555 Shares 4926 views

Odpowiadał Firebird dla dziewcząt z ich rąk: wzorów, materiałów, instrukcji,

Kostium Firebird może być wykonana samodzielnie, tylko podstawowych umiejętności robótek. Aby to zrobić, wykonaj kilka prostych wskazówek i zaufać wyobraźni.

Szkic kolor i garnitur

Żadna praca nie jest kompletna bez wstępnego zarysu. Tworzenie pasować Firebird dla dziewcząt z ich rąk, można skorzystać z ilustracją książek z bajkami i sztuki ludowej. Korzystanie z wyobraźni artysty, można utworzyć wiele opcji strój. Jednym z nich jest następująca:

Jako podstawę można użyć dowolnego strój, do którego dodaje się dodatkowe szczegóły i dekoracje.

Schemat kolorów jest utrzymane w tradycyjnym stroju „ognistych” kolory – czerwony i żółty w różnych odcieniach, z odpryskami czarnych i białych części. Ale nie jest rzadkością i „Peacock” kolory – niebieski, zielony szmaragd, purpura, złoto, perły i opalizujący połysk.

Wybór materiału, jego struktura i gęstość zależy od konkretnych szczegółów stroju. Na przykład, na skrzydłach tkaniny powinien być lekki i płynny – satyny, krepy, satyny lub jedwabiu. W przypadku małych części, można użyć aksamit, a za dodatkową Decor – kryształkami, haftem, cekinami i warkocz.

peleryny produkcyjne w kształcie skrzydeł

Przestronne peleryna, naśladując skrzydła, dzięki czemu dziecko kostium Firebird szczególnie rozpoznawalny. Procedura składa się z dostosowując jego etapy:

1. Z lekkim jednostronny tkaniny (jedwab, satyna, satyna) płaszcz jeden kawałek wycięty z poniższym wzorem. Najtrudniejsze w kształcie krawędzi cięte wzór. tylne błotniki płaszcz długość nie powinna przekraczać 2/3 dziecko rośnie.

2. Przednia krawędź Cape podgibayutsya 5 mm, a następnie sklejane lub złożonym pajęczyny. W kształcie koszulki szyte przez „zygzakiem” lub jeśli rodzaj tkaniny na to pozwala, opalanie płomień zapałki.

3. kołnierzyk uszyte z szerokiej plecionki, tworząc rodzaj stójką. Jako element mocujący może być stosowany z przetyczki pętli, haki, krawaty czy broszka-strzałkowej. Na dolnych krawędziach pobliżu zakola jest przymocowany kawałek taśmy lub słabego gumką, dzięki czemu można związać je do nadgarstków i falujących brzegach, jak skrzydła ptaka.

4. Aplikacja dwuwarstwowa w postaci pióra przyszyta lub przyklejona pajęczyny na wewnętrznej stronie płaszcza. Połączenie kolorów pozostaje w gestii master – biały, niebieski, czerwony, czarny, żółty, niebieski i inne.

Ponadto, płaszcz może być ozdobione cekinami, koralikami, kryształkami lub w inny sposób łagodny wystrój. Bezpośrednio przed wydaniem jego należy potraktować środkiem antystatycznym.

Dokonywanie piersiowej Firebird

Odpowiadał Firebird dla dziewcząt szyć swoje ręce na podstawie krótki rękaw sukni lub sukienkę. Jej górna część jest urządzony w sposób następujący:

1. gęstego żółtego tkaniny wycina się krótki (od góry) pasa kurtki Wykrój. Krawędzie nie potrafi obsłużyć, ponieważ w dalszym ciągu być zamknięte.

2. Na kamizelce poprzez wstęgi lub Glue Gun dołączony piór imitacja łuszczących się. Można to zrobić na 2 sposoby:

  • Diamenty z boku 1 cm grubości tkaniny lub folii zawarte nakładania. W tym przypadku, pasta kawałek sukienka zacząć od dołu, każdy najmniejszy szczegół wymaga leczenia.
  • Kamizelka wklejać cekiny, umieszczając je jak najbliżej siebie. W przerwach pomiędzy nimi umieszczone są żółte lub czerwone dżetów. Metoda ta wymaga cierpliwości i ciężkiej pracy.

Kombinezon szczególnie atrakcyjne noworoczny Firebird dla dziewcząt z puszystym spódnicy. Jeśli podoba Ci się sukienki w szafie nie, z tiulu, można uszyć kilka minut, dając odpowiednią ilość halki.

nakrycia głowy produkcja

Górna część nie powinna być masywna, tak aby nie powodować niepotrzebnych skojarzeń z członkami brazylijskiego karnawału. Istnieje kilka opcji, w zależności od włosy i jak urządzone kostium Firebird dla dziewcząt. może być wykonany własnymi rękami następujących powodów:

1. Weź pióro.

Naszyte od grubości materiału. Aby beret żądanego gięcia może być wprowadzony do spoin cienkiego drutu. Długie Pióro jest przyszyta do serwisu, który powinien być umieszczony 1 cm na lewo od nosa. Mocowanie zamaskowanych dżetów.

2. Bandaż z długim piór lub grzebienia z nich.

Od wielkości pokrycia głowy wyciąć pas tkaniny, kartonu lub kawałek szerokiej taśmy. Szew lub zapięcie w postaci przycisków z pętli powinny być umieszczone z tyłu. Pióro może być jedno-, Triple Crown w postaci szybkością i może być umieszczony nie tylko pionowo, lecz także wzdłuż obręczy.

Podczas tworzenia stroik Firebird Warto zauważyć kilka niuansów:

  • zalecamy stosowanie bezpieczniejszych związków do barwienia naturalnych piór. Jasny kolor czerwony daje vulgaris henna i barwniki spożywcze (2 łyżki. Octu barwnika sole saszetka L i 2 krople 1 litr wody). Wstępnie odtłuścić je wodą z mydłem i suszony.
  • Do montażu pióra wytrzymałość związany najpierw, a następnie wkręcić koniec pręta haka ściegów. Sposób montażu bliską wystrój.

Make-up i fryzura

Wyprodukowanie pasować Firebird dla dziewcząt z ich rąk, nie zapomnij o włosach i „barwy wojenne”. Nie jest bezpieczny dla dzieci kosmetyki (marki Pupa, Sephora, Markwins i Hello Kitty), co pozwala umieścić pełny makijaż wakacje. Można również użyć medycznych klej BF-6 kleju dżetów na twarzy.

fryzury forma zależy od wielu czynników – rodzaj nakrycia głowy, długości włosów czasu. Najczęściej dziewczynki w sukienkach Firebird pojawiają starannie zwinięte i ułożone loki. Rzadziej, włosy są brane do updo lub koński ogon.

Tworzenie Kostiumy są bardzo ekscytujące, ponieważ daje możliwość zrealizowania miłości wrodzonej kreatywności we wszystkich ludziach.