694 Shares 3639 views

Farbowanie włosów na czarno: Before & After

Chcesz spróbować postawić na czarne włosy farbowanie? Nic dziwnego! Pomaga kobietom wizualnie zwiększyć gęstość włosów, spektakularny wygląd i jasne. Bo dzisiaj procedura ta stała się tak powszechna w wielu salonach kosmetycznych. Jeśli zdecydujesz się umieścić na czarnej Farbowanie włosów, nie zapomnij o niektórych funkcji. Więc więcej.

Na czarnym Farbowanie włosów? Efekt wyjątkowy!

Jak można stać się naprawdę wyjątkowy? Kobieta z tego samego makijaż, fryzurę lub ubranie jak zawsze można znaleźć. Jest na to sposób. Umieść na czarnej Farbowanie włosów. Dodawanie różnych kolorach, zrobić obraz bardziej interesujące. Indywidualna kopia fryzura nie każdy może. Ponadto procedura ta odświeża cerę, dodaje wizualnego szoku objętości włosów, sprawia, że kobieta zabawny i żywy.

Kluczowe cechy

Nałożyć na czarnym Farbowanie włosów – to znaczy, aby podkreślić kolor warg i oczu, mimika dać specjalną pikanterii. Brunetki zwykle wyglądają dość surowo. Ale kolorystyka jest w stanie dać im playfulness. Nawiasem mówiąc, według statystyk, tym silniejsza płeć jest biorąc pod uwagę jego preferencje dla brunetek, mimo stereotypu ich miłości do blondynki. Anatomicznie ciemne włosy obszerne, mocniejsze i jaśniejsze światło. Nawet wizualnie nienaturalny kolor zwiększa gęstość włosów. Ale jeszcze większe kolorystyka nadaje mu blask. Wystarczy zaledwie dwóch lub trzech odcieniach. Chociaż można umieścić wszystkie dwadzieścia kolorów. To wszystko zależy od chęci kobiet. Procedura ta jest również w stanie doskonale podkreślają kontury asymetrycznej fryzury. Po prostu trzeba zwrócić się do specjalistów lub próbować radzić sobie na własną rękę.

wykonywanie procedur

Co kobiety mówią, wykonane farbowanie na czarno farbowane włosy? Zdjęcia „przed i po”, przegląd płeć piękną, rosnąca popularność tej procedury – wszystko wskazuje na to, że brunetki są bardzo zadowoleni z wyniku.

Większość dziewcząt twierdzą, że był najwyraźniej o wiele bardziej interesujące dla ludzi wokół nich i dla siebie. Zaczęli przyciągać większą uwagę, można naprawdę pokochać siebie. Jedyne niepokojące swój czas – działanie chemiczne na włosach. Jednak stosowanie oszczędzających zasoby, według nich, ten problem jest rozwiązany.

To może być przeprowadzona na trzy sposoby. Trasy barwiących mogą być ostre lub gładka. Z gładką – kolor jest stosowany na całej długości włosów od nasady do końcówek. Najważniejsze – ciemne odcienie od dołu – lekkie. Ostry kolorystyka – procedura jest prostsza. W dolnej części włosów zostaje zabarwiona proste lub zakrzywione łagodnymi przejściami bez cienia.

W podłużnym barwienia należy wyróżnić kilka aspektów, desaturate je i pomalowane na nowy kolor na całej długości. Ta procedura, jak opisana powyżej, większość sparing włosów.

Ale z pełną kolorystyką cała głowa jest pokryta wielobarwnych nici. Do tego mamy wszystko odbarwić włosy. Oznacza to, że procedura ta daje im maksymalne obciążenie chemicznej.

Jak wybrać kolor?

