804 Shares 4686 views

Julia Chicherin: prawie 20 lat na rosyjskiej scenie rockowej

Julia Chicherin wybuchnął we wczesnych 2000s w rosyjskich przebojów z piosenką „Tu-lu-la” i „ciepła”. Posłuchaj Chicherin było „modne”, a piosenki dziewczęta, a następnie stał się sławny soundtracków filmowych. Ostatnio jednak o Chicherina powiedzieć mniej. Co dziś popularny niegdyś piosenkarka?

Julia Chicherin: biografia. młodzież

Urodzony w 1978 roku piosenkarka przyszła w mieście Swierdłowsku. Od dzieciństwa, Julia Chicherin wykazały zainteresowanie muzyką. Zwłaszcza dziewcząt lubi śpiewać na porannym przedszkola. Jednak zrobiła to zbyt głośno, dosłownie krzyczał wszystkie dzieci, ale nadal nie dostać się do muzyki. Z tego powodu, matka musieli rumienić dla córki każde wakacje.

chór i Julia dziecięcy nie wziął, zauważając, że miała „brak danych”. Dlatego też, podczas gdy dziewczynka ciężko pracował malowania. Jednak zainteresowanie muzyką wziął i Chicherin zaczynają samodzielnie nauczyć się grać na gitarze i perkusji.

Kiedy nadszedł czas wyboru zawodu, Julia nie od razu zdecydował się wejść na wydział wokalny pop: próbowała dostać się do Wydziału Sztuki, ale nie powiodło się, a następnie spędził rok na bibliotekarza. Ale ekscentryczny Julia bibliotekoznawstwo był raczej nudny romans. Rzuciła Institute, był dobrze przygotowany i przyszedł wreszcie do Szkoły Muzycznej.

Początki kariery

W 1997 roku urodziła się grupę „Cziczerinem”, która, oprócz Julii, dołączonego takimi muzykami, jak Aleksandr Bury, Azat Mukhametov i Aleksander Aleksandrow. Wtedy Julia Chicherin (zdjęcie zaprezentowane w artykule) skomponował swój pierwszy przebój „Tu-lu-la”. Początkowo zespół wystąpił w małych klubach i na festiwalach rockowych w Zachodniej Syberii. Potem nadszedł czas na bardziej zdecydowane kroki, a Chicherin wysłał taśmę z jego zapisów do dyrektora „Nashe Radio”. Utwór pojawił się na powietrzu. grupa „Chicherin” w jednej chwili stał się znany w całej Rosji.

Wkrótce wytwórnia rzeczywistym Records oferuje muzykom kontrakt. zgadzają się z jej warunkami oraz w pełni przenieść się do Moskwy. Producentem albumu, który zaplanowano na 2000 wydaniu staje lider grupy rockowej „Agata Kristi”. Więc Julia Chicherina rozpoczął nowe życie.

muzyczny sukces

Julia Chicherin wydała swój pierwszy album, jak planowano, w 2000 roku został nazwany „Dreams”. Aby uchwycić pierwsze dwa klipy został zaproszony do mało znany w Rosji następnie kierowany przez Timur Bekmambetov. Prace nad filmem zostały pomyślnie zakończone, a do końca tego roku, klipy «Tu-lu-la” i «ciepła» pojawił się w kanale transmisyjnym «Muz-TV».

Od tego momentu grupa „Chicherin” osiągnęła nowy etap w jego rozwoju, i udał się do wielkiej trasy krajowej. Dzieci stały się stałymi uczestnikami w wielu festiwalach muzycznych, w tym „Invasion” festiwal rockowy.

Równolegle z nagraniem nowego albumu Julia Cziczerinem z grupy „B-2” wyprodukowany absolutny hit – „My Rock«n»roll” piosenkę

W ciągu 15 lat swojego istnienia grupa wydała 7 albumów studyjnych. Kompozycje Julia Chicherina dźwięk w popularnych filmów krajowych i zagranicznych. Na przykład, "Tu-lu-la" to ścieżka dźwiękowa do rosyjskiego przeboju "Brat-2" i hiszpańskiego melodramatu "Room in Rome". A piosenka „Lekarze” brzmiało w sensacyjnym filmie gay Germaniki „życie Short Course szczęśliwy.”

debiut

Zdjęcia Julia Cziczerinem które często padają na łamach gazet i czasopism, kilkakrotnie wystąpił w filmie.

Po raz pierwszy została zaproszona w filmie przez Timur Bekmambetov. To był historyczny obraz „gladiatorka”. To Chicherina grał rolę niewolników gladiatorka Deirdre.

Według piosenkarza, dostała rolę „crazy”, ponieważ ze względu na filmowanie dziewczynka musiała być ogolony łysy. Co więcej, czas Chicherina do czasu nie tylko poradzić sobie z rolą, ale również nagrać ścieżkę dźwiękową do filmu. Potem mówił na premierze filmu „gladiatorka” z jego grupy.

Alexander pojawił się w serialu „Ice Age” Buravsky rok później Julia. Film jest opowiadane z działalności jednostki specjalnej w CID w celu zwalczania przemocy gangów. W filmie, zajmował takimi gwiazdami jak Aleksander Abdulov i Irina Rozanowa, Maria Mironova i wielu innych. Julia Chicherina dostał rolę zwolenników piosenkarza.

Ostatni film działa Chicherina rozpoczął filmowanie w 2004 roku „słowa i muzyka”.

życie osobiste

Yuliya Chicherina życie osobiste to 2000 rok. On jest pod fanów kontroli, w 1999 urodziła się córka Maya od Aleksandra Bury. Alexander dawna basista w grupie „Cziczerinem”, ale po zerwaniu z Julią opuścił zespół.

Julia ożenił się trochę później – architekt Suhraba Radzhabova. Sohrab specjalnie dla swojej rodziny wybudował dom w kształcie sześcianu własnych rysunków. Dom znajduje się na przedmieściach.

Julia kocha zwierzęta. W szczególności ma kilka psów, a także ras wokalista pszczół domowych.

Cziczerin – wielkim fanem podróżowania. Ona podróżowała niemal cały świat, w tym Rosji, USA, Europie i Azji Południowo-Wschodniej. Piosenkarka niedawno wrócił z podróży samochodem do Tybetu.

Piosenkarka i jej zespół dzisiaj

Piosenkarka Julia Chicherin jego ostatni album, wydany w roku 2015. Jest on dedykowany do jej licznych podróży po całym świecie i jest znany jako „The Tale podróży i dążenia do szczęścia”. Z tego programu muzycznego, Julia nadal wykonywać w całej Rosji.

Jednak prezentacja albumu nie był wykonany w modnych klubach Moskwy, a na etapie nieuznanych republik DNR i LNR. Ostatnio piosenkarka często idzie wspieranie lokalnej ludności w postaci pomocy humanitarnej. Chicherina lato, na przykład, aby zebrać fundusze na wsparcie zoo Ługańsku. Nieco później, podjęła inicjatywę stworzenia Lugansk festiwal rockowy dla grup lokalnych.