560 Shares 5854 views

Poszerzenie lewego przedsionka

Najczęstszą przyczyną, w którym tworzy dylatację lewego przedsionka jest skurczową. Proces ten jest wyrażany w redukcji jamy lewej komory rzucie z krwi w aorcie. W wyniku poszerzenia lewego przedsionka powoduje wzrost objętości końcowego skurczową lewej komory. W przypadku, gdy taka reakcja niewypłacalności wyrównawczej, może być wtórne żylnego nadciśnienia płucnego. Migotanie dylatacja w połączeniu z nadciśnieniem płucnym wzrostem obciążenia prawej komory, objętość wyrzutowa maleje. Wzrost rozkurczowego ciśnienia prawego przedsionka i komory powoduje zatory żylne.

serce dylatacja jest wzrost całkowitej objętości ciała. Mięsień sercowy rozciągnięte cienki, ale jeśli chodzi przerost, te dwa procesy wzajemnie się znoszą. Pappilyarnye jamy rozciągnięte również, mięśniach beleczkowatej znacznie spłaszczone. Poszerzenie lewego przedsionka powoduje rozszerzenie nawrotnym otworu, co w niektórych przypadkach prowadzi do upośledzenia funkcji. W lewej komory rozpoczyna się rozciąganie invaginates do jamy prawej komory, przez co zmniejsza się jego objętość.

Poszerzenie lewego przedsionka, gdy procesy kompensacyjne odgrywa taką samą rolę jak w urządzeniach zdrowego serca. Jeśli złe serce nie ma dość siły, by wyprzedzić odpowiedniej ilości krwi poprzez zwiększenie długości włókien, staje się zdolny do wykonywania pracy. Jednak ta zmniejsza wolną siłę mięśnia sercowego poprzez zwiększenie ilości pracy i wielkie zapotrzebowanie na tlen. Osoby z dylatacji muszą być zgodne z łagodnego traktowania, jak każde, nawet drobne praca jest wykonywana na koszt zastąpienia sił serca. Dylatacja jest częstą przyczyną zespołu i niewydolność serca. Choroba może mieć charakter zakaźne i toksyczne. Przyczyną najczęściej alkohol dylatacja jest uszkodzenie serca. Powodem jest to, chorób autoimmunologicznych i chorób nerwowo-mięśniowej, a także mitochondrialnego, hormonalne i zaburzenia metaboliczne u pacjenta.

Co do zasady, dylatacja rozwija się w młodym wieku, jest bardziej powszechne u mężczyzn. Objawy kliniczne są wyrażone jako całkowita niewydolności serca, dusznicy bolesnej, fałszywej arytmii serca, dusznicy bolesnej, choroby zakrzepowo-zatorowej. Klinika choroba nie jest specyficzny. Pacjent może nagle umiera postępującej niewydolności serca lub z powodu arytmii. Gdy choroba jest często wykrywane szmer skurczowy przeciwko niewydolności mitralnej i trójdzielnej. Jest też zespół edematous i obrzęk żył szyjnych.

Główną metodą diagnozy jest badanie echokardiograficzne i scyntygrafię. Uzyskać przydatne informacje mogą również korzystać z testów warunków skrajnych i diagnostykę różnicową.

W leczeniu stosuje się dylatacji dokładnie takiego samego traktowania jak w niewydolności serca, ponieważ leczenie przyczynowe jest możliwe tylko ze znanych etiologii. Zaleca ograniczenie spożycia płynów, odpowiednie
ćwiczenia, kontrolować diurezę. Zabronione jest nawet odbiór
niewielkie ilości alkoholu. Wraz z rozwojem wyniszczenia sercowego jest bardzo ważnym składnikiem odżywczym, który jest wsparcie żywieniowe. Do leczenia stosuje się głównie beta-blokery. Przedstawia zastosowanie diuretyków i diuretyki pętlowe, w którym możliwości sterowania diurezy. W połączeniu z antagonistami receptora aldosteronu diuretyki stosowane.