95 Shares 9167 views

To wygląda jak zwykłe lustro oraz lokalizacja narządów u ludzi

Rozważmy zwykłą lokalizację narządów u ludzi.

Mózg – korpus w postaci masy tkanki nerwowej – znajduje się wewnątrz czaszki. Rdzeń kręgowy, który składa się z układu nerwowego związanych z mózgu, rdzeniu znajduje się w kanale. Początki to zajmuje w rdzeniu przedłużonym, rozciągnięte do dolnej części pleców. Przysadka – gruczoł, który jest umieszczony we wgłębieniu podstawy czaszki. Oto położenie ciał wewnątrz czaszki.

Język – korpus wykonany z mięśni w jamie ustnej. Gardła znajduje tyłu jamy ustnej i nosa. Część dolna jest podzielona na gardła i przełyku. Migdałków – parę gruczołów znajdujących się za językiem po obu stronach gardła. Migdałki – gruczoły gardła w tylnej jego ścianie na górze, z tyłu nosa. Krtani – górna część tchawicy, zwany tchawicy. Jeśli spojrzeć na położenie narządów szyi zewnątrz na wypukłości gardła, zwany „jabłko Adama”. Wewnątrz jej struny głosowe są położone.

Tarczycy znajduje się w przedniej części szyjki z obu stron w stosunku do tchawicy. Przytarczyc w ilości cztery kawałki o wymiarach około grochu każdego, umieszczonego na tylnej tarczycy.

Przełyk – rury składającej się z tkanki mięśniowej, to opada z przełyku do żołądka. Tchawicy – tchawicy, począwszy od krtani, jest podzielona na dwie oskrzeli pod biustem. Oskrzela są usytuowane pomiędzy tchawicy i płuc, łącząc je ze sobą. Lekkie, chroniony ze wszystkich stron przez żebra są w klatkę piersiową. Gruczołów mlecznych przyległych do przedniej części skrzyni.

W jamie brzusznej wiele ważnych organów. Wątroba jest głównym narządem znajduje się nieznacznie poniżej górnej krawędzi otworu wnęki. Pęcherzyka żółciowego – kształcie gruszki woreczek o małych rozmiarach, to znajduje się pod wątroby. Śledziona znajduje się poniżej przepony w brzuchu po lewej stronie. Trzustka znajduje się poniżej górnej jamy żołądka.

Żołądek zajmuje położenie z lewej strony jamy brzusznej, a podłączony do przełyku i jelita cienkiego. Długa rura z tkanki mięśniowej, nazywany jelito cienkie, jelito grube i łączy żołądek. Jego długość w stanie rozciągniętym jest więcej niż sześć metrów. Colon połączony z cienką dolnej prawej części brzucha, dociera do wątroby, a następnie zakrzywioną poniżej przepona przychodzi do lewej części brzucha. Na dnie jamy, to idzie do odbytnicy, kończąc odbyt.

Organy lokalizacja pozwala na pobyt w organizmie, a to jest bezużyteczne, ale dostarczyć nieprzyjemne odczucia w ciele podczas stanu zapalnego jako załącznik. Jest on podłączony do kątnicy w jamie brzusznej w prawym dolnym rogu. Nerki znajdują się po obu stronach żeber kręgosłupa w obszarze poniżej tylnej części jamy brzusznej. Nadnercza leżą na nerki. Moczowody połączenia nerki i pęcherza moczowego, który znajduje się w dolnej części brzucha. Od niego zaczyna cewki moczowej.

Serca – wydrążony korpus, dzieli się na cztery przedziały aparacie, składającym się z mięśni umowy i relaks ciągły. Znajduje się poniżej korpusu mostka w klatce piersiowej.

Średnie położenie narządów nazywa situs solitus. Istnieje również zjawisko transpozycji narządów wewnętrznych, w którym są odwrócone u ludzi. Transpozycja lub układ lustro organów, w następujący sposób: wierzchołek serca jest włączony w prawo (jest to zatem przede wszystkim jest po prawej stronie). Wątroba jest po lewej stronie, żołądek – po prawej stronie.

Mirroring położenie narządów występuje nie częściej niż jedna osoba na dziesięć tysięcy.