195 Shares 3611 views

Podobnie jak w „WE” Zrób drugie imię: wypełnienie danych osobowych

Więc dzisiaj, patrzymy na was, jak w „WE” make patronymic. W rzeczywistości nie ma nic skomplikowanego. Najważniejsze – aby wiedzieć, gdzie trzeba nacisnąć iw jakiej kolejności. Ponadto, niech cię zobaczyć, co to jest wykres tak i że jest on odpowiedzialny.

znajomy

Przed umieszczeniem w imię „VC” w swoim profilu, musimy jasno zrozumieć, co to jest i dlaczego to jest wymyślone. Plus, nie więcej niż byłoby wiedzieć, jak to etykieta zostanie wyświetlona w naszym profilu. Może nasze wysiłki mają jedno znaczenie?

Chodzi o to, że profil social network „Vkontakte” nieuwzględnione tak dawno temu, bardzo interesująca linia. Nazywana była „nick”. To ona pomogła nam odpowiedzieć, jak w „WE” make patronymic. Dlaczego? Ponieważ ten napis został umieszczony na stronie między nazwą i nazwą użytkownika. Dopiero teraz ta linia nie jest obecny. Zobaczmy, co możemy zrobić, aby zaradzić tej sytuacji.

przygotować

Zaczniemy od ciebie z tym wcześniej w „WE” make przydomkiem, musimy przygotować się trochę. Pierwszą rzeczą, którą trzeba – ma konfigurację do pracy z HTML-kodu. Jeśli nie posiadasz umiejętności programowania, a następnie nie rozpaczaj. Będziesz jeszcze uda. Drugi krok – to komputer treningowy i przeglądarka. Najlepiej jest, jeśli zamknąć wszystkie niepotrzebne aplikacje i zamknąć wszystkie karty w programie, aby wyjść w sieci World Wide Web.

Te kroki pomogą Ci uniknąć błędów i usterek, a także zapewnić Państwu szybki i wysokiej jakości pracy. Pamiętaj, że system operacyjny pracuje szybciej, tym mniej czasu zajmie wam dowiedzieć się, jak dodać imię w „VC”. Kiedy uznasz, że jesteś gotowy, można przystąpić do podjęcia bardziej zdecydowanych działań. Najważniejsze – nie przejmuj się, gdy widzisz to, co trzeba będzie w trakcie pracy na kwestie podniesione. Więc zacznijmy.

strata powrót

Dobrze zabrać się do pracy, warto zauważyć, że jeśli myślisz o tym, jak „VC” napisać nazwisko, możemy się radować – funkcja ta jest przeprowadzana zgodnie z prawem. Dla niej, nie trzeba korzystać z programów innych firm. Tak to się wydarzy w sieci społecznej.

Aby rozpocząć, zaloguj się i przejdź do swojego profilu. Bez tych działań nie uda. Teraz, kiedy jesteś na swojej stronie, wystarczy przejść do edycji profili. Aby to zrobić, kliknij na „Ed”. o napisem „Moja strona”. Zostaniesz przeniesiony do specjalnego edytora. Jeśli uważasz, że, podobnie jak w „WE” make patronymic, a następnie przejść do „Ogólne”. W nim będziemy pracować z wami.

Aby zrozumieć, w jaki sposób umieścić imię w „VC”, przejdź do wiersza z nazwą. Kliknij tam, kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie wybrać z menu „Zbadaj element” .Teraz będziemy pracować z wami, tak, że mamy otwarte. Mianowicie – tak zwany kod. Znajdź linia Kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie wybrać opcję „Edytuj kod HTML” jako opcja.

Będziesz mieć jednostkę z wieloma informacjami. Nie musimy zrozumieć wszystko to, co jest tam napisane. Więc wybierz wszystkie informacje (w tym pomocy Ctrl + A), a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „Kopiuj jako HTML”. Szczerze mówiąc, można po prostu naciśnij Ctrl + V. Idź na nowej linii za pomocą przycisku „ENTER”. Wklej blok w naszym „oknie roboczym”, a następnie przejść do bardziej zdecydowanych działań. Oni pomogą zrozumieć, w jaki sposób umieścić imię w „VC”.

ukończenie

Tutaj mamy prawie osiągnięty iz wami aż do końca dzisiejszego tematu. Przyjrzyj się dobrze w wstawionego kodu. Dowiedzieć się tam, „nazwa” i zmień go na „imię”. I napis "pedit_last_name" on "pedit_middle_name". Teraz kliknij na przycisk X w prawym górnym rogu „pole pracy” (debug), a następnie kliknąć na „Zapisz” w swoim profilu.

Nasz redaktor będą aktualizowane automatycznie, a pomiędzy pierwszym i nazwiska wzrośnie oddzielną linię. Ponieważ nie zmieniają swoje znaczenie, ale teraz nadszedł czas, aby to zrobić. Wpisz żądany pseudonim, a następnie zapisać zmiany. Można przejść do strony głównej i zobaczyć, co masz. To wszystko. Teraz, gdy wiesz, jak „WE” make patronymic.

Należy zauważyć, że użytkownicy, którzy nie wiedzą, w jaki sposób można wrócić żądaną linię w profilu, często stają się ofiarami oszustw. Wiele osób oferuje swoje usługi w celu przywrócenia imię i prosi o podanie loginu i hasła na formularzu. Po otrzymaniu danych osoba paruje, a strona jest pęknięta. Więc starają się ominąć tych propozycji.