W następnej chwili. Farbowanie na czarno farbowanych włosów (zdjęcie można zobaczyć w każdym katalogu w każdym salonie kosmetycznym) wymaga prawidłowego wyboru koloru. W tym celu, przede wszystkim zrobić, należy zwrócić uwagę na styl i wiek. Czterdzieści lat kobieta, na przykład, nie powinna ozdobić głowę za pomocą wielokolorowych jasnych nici. Cóż, ta dziewczyna studenta obraz jest w porządku. Ci, którzy chcą wyglądać młodziej, możliwe jest, aby zwrócić ich uwagę na blond zamków. Idealny będzie wyglądać odcienie: czekolady mlecznej, złoty, ciemny pszenicy, miód, cynamon. Bardzo miło zagrać czarny popiół włosy lub kasztanowy kolor.

Nie zapominajcie, że na odmłodzenie twarzy służy wyłącznie wzdłużne zabarwienie. Końcówki można wyróżnić następujące odcienie: czerwonawa, czerwonawy, złoty, ognista czerwień, szmaragd zielony lub niebieski.

Cóż, klasyka, czarne włosy są cienkie, białe kosmyki włosów na całej objętości. zatem korzenie wpływają nie jest to konieczne.

Co jest potrzebne?

Jak zrobić kolorowanie w czarnej sierści w domu? Co to zajmie? Wykonać kompleksową farbowanie w domu sam może nie każda dziewczyna. Ale odświeżyć barwienie podłużna jest możliwe. Aby to zrobić, trzeba będzie użyć kompozycję wybielającą, kolory farb potrzebnych, folia, rękawiczki, szczotki z długim uchwytem i grzebieniem, odżywka do włosów, krem.

Tak więc, aby rozpocząć uszach, czole i okoliczne obszary skóry posmarowanej tłuszczem śmietaną. Mieszaninę stosowano wybielacz wybranych blokad. Dzieli go na kawałki folii i jest stałe. Dwudziestu do czterdziestu minut włosy płucze się i suszy.

Inne kolory są hodowane zgodnie z instrukcją obsługi, najlepiej w różnych miski. Pojemniki najlepiej jest użyć do kolorowych barwach nie zawiedli. Bielone pasma są oddzielone za pomocą uchwytu grzebień z nich stosuje się żądany farby, a następnie składany do folii. Farba trwa dokładnie tak długo, jak podano w instrukcji. Włosy myje szamponem i balsamem.

Jak szukać dalej?

Jednym słowem, nie jest konieczne, aby udać się do salonu kosmetycznego, jeśli chcesz zastosować kolorystykę do czarnych włosów. Zdjęć w katalogach modne fryzury i fryzury dla kobiet oferują szeroki wachlarz możliwości. Tylko trzeba wybrać to, co trzeba. Ale nie zapominaj, że Twój wzrok połysk farbowane włosy mogą zachować na długo. Dlatego dla każdego umyciu zaleca się stosować specjalne balsamy. Wysuszone włosy odzyskają, aby uzyskać zdrowe. Jest to najlepszy wybór kosmetyków opartych na naturalnych składnikach. Od czasu do czasu, pożądane jest również zastosowanie do włosów maskę z dodatkiem ciekłych witaminy A i E. Środki białkiem i keratyny wzmacniają włosy.

Nie zbyt długo na słońcu i pływać w basenie z chlorem. Kolory są bardzo szybko zmyć i zanikać. żelazko i suszarka do włosów należy używać oszczędnie, jak to możliwe. Bielone pasma stają się kruche. Jeśli nie sprostowanie nie, wybrać urządzenie z zabezpieczeniem termicznym. O chemicznej ondulacji po kolorystyce będzie musiał zapomnieć. Włosy i tak cierpią z barwieniem.

wyniki

Podsumujmy. Kolor fryzury odgrywa ważną rolę jako kobiety. Ciemne włosy wyglądają trochę się nudzić, niezależnie od fryzjera. Dlatego panie, które chcą dodać swoje zabawy, jasność i różnorodne, często decydują, że – stosuje się do barwienia czarnymi włosami. Zdjęcia z grzywką lub bez niej, długie kudły, czy nie – bezpośredni dowód, że brunetki obraz dostać o wiele bardziej interesujące i atrakcyjne. Można skorzystać z dwóch do dwudziestu kolorach – wszystko według własnego uznania. Można mieć wątpliwości, że wszyscy wokół mężczyzn będzie zafascynowany!