495 Shares 9987 views

Właściwa pielęgnacja warg

Najbardziej zmysłowe i uwodzicielskie usta twarzy uznaje się po prawej stronie. Jednak warto zauważyć, że tylko w stanie czystości są w stanie dać obraz kobiecości, pociągający tajemnicy i odwołania. Każda szanująca się kobieta poświęca pewną ilość czasu opieki dla swojego ciała, włosów, skóry twarzy, ale zdecydowana większość nie zwraca uwagi na skórę warg. I na próżno, ponieważ mają bardzo cienkiej powierzchni, więc jest bardziej podatna na negatywne skutki dla środowiska zewnętrznego.

Jeśli opieka warga nie jest pełny, szybko tracą swój piękny wygląd i całą żądaną idealnego wyglądu nie można zobaczyć. Aby rozwiązać ten problem, ważne jest, aby znaleźć środek jego wystąpieniu. Więc teraz porozmawiajmy o możliwych czynników, które wpływają na wygląd postaci warg.

Powód 1: Warunki pogodowe

Upał, silny wiatr i mróz niekorzystny wpływ na skórę warg. Jak jest gwarantowana wynikiem długotrwałego narażenia na podobnych warunkach pogodowych na ich delikatną skórę będzie można natknąć się na problem łuszczenie, suchość i krwawienie. Przydatna wskazówka, aby uniknąć niezamierzonych konsekwencji pobytu na świeżym powietrzu, a jednocześnie zapewnić odpowiednią opiekę dla warg – przed każdym wyjściem z domu umieścić na ich nawilżenie powierzchniowych lub odżywczy krem-balsam, a latem – ochrony przeciwsłonecznej.

Powód 2: brak witamin w organizmie

Brak niektórych witamin w produktach, które tworzą swoją codzienną dietę ma negatywny wpływ nie tylko na stan warg, ale także na terenie całego wyglądu. Dlatego starannie uzupełnić ich codzienne menu, a następnie okresowo uzupełniać podaż niezbędnych elementów specjalnych preparatów, z kompleksem witamin niezbędnych przez organizm.

Powód 3: Złe nawyki

Czasami sama kobieta uszkadza skórę warg stała gryzących i lizanie ich powierzchni. W rezultacie, delikatna skóra jest zbyt sucha, co nieuchronnie prowadzi do łuszczenia i wygląd mikropęknięć. Aby rozwiązać ten problem, po prostu uważnie monitorować swoje zachowanie i działania aż do czasu, gdy złe nawyki nie znikają.

Teraz spójrzmy na sposoby i środki, aby pomóc utrzymać kondycję twoich ustach w idealnym stanie.

maski Lip

Następujące maski przepisy są bardzo łatwe w przygotowaniu i zajmie minimum czasu i kosztów finansowych.

Zapewnić niezbędną opiekę usta w zimie, aby chronić delikatną skórę przed wysuszeniem i pękanie pomocy maski na bazie miodu, śmietana, sok z ogórków i twarogiem. Produkty te są zmieszane w równych proporcjach i nakładać na powierzchnię warg. Po 10 minutach zmyć masę i nałożyć na wargi balsam jako krem lub prostego oleju roślinnego.

Poniższy ekran uratuje usta przed pękaniem. Przygotowanie jest bardzo prosta: startego jabłka, dodać łyżeczkę masła. Ponownie, stosuje się mieszaninę na skórę warg i wypłukać w 20-25 minut.

Niedobór witamin kompensuje witaminy maski, który zawiera :. 0,5 łyżeczki. miód, oliwa z oliwek, jedna kapsułka Aevitum. procedurę identyczną do tej opisanej w przepisie pierwszej maski zastosowaniem.

Konsolidować wyniki i skuteczność tych procedur powinny być wykonywane regularnie w odstępach jednego dnia, a tylko wiosną i latem, można użyć maski kilka razy w tygodniu.

Gimnastyka dla warg

Wiadomym jest, że ćwiczenia mogą zdziałać cuda, robią postać stonowanych a skóra jędrna i elastyczna. Specjalne ćwiczenia na ustach nie mniej korzystny efekt. Zestaw ćwiczeń można rozwijać siebie. Idealny na siłowni rozciąganie i wciągania kolej i oba górne i dolne wargi, wystający język, wymowy samogłosek. To tylko krótka lista możliwych ćwiczeń, które zapewniają niezbędną opiekę na ustach w domu. Wróć do dzieciństwa, wykręcić w lustro, rysować twarze. Takie rebyatnichestvo skorzystają usta – dać im niezbędnej ton.

Peeling do ust

Lip Care zapewnia wydajność zabiegów kosmetycznych, które można zrobić w każdym nowoczesnym wnętrzu. Dodatkowo, taka procedura może być stosowana w domu. Niektóre recepty domowego peelingu :

  • równych części miodu i sody kaustycznej dobrze mieszać i dodać kilka kropli oleju z oliwek;
  • połączyć łyżeczkę miodu i łyżkę płatków owsianych;
  • Zmieszać równe ilości cukru i oliwy z oliwek.

Procedura nakładania różnego rodzaju peelingu jest praktycznie identyczne: otrzymaną masę umieszcza się na powierzchni wargi masowania kilka minut, po czym przemyto je wodą i nawilża specjalnych środków.

Wreszcie …

Zapewnić pełną opiekę na usta mogą być różne sposoby. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. I niech uśmiech szczęśliwy, otoczony zadbane i piękne usta, będzie znakiem rozpoznawczym Twojego sukcesu i pewności siebie.