767 Shares 6634 views

Cargo Fugron Mercedes-Benz Vito

Mercedes-Benz Vito – to fugron ciężarowe, ciężarowe sortowania zbudowany na platformie typu W638. Dwa główne modyfikacje: van, których pojemność od 895 do 925 kg i ładowność dziewięciu pojazdu 740 kg. Vito są wyposażone w urządzenia napędowego lub benzyny moc, moc silnika wysokoprężnego 79 i 98 KM benzyna – 129 i 143 KM
Gdy samochód pochodzi z 1996 roku, wtedy, oczywiście, on uległ modyfikacji. W 2003 roku pojawił się drugi generacji Vito, który stopniowo zaczęli zastępować samochody niskotonażowe w celach komercyjnych.
Vito drugiej generacji jest dostępny w trzech wersjach długości nadwozia: Compact, kotorgo długości 4748 mm, 4993 mm długości Długie i Extralong – 5223; Dwa przykłady wykonania pokazany i wielkość rozstaw 3200 mm i 3440 mm; i pięć silników mocy 88-218 KM
Nowa generacja otrzymała zupełnie nowe ciało. Kanciaste kształty stają się gładkie i dynamiczny, który jest znacząco w czołowej i profilu. Wymowa i tradycyjnych cech Mercedes-Benz – harmonijne linie zderzaka do przedniej szyby, płynne przejście do podłużnic. Zainstalowano nową osłonę chłodnicy, nastąpił spektakularny vyshtampovka na masce. Widok z tyłu samochodu jest określana przez pionowo ustawionych dużych reflektorów. Niezależnie od rozstawu osi Mercedes-Benz Vito wyznacza nowe drzwi boczne, przesuwane, które ułatwiają proces załadunku i rozładunku. Tylne -hinged drzwi otwierają się pod kątem 180 ° i 270 °. Pod przednimi siedzeniami można również umieścić ładunek – to także dodatkowa długość 200 mm. obciążenia dachu 150 kg.
Przeprojektowane wnętrze dotknął praktycznie wszystko. Na desce rozdzielczej pojawił przedziały dla papieru A4 i foldery, mapy, itp schowek obm zwiększono do 11 litrów. Regulacja fotela kierowcy i pasażera przedniego podłużnego happening w wysokości, więc jest możliwość zmiany nachylenia oparcia i siedziska poduszki. W tym wszystkim, nie ma samochodu i niedociągnięcia. Słaba widoczność: szeroka recepcja zamyka przegląd zakrętach i tylnej zagłówka fotela średnio niemal całkowicie pozbawia opinię. Niedopasowane i kolor wersja symboli na desce rozdzielczej, jest pomarańczowy i słoneczna pogoda jest konieczne, aby zamknąć urządzenie ręcznie, dzięki czemu można zrozumieć świadectwo. Mimo swoich wad, pozytywnych aspektów o wiele więcej.
Strukturalnie, nowy Vito jest znacznie różni się od swoich poprzedników. Jeśli poprzedni układ są przednie koła nie usytuowaną poprzecznie zespołu silnikowego, nowa postać przekładnię i silnik są rozmieszczone wzdłużnie i element wykonawczy znajduje się teraz z powrotem. Ponieważ napęd na tylne koła jest podatne na znoszenie, inżynierowie wyposażyli samochód obok elektronicznych systemów bezpieczeństwa: układ EPS z ABS, kontrola trakcji, system dystrybucji siły hamowania i hamulec awaryjny. Poprawiona wytrzymałość auto w zderzeniu z przeszkodą. W przedniej części strefy odkształcalny ustalono, że w przypadku kolizji, aby wchłonąć większość energii kinetycznej. Jeśli masz pytania dotyczące naprawy Vito może zwrócić się do książek, aby naprawić Mercedes Vito. Vito instrukcja naprawa została opublikowana w 2011 roku przez wydawnictwo Monolith drogi.
Vito posiada szeroką gamę silników, składający się z pięciu silników spełniających normy Euro-4. Silniki stały się bardziej dynamiczny, bardziej wydajne, cichsze. Lepsza transmisja zapewnia komfort i pewność podczas jazdy. Samochód jest wyposażony w niezależne zawieszenie wszystkich kół. Sprężyny montowany