388 Shares 9937 views

Jak wybrać kolumny komputerze

W tej chwili każdy ma w domu komputer. Ta elektroniczna maszyna już dawno weszła do życia współczesnego człowieka, a teraz stał się niezbędnym atrybutem. Z dnia na dzień, z pomocą milionom słuchać muzyki, oglądać filmy i filmy, grać w różne gry. Ale to wszystko jest niemożliwe bez urządzenia, które może wytwarzać dźwięki. Zatem, głośnik komputera stają się niemal niezbędnym elementem.

Zdając sobie sprawę z wagi tego urządzenia, w większości przypadków producenci zawierać kolumnę komputera w wykazie towarów ogłoszeniom. Ale, co do zasady, te głośniki nie są przeznaczone do odtwarzania dźwięku na przyzwoitym poziomie. Takie urządzenia mogą doskonale radzić sobie po prostu słuchać muzyki wystarczy, ale jeśli użytkownik planuje kontynuować nie tylko cieszyć swoje ulubione utwory i oglądać jak dzieła kina są w dobrej jakości, wskazane jest, aby kupić więcej potężnych głośników do komputera. Na przykład, głośników 5.1, doskonały przedstawiciele są produkty Sven spółki, które można kupić za około 100 dolarów (SVEN HT-435R, SVEN MS- 440) i 2.0 oraz 2.1 i wszystko za 40 dolarów (Sven MS-303, Sven MS -304 DUO). Jest to również dość duży popularny producent Genius. Jego systemy mają jakość na przyzwoitym poziomie i mają stosunkowo niska cena, na przykład, dobry system 5.1 można kupić za 60 dolarów (SW-N5.1 1000 SW-5.1 1010 czarny, czarny 1505 i inne).

Co do zasady, każdy kupuje osoba stara się uzyskać produkt najwyższej jakości, ale w tym samym czasie chce być koszt nie była wygórowana. Zestawy głośników do komputera wymaga również dodatkowej wiedzy. Poprzez zakup tego urządzenia do odtwarzania dźwięku, należy zwrócić uwagę na fakt, że ma stosunkowo niewielki rozmiar i pojedyncze pole magnetyczne. Konieczne jest również, aby rozważyć zgodność konkretnej karty dźwiękowej i posiadają odpowiednie złącza.

Głównym czynnikiem w uzyskaniu dobrego dźwięku jest typ, do którego kolumny należą do komputera. To może być aktywny lub pasywny urządzenia. Konserwacja tylko różnicą jest to, że te pierwsze mają wbudowany wzmacniacz, który jest nieobecny w drugim. To wyjaśnia niską cenę głośników pasywnych. Ale jeśli chcesz, aby jakość i głośny dźwięk, to lepiej, aby dać pierwszeństwo kolumn aktywnych typu, ponieważ moc, która jest obecna w karcie dźwiękowej, co do zasady, jest przeznaczony dla słuchawek, a nie być w stanie pomóc.

Materiał obudowy kolumny, na tyle dziwnie, ma dość znaczny wpływ na zdolność urządzeń akustycznych. Wykonane z tworzyw sztucznych z pewnością może być atrakcyjny, ciekawy wygląd z nie najdroższe, ale ten wybór tylko rozczarować. Beauty Takie kolumny odwraca niską jakość reprodukcji dźwięku. Jest to najlepiej zdecydować się na korpusie wykonanym z płyty wiórowej lub płyty MDF. Należy również upewnić się, że obudowa jest całkowicie uszczelniony, nie powinien być niepotrzebne otwory. Blisko głośnik przedni może być fazoinvertor przeznaczone do wysokiej jakości odtwarzania niskich częstotliwościach.

Ważne parametry głośników – częstotliwość, moc i czułość. Wiele osób błędnie uważa, że objętość zależy od mocy. Ale to absolutnie nie jest prawda, bo to zależy od wrażliwości. Zazwyczaj, głośniki komputerowe całkiem 85 dB. Moc również wpływać na niezawodność systemu audio pod względem mechanicznym.

Najważniejszym kryterium przy wyborze głośników dla komputera jest ich kompatybilność z karty dźwiękowej. Pamiętaj, aby upewnić się, że wybrany model będzie bezproblemowo współpracować z konkretnym urządzeniem. Aby osiągnąć jakość dźwięku powinno być zrozumiałe, że kosztowna karta dźwiękowa w połączeniu z tanich głośników nie będzie działać dobrze, i vice versa, z bardzo prostego karty dźwiękowej nie będzie działać, nawet najdroższych głośników.

Przydatne dodatki, które nie są obowiązkowe w zasadzie są uzyskiwane na przednim panelu regulacji głośności i gniazdo słuchawkowe oraz pilotem i biurkiem.