804 Shares 9295 views

Żelazo Bork I500: instrukcja obsługi, opinie

Wszelkie gospodyni powie, że żelazo – obowiązkowa narzędzi gospodarstwa domowego, ale jak wybrać najbardziej odpowiedni spośród różnych modeli i cen na rynku? Dla większości ludzi, i wiele kobiecych oczach rozchodzą, więc wybór jest zwykle opierając się na ceny, marki i wyglądu. Bork niemiecka firma produkuje wysokiej jakości sprzęt kuchenny i AGD w pierwotnej wydajności, w tym żelaza Bork I500. Ceny produktów i własnej sieci sklepów specjalistycznych wskazują klasę premium, ale w tym przypadku, jak komfort, wygodę i komfort domu nie można zapisać.

opis

O premii, to oczywiście też, ale konstrukcja żelazka na górze, nie można argumentować. Wygodny uchwyt, płynne linie kadłuba i świetle temperatury miłe dla oka i zrównoważonej wadze nie jest zbyt przeszkadzało rękę. Stopu aluminium i magnezu, chroniony z zewnątrz trwałe powlekania szkła anodowane, a także potężny element grzewczy – to jest właśnie to, co powinno być w nowoczesnej żelaza. Dzięki temu uzyskuje się szybkie ogrzewanie soli, zmniejszenie ciężaru i wysokiej odporności na zarysowanie.

Niezależny generator pary pozwala na rozprzestrzenianie fałdy nawet na delikatnym jedwabiem i akrylu, za parę moc nie zależy od całkowitego ciepła jednostkowej. Ponadto, urządzenie posiada funkcję pionowej odpędzania, które z pewnością docenią gospodyń domowych. „Inteligentne” Iron Bork I500 reaguje na dotyk: po zwolnieniu uchwytu, automatycznie zatrzymać dopływ pary, a po upływie 30 sekund, wyłącz żelazo w ogóle i zaczynają się ochłodzić. Dodaj do tej wspaniałości kabel zasilający trzy metry z wytrzymałej przegubowego, a otrzymasz komfortowe pomocnika w domu.

Pierwsze „kroki”

Właściwa i staranne stosowanie gwarantuje długą i bezawaryjną pracę urządzeń domowych, nie jest wyjątkiem i żelazo Bork I500. Instrukcja obsługi, za wyjątkiem standardowych zasad korzystania z urządzeń gospodarstwa domowego i ostrzeżenia o niebezpieczeństwie operacyjny, dostarcza wskazówek co do pierwszego modelu oraz opis Auto. 3 ogrzewanie tryb zatrzymania, wraz z kolorowym wyświetlaczem, można zapisać swoją ulubioną koszulę nieostrożnego użytkownika. Aby zakończyć uczucie podczas korzystania producentów Silne uderzenie pary zaleca się najpierw odparować zbiornik jest pełny pusty zlew, czyste kanały parowe.

wykorzystywać prawo

Podłączony do gniazdka Żelazo Bork i500, zdjęcie którego jest przyłączony, najlepiej w pozycji pionowej, poziomej turn-off może pracować. Po włączeniu natychmiast rozpocząć ustawić wybrany według reżimu temperatury. zmienia barwę z niebieskiej na żółtą, pomarańczowy, czerwony, gdyż osiąga wyższą temperaturę. Do napełniania zbiornik powinien być wyłączony z urządzenia elektrycznego. Regulator parowy przypisany do położenia zerowego do oporu, po czym można otworzyć pokrywę wody i ustawić na stopie żelazka. kubek dołączony do pomocy wlać odpowiednią ilość pomiaru, w przypadku braku takiej zdolności powinny koncentrować się na etykietach na przezroczystej plastikowej obudowie.

Woda jest idealnie lepiej użyć destylowanej, z powodu braku odpowiedniego i normalnych kranu. Strzeż dodanie specjalnych środków chemicznych przed osadzaniem się kamienia. Po pierwsze, sam filtr integralną uporać się z zanieczyszczeniami, a z drugiej strony, substancje chemiczne mogą uszkodzić podeszew i innych części metalowe wchodzące w kontakt z parą wodną. Po napełnieniu zbiornika na wodę musi zamknąć pokrywę i można dostać się do pracy.

Co przyciąga żelazo Bork I500?

Projektowanie, użyteczność i moc – to pierwsza rzecz, zauważył w swojej opinii, zadowolonych klientów. Doświadczeni gospodynie ceniona cecha „inteligentny” pióra: w domu, ona jest całkiem możliwe, aby zapomnieć wyłączyć potężny instrument w sieci, a to prowadzi do wyższych rachunków za energię elektryczną, a zużycie samego urządzenia. Jeśli używasz żelazka Bork i500 jako dar dla ludzi starszych lub zapominalskich, auto staje się jeszcze bardziej wartościowe.

Długi sznur – wydaje się być drobiazg, ale nadal ładny i masa żelaza umożliwia płynną gęstą tkaninę i nie jest zbyt zmęczone ręce. Nowoczesne podeszwy powłoka NANOGLASS jest bardzo trudne nawet zarysować metalowe guziki i suwaki, ponadto dobrze rozprowadza się na różnych typach tkanek. Moc generatora pary pozostawia dobre wrażenie żelaza.

braki

Pierwsze opinie mówią wysoka cena w porównaniu z analogami, jednak wszystkie produkty Bork nie pasuje do kategorii budżetu. Inną wadą użytkowników nazywa niestabilną pozycję pionową, zwłaszcza na miękkiej desce do prasowania. Krytyczna z tych wad nie można nazwać, a pojedyncze przypadki ewidentnych wad nie będą rozpatrywane.

remont

Eliminuje możliwość uszkodzeń i wad produkcyjnych zobowiązane są do wyspecjalizowanych ośrodków usługowych, ale doświadczonych rzemieślników domowych sami są w stanie naprawić każdy sprzęt. Dzięki tej konstrukcji obudowy może stać się problemem, jak rozmontować Żelazną Bork i500, bez przerywania jego części? Podstawowe elementy montażowe są opisane poniżej:

  • Pierwsza śruba śrubokręt krzyżakowy schowany w dolnej części żelazo i tylnej podeszwy. On posiada pokrywę ochronną. Pod możliwe jest wyświetlanie stanu okablowania wewnętrznego.
  • Gumowy uchwyt pod przewodem zasilającym ukrywa 2 Montaż elementu uchwytu pokrywa.
  • Następnie ostrożnie wyjąć parę obrotowy przełącznik zasilania, aby zabrać ją zatrzymać i zapamiętać pozycję.
  • Delikatnie pociągnij pary jednostkową regulacja może zwolnić przyciski sterujące zatrzaski parowe i wyciągnąć je.
  • Ukryte pod inną śrubę mocującą uchwyt, uwalniając tym, można zobaczyć stan okablowania elementów sterujących.
  • Pod przednim sprayu śruba jest przymocowana do podeszwy, nawet poniżej 2 są u podnóża pod otkruchennoy na początku pokrywy.
  • Dzięki takiemu usuniętego zbiornik 3 są śruby mocujące obudowę do podeszwy, jeden na dziobek 2 i tylnych stronach.
  • Aby w pełni uwolnić podeszwę organizmie, będzie musiał starannie wyzerować terminal elementu grzejnego.

Tak więc jest to już możliwe, aby uzyskać prawie wszystkie jednostki żelaza i ustalić przyczynę awarii.

odkrycia

Pomimo niektórych negatywnych opinii na ogół klienci są bardzo zadowoleni z nabycia żelaza, i mówić o niej całkiem pozytywnie. Niektórzy ludzie uważają, że będą one polecić go znajomym.