392 Shares 7331 views

Booster kierowcy Program: opinie specjalistów

Wiadomym jest, że dla normalnego funkcjonowania komputerowych kierowców „żelaznych” urządzenie musi być utrzymywane na bieżąco. Dla tych celów lepiej jest używać zautomatyzowanych narzędzi. Jednym z takich programów jest Booster kierowcy. Odpowiedzi o nim wśród użytkowników, jednak podzielone. Ale spojrzeć na najbardziej powszechnej opinii, bez żadnych uprzedzeń.

Zgłoszenie o Driver Booster Program: Czym jest ten program?

Powiedzieć, że ta aplikacja jest automatyczne narzędzie do wyszukiwania i aktualizacji sterowników – nie wspominając. Fakt, że ten pakiet ma wiele funkcji.

Co jest takiego ciekawego w załączniku kierowcy Booster? Eksperci sugerują, że gości program korzystnie w porównaniu z podobnym DriverPack Rozwiązanie rozmiar mniejszy pakiet. Osiąga się to przez fakt, że w tym programie tam własne sterowniki bazy danych, które, według różnych szacunków, może osiągnąć kilka gigabajtów, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę wszystkich urządzeń produkowanych dzisiaj, i tych narzędzi zarządzania. Wyszukiwanie i aktualizowanie sterowników odbywa się wyłącznie za pośrednictwem połączenia internetowego (zostanie to omówione oddzielnie).

wersja produkowana

Dziś można znaleźć przynajmniej dwie główne wersje aplikacji Kierowca Booster. Opinie użytkowników przynajmniej wskazują na obecność wolnej modyfikacji wolnych i Pay-Pro pakiet zaawansowanych funkcji obsługiwanych w kategoriach (rozpoznane) urządzeń.

Jednak w większości przypadków w internecie pobrać bezpłatną wersję, która działa dość stabilny i szybki. Innym ciekawym faktem jest to, że można najpierw pobrać Booster Driver package (opinie potwierdzić) i już z niej po zainstalowaniu uaktualnienia do profesjonalnej modyfikacji, przy użyciu specjalnego hiperłącza, aby wprowadzić numer licencji, który jednak będzie kosztować użytkownika około 400-500 rubli rocznie (nie licząc nielegalnych metod aktywacji numeru seryjnego miejsc montażu kreknutogo lub za pomocą klucza i generatory).

Podstawowe zasady działania

proces wyszukiwania i aktualizacji sterowników jest wyłącznie z aktywnym połączeniem internetowym. Na pierwszym miejscu, program sprawdza dla zainstalowanych sterowników, a następnie przejść bezpośrednio do witryn producentów specjalistycznego sprzętu i wyszukuje nowych sterowników, jeśli w ogóle.

Ale to tylko jedna strona programu sterownika Booster pracy. Użytkownicy Gości są często dość niepochlebny, sugeruje, że zmiana się dzieje z uprzednim usunięciu poprzedniej wersji sterownika, a sama instalacja jest w stanie wywołać nową modyfikację awarii oprogramowania, nawet wraz z pojawieniem się niebieskiego ekranu BSOD. Ale myślę, że to nie jest problem stosowania i błędu systemu, chociaż część prawdy w tym.

Kierowca Booster 4: recenzje Free Version

darmowy pakiet, opinie były podzielone. Niektórzy twierdzą, że nawet na etapie pełnym wymiarze czasu pobrania i zainstalowania oprogramowania antywirusowego Dr. Web określa program jako potencjalnie niebezpieczny i niechcianego oprogramowania. Inni nie mają do czynienia z takim problemem.

Znane i bardziej krytyczne przypadki programu zachowanie kierowcy Booster. Opinie na niektórych forach, że dość niestabilny aplikacja zachowuje się na tabletach z systemem Windows na pokładzie, „zabijając” system w krótkim czasie. Jednak użytkownicy Stałe dotyczą zastosowania dość pozytywnie, zwracając uwagę na pracę i trwałość oraz bezpieczeństwo i częstotliwość odświeżania, nie wspominając o minimalnej obciążenie zasobów systemowych. Ale jest mała wada, która jest pojawienie stałych przypomnień zaktualizować sam pakiet, że wiele aktów prostu denerwujące.

Ale zwolennicy programu, nawet w wersji darmowej, należy zwrócić uwagę na fakt, że aplikacja nie pobiera wszystkiego (tylko niezbędne aktualizacje mogą być instalowane). Ponadto, bardzo często można spotkać się i podziw na temat znacznego wzrostu wydajności po zainstalowaniu kompletnego zestawu aktualizacji. Niektóre numery połączeń z rzędu 60% wzrostu.

Profesjonalna wersja Pro

Teraz, jeśli chodzi o opinie na płatnej wersji sterownika Booster Pro. Uwagi dotyczące tej modyfikacji w większości przypadków wyglądają bardzo pochlebne i pozostawić je w głównych specjalistów zajmujących się naprawą komputerów i konfiguracji systemów Windows, profesjonalnie.

Większość ekspertów główną zaletą tego pakietu jest określana jako zdolność do wyszukiwania i automatycznej integracji sterowników, nawet dla starszych systemów też, dla których Internet nie zawsze jest możliwe, aby znaleźć odpowiednie oprogramowanie. Należy również zauważyć, że zastosowanie mogą znaleźć najnowsze sterowniki i dla niektórych niestandardowych urządzeń, które w bazach danych dostępnych w systemie Windows. Wreszcie, prawie wszyscy, którzy używali modyfikacji opłat, wskazują na wysoką stabilność i prawidłowe działanie, w przeciwieństwie do tej samej wersji darmowej bezpłatne.

odkrycia

Jak widać, poglądy programu można znaleźć dość sprzeczne. Mimo to stosunkowo nowy system operacyjny, co do zasady, nie ma problemów. Wyjątkiem jest chyba, że z Windows 8, w którym wniosek jest czasami zupełnie niezrozumiałych powodów, nie chcą pracować. Ale w siódmym i dziesiątym modyfikacje w większości przypadków funkcje pakiet jako zegar. Sugeruje to prosty wniosek, że „osiem”, aby korzystać z aplikacji jest niepożądany.

A jednak, niezależnie od domniemanego złych języków, program jest dość prosty i pozwala na niemal wszystkich operacji w trybie automatycznym, nie odnosząc się do wątpliwych środków aby szukać zaktualizowanych sterowników, ale tylko do oficjalnych stron internetowych producentów i programistów, co pozwala zachować swój własny system w warunkach pełnego bezpieczeństwa, a więc także na tyle poważnie, aby ją przyspieszyć.

Pozostaje dodać, że każdy, kto ma do czynienia z tego narzędzia, podejmuje decyzję o jego instalacji i użytkowania, ale w większości przypadków jego instalacja jest uzasadnione, jak mówią, na sto procent, pomimo sprzecznych opinii użytkowników, wśród których możemy znaleźć wiele skarg ze względu na nieprawidłowe zachowanie się systemu operacyjnego.