedzieć na profesjonalnych artystów i kreatywnych ludzi, którzy lubią szkicowania na papierze, że coś przychodzi do głowy. Ponadto pozycja ta jest obowiązkowa dla projektantów.

Co jest szkicowniki

Szkicowniki – jest to regularny album obrys, który jest pewny, że każdy artysta, projektant, architekt, i innych ludzi twórczych zawodów. To angielskie słowo zyskało taką popularnością i rozprowadzić ze względu na fakt, że jest na tyle krótki, i powiedzieć, że po prostu.

Szkicowniki dla wschodzących artystów jest koniecznością dla wielu powodów. Początkujący zwykle pełen fantazji, które są zagrożone po prostu pomieszane w głowie, albo w ogóle zostać usunięte z pamięci. Mocowanie swoje myśli w specjalnym albumie, można powrócić do realizacji planowane w dowolnym momencie. Również skechtbuke można szkicować obraz przyszłego projektu i wypracować wszystkie jego szczegóły przed rozpoczęciem pracy na globalnym płótnie.

Zwyczaj trzymać szkicowniki pomoże Ci nie tylko pamiętać wszystkich swoich twórczych pomysłów, ale także pomóc poprawić swoje umiejętności. Dodatkowo, w razie potrzeby, album może służyć Ci dobrze, działając jako portfela.

Jak wybrać szkicowniki

Dla artysty, ważne jest, aby wybrać odpowiednią nazwę go szkicowniki. Osłony mogą być stałe, miękkiego tworzywa sztucznego, wykonane w postaci wiązania lub nawet dekoracyjnych. Ich zakres w tej chwili jest ogromny, ale dlatego, że trzeba po prostu wybrać dogodną opcję dla siebie.

Sketchbook papieru mogą być bardzo różne. Odnosi się to również do koloru i tekstury i gęstości. Oczywiście, odpowiednie dla początkujących i niedrogiej płyty z cienkich liści. Ale doświadczeni artyści są bardzo wrażliwe na materiałach dla kreatywności. W odniesieniu do rozmiaru i formatu szkicowników, nie ma żadnych ograniczeń. Producenci regularnie eksperymentowania, dzięki czemu albumy, podłużny, kwadratowy lub standardowe.

Najwygodniejszym jest użycie szkicowniki do płyty. Jego rola odgrywana przez gęstą arkusz kartonu lub innego materiału stałego, który pozwala wyciągnąć absolutnie wszędzie, nawet jeśli nie można siedzieć przy stole.

Z tego, co może być wykonane szkicowników

Szkicowniki można nie tylko kupić, ale także, aby swoje własne ręce. Aby to zrobić, potrzebne będą następujące materiały:

 • papieru (arkusze mogą mieć konwencjonalną kopiarki, gęsty albumu, jak i akwarelowe lub płótnie);
 • materiał na okładkę – gruby karton lub tworzywa sztucznego (można też użyć starą pokrywę notebooka lub książki);
 • grube nici i ostre igły, z którą szyć między ciągu kolejnych stronach album szkice;
 • gazy i wysokiej jakości klej do mocowania pokrywy do szkicowników;
 • Satynowa wstążka jedwabiu lub przewód które służą zakładki;
 • wszelkiego rodzaju dekoracji, który pozwoli Ci dokonać szkicowniki i oryginalnego autora.

Jak zrobić własne szkicowniki

Pień ludzie lubią robić rzeczy z ich rąk, a zatem zrozumiałe, że takie szkicowniki, można przystąpić do jego produkcji. Będzie się to odbywać w kilku etapach:

 • Aby rozpocząć, wybierz papieru pokroić na arkusze o pożądanych wymiarach i ściegu pomiędzy jedwabnej nici;
 • o większej wytrzymałości może puch szwów konwencjonalnego kleju;
 • jak skóra może być stosowany ze starej pokrywy lub notatnika zastosowanej do produkcji własnego tektury;
 • Zszywanie uszczelka arkusze z gazą, to może być dołączone do kręgosłupa notebooka;
 • na pokrycie trzymanym mocno trzymać się swoich pierwszych i ostatnich arkuszy szwami;
 • przymocować tylną zakładkę pokrywa satyna lub nawet kilka, więc można świętować najciekawszą pracę;
 • szkicowniki ozdobić cekiny, koronki, kołków lub innych elementów dekoracyjnych, aby nadać jej osobowość.

Jak korzystać szkicowniki

Mając do czynienia z faktem, że takie szkicowniki, będzie z pewnością pytanie, jak z nim pracować. Nie ma żadnych ograniczeń w tym zakresie, ponieważ kreatywni ludzie nie tolerują ram i zasad. Tylko zawsze nosić ten album i dostać się do szkicowania, jak tylko przyszedł do głowy jakieś ciekawe pojęcia. Zawsze można wrócić do niego, dodając wszystkie nowe szczegóły wzoru.

Jeśli uczniowie szkół artystycznych, projektantów i architektów mają tendencję do noszenia na nieporęczne folderów i notebooków, początkujących lub amatorów może wydawać się niewygodne. Możliwe jest zatem, aby mieć kilka broszur o różnych rozmiarach. Zatem miniaturowy kieszonkowy notebook powinien nosić na zwykły, dzięki czemu można w dowolnym miejscu iw dowolnym czasie, aby naszkicować ciekawy szkic. Ale do szczegółowych prac nad projektem przyszłego obrazu, można sprawić, że płyta bardziej imponujące rozmiary.

Pomysły na szkicowników

Siedzi na kartce papieru i wysiłku wyobraźni, jesteś mało prawdopodobne, aby być w stanie wyciągnąć coś wartościowego. Najciekawsze pomysły przychodzą do głowy na raz. W tym momencie ważne jest, aby mieć pod ręką ołówek i kartkę papieru. Mimo to młodzi artyści są często drapania głowy nad tym, co by wypełnić swoje szkicowniki. Zdjęcia z Internetu, aby pomóc rozbudzić wyobraźnię i nowe pomysły.

Dość często, kreatywnych ludzi do podjęcia szkicownik podróżować. Nowe miejsca pracy zawsze przynieść inspiracji, ale ponieważ trzeba będzie wiele historii, które są przydatne do przechwycenia. Niektórzy artyści wolą nawet nie wziąć aparat, ale cała historia jego wyświetlaczu podróży szkicowników.

Dość popularnym miejscem do prowadzenia notebook szkiców jest modelowanie ubrań. Później ta płyta może służyć jako portfela. Aby dokonać rzeczy proste, arkusze zaliczkowe zarys sylwetki modeli. Również w szkicowniku może odzwierciedlać idee wnętrza.

Ostatnio szkicowniki był nie tylko zależna podlega dla artystów, ale także pełnoprawnym tendencja w sztuce. W Notatniku rysować komiksy, projekty fantasy, bajki i wiele innych. Od zwykłego szkicu rysunku w prawdziwym arcydziełem.

Ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią gotować, byłoby stworzyć własną książkę kucharską. Będziesz mógł rysować postaci gotowego naczynia i składników, jak również wszystkich etapach procesu gotowania. To może być Twoja osobista duma czy to idealny wybór na prezent. Ponadto, w podobnym stylu można zaprojektować menu restauracji.

Jeśli uważasz się za dobrego portrecista, aby wykorzystać swoje szkicowniki szkice ciekawych ludzi. Więc, kiedy zbierać przyzwoity zbiór typów, można użyć ich jako znaków do ich kompozycji. Ponadto, można poczuć się jak prawdziwy reporter, szkicowanie ciekawe wydarzenia zachodzące wokół was.

materiały

Ważną kwestią jest nie tylko jakość papieru, ale również inne materiały, z którymi do prowadzenia szkicowniki. Rysunki mogą być wykonane ołówkiem, długopisy żelowe, markery, pastele i akwarele. To pytanie zależy nie tylko od preferencji, ale także od wielu innych czynników.

Ołówek lub długopisy żelowe są idealne do schematycznego zarysie, które później zostaną przeniesione na płótno. Jeżeli jesteś projektowania mody lub wnętrze, lepiej użytku kolorowe markery, które pomagają tworzyć przepiękne i kolorowe wzory. Idąc do charakteru, poświęć farby akwarelowe, aby uzyskać bujny krajobraz. Ponadto, przy wyborze materiału na pewno wziąć pod uwagę jakość i gęstość papieru.

Dlaczego zachować szkicowniki

Szkicowniki – jest czymś więcej niż tylko notebooka, w którym nosisz swoje pomysły. Pomaga także poprawić swoje umiejętności. Szkicowniki, która uczysz się marzyć i rysować – to jest po prostu bezcenne odkrycie. Mając pod ręką notatnik, będziemy chcieli, aby wyświetlić coś na papierze. Nawet rysunek zwykłych niespójnych loki, można stworzyć prawdziwe arcydzieło. Ponadto, będzie rozwijać swoją wyobraźnię i doskonalić umiejętności. Również ważne jest, aby wziąć pod uwagę to, że zaczniesz czuć się lepiej niż kawałek papieru, w zakresie nabywania umiejętności i perspektyw kompozycję.

szkicowniki Antystres

Dane dla szkicowników może służyć nie tylko jako środek do przechwytywania swoje pomysły i myśli, ale również świetny sposób, aby zwalczać stres. można przenieść na papier wszystkie swoje uczucia i emocje, a także radości i lęki. można narysować je zarówno rzeczywiste i abstrakcyjne. Psychologowie twierdzą, że jest to wielki rynek zbytu dla tych, którzy są w stanie depresji lub silnego stresu.

Ciekawym i popularnym w tej chwili jest uważany za duddling zawodu. To jest tworzenie rysunków wszelkiego rodzaju uzorchikami i loki. W rezultacie, nie tylko uspokaja system nerwowy, ale także stworzyć prawdziwe arcydzieła sztuki abstrakcyjnej. szkic gotowy może być kolorowe markery lub długopisy żelowe.