354 Shares 1267 views

Ukraine International Airlines: Kluczowe cechy

„UPA” i „International Airlines Ukrainy” – jest najbardziej znanym i najbardziej ukraińska linia lotnicza, założona w 1992 roku jako spółka akcyjna typu zamkniętego. Dziś jest jednym z liderów w dziedzinie transportu lotniczego w tym rynku. Odsetek zajęte przez linię lotniczą „International Airlines Ukrainy”, według szacunków ekspertów, aby mieć więcej niż 30%. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że przewoźnik jest pierwszą w krajach WNP otrzymała międzynarodowy certyfikat IOSA i IATA została ujęta w rejestrze.

Sieć tras

firma „Ukraine International Airlines” jest już na lotnisku Kijów „Boryspol”. To właśnie stąd, „UPA” wykona największą liczbę lotów z Ukrainy do Europy i Bliskiego Wschodu. Ponadto istnieją regularne drogi do Azji i WNP. Poza tym na podstawie umów o sto dwadzieścia sześć interline przewoźnik lotniczy jest ściśle współpracuje z dużą liczbą międzynarodowych linii lotniczych.

Dzięki sprawnej „MAU” systemu dokującego jest w stanie zaoferować swoim pasażerom więcej niż trzech tysięcy różnych kierunkach. Tygodnik „Ukraine International Airlines” wykonać ponad siedmiuset trasy łączącej miastach Ukrainy, jak Donieck, Odessa, Kijów, Dniepropietrowsk, Iwano-Frankowsku, Symferopolu, Lwowie i Charkowie, stolic i dużych miast na Bliskim Wschodzie, WNP, Europy, Afryki i Azji ,

Flota i personel

Flota Air przewoźnika obejmuje trzydzieści cztery samoloty typu Boeing (w różnych konfiguracjach), a także pięć jednonawowy dwusilnikowy samolot modeli Embraer. Wszystkie z nich każdego roku są cenzurowane dla jakości i niezawodności. Podobnie stale wysyłane do odświeżających kursach załóg wszystkich statków powietrznych.

Przede wszystkim, linie lotnicze „UPA” posiada specjalny certyfikat JAR-145. Dokument ten umożliwia przewoźnika lotniczego do wykonywania wszelkiego rodzaju prac technicznych mających na tablicach usług Boeing. Z tego personelu, „UPA” ma prawo do przeprowadzenia naprawy jako swojej floty samolotów i statków powietrznych innych firm.

Specjalny program rabatowy

Oddzielnie można powiedzieć o tym, jak Ukraine International Airlines, opinii, które w zasadzie tylko pozytywna, dba o pasażerów. Na przykład, przewoźnik lotniczy oferuje swoim lojalnych klientów specjalny program zniżek i przywilejów. Udział w konferencji jest dostępna absolutnie dla każdego pasażera w wieku powyżej dwóch. Istotą programu, który jest oferowany przez linię lotniczą „International Airlines Ukrainy” jest to, że pasażerowie będą stopniowo gromadzić mile, a następnie wykorzystać je do różnego rodzaju przywilejów, w tym bezpłatnych tras lotniczych popełnione „UPA” i firm partnerskich. Ponadto premia może być wydane na uaktualnień do samolotu, zniżki w hotelach, a także zniżki w sklepach wolnocłowych. Ponadto, zarząd spółki sprawia, że możliwe jest przeniesienie mil do rodziny i przyjaciół.