430 Shares 7681 views

Najmądrzejszy kot: rasa ta intelektualistów

koty wywiadowcze środek nie jest tak łatwe, ponieważ testy są w celu potwierdzenia prawidłowości swoich umysłowych, jeszcze nie wynaleziono. Dla wielu, to jest po prostu piękne i wdzięczne zwierzę. Mało kto myśli, że niektóre rasy kotów, oprócz ciekawego wyglądu, mają również wysoką inteligencję. Przekonajmy się, jakie są najbardziej inteligentny kot tam. Hodować je, trzeba wszystko słyszeli więcej niż raz.

Lista najbardziej inteligentnych ras kotów

  1. Według wiarygodnego kanału Animal Planet, na szczycie podium odwrócił Sfinksa. Pomimo jego nieco dziwnym wyglądzie, to rasa kota charakteryzuje się delikatną i czułą naturę. Najmądrzejszy kot rasy sfinks świetnie dogadać się z dziećmi, lubią się bawić w chowanego i inne gry na świeżym powietrzu. Te zwierzęta nie swoisty rewanż, rzadko gryzą lub zarysowanie. Wysoki rozwój intelektualny nie pozwala im dostać się do takiego nonsensu. Sphinx – to jest prawie drugie dziecko w domu, który wymaga stałej uwagi. Żadne ludzkie działanie nie odbędzie się bez udziału tego kota. Oni naprawdę lubią spać z właścicielem pod kocem i nie sposób sfinksów niemożliwej odzwyczaić od niego. Teraz, gdy wiesz, co rasa kota jest najbardziej mądry.
  2. Drugie miejsce zajmuje balijski kota. Przodkowie tej rasy są conjoined jego odpowiedniki, co skutkuje w pierwszej wytyczonej bliskie podobieństwo do nich. Jednak na balijski kot włosach trochę dłużej. Oni nie lubią być sami, najlepszą rzeczą dla nich – komunikacja z gospodarzami. Jest to wielki przyjaciel i towarzysz, który pozostaje zabawy do późnej starości. Wraz ze zniesieniem zdolności umysłowych, zwierzęta te szybko przyzwyczaić się do zasobnika i łatwo nauczyć się kilku sztuczek. Balijskie koty są świetnie dogadać się z dziećmi, innych psów oraz jego towarzyszy. Te zwierzaki (po Sfinksa, oczywiście) jest naprawdę najbardziej inteligentny kot. Rasa intelektualistów nie zatrzymują się, idziemy dalej.
  3. Wysokie zdolności umysłowe mają również Kot bengalski. Rasa ta była rezultatem krzyżowania dzikich zwierząt z gospodarstwa domowego. Bengal kot jest dziki wygląd, ale jest bardzo dobry pod prysznicem. Jej wygląd nie odpowiadają temperamentowi. W rezultacie wybór najbardziej agresywnych osób zostały wyłączone. Te zwierzęta są niezwykle przeciwwskazane samotność. Jeśli są one pozostawione bez opieki przez dłuższy czas, a potem po prostu poszaleć. Dlatego, ramiona muszą uczyć się we wczesnym dzieciństwie. Żyją dobrze z innymi zwierzętami z wyjątkiem ptaków i gryzoni. Kot bengalski jest bardzo czuły, zaczyna mruczeć, nawet jeśli jesteś po prostu zadzwonię do niej. Te home „lamparty” – naprawdę   najbardziej inteligentny kot.

To rodzi nie tylko góry, ale także inne, może również pochwalić się wysoki poziom inteligencji. Przez nie mniej doświadczonych obejmują Siamese, abisyński, Rosyjski Niebieski i kotów tureckich. W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby określić najbardziej inteligentną rasę. Niewłaściwa pielęgnacja i zaniedbania nie skorzystają nawet samą zdolność zwierząt. Więc jeśli naprawdę kochasz i docenić ich zwierzaka, może że żyjesz najbardziej sprytny kot na świecie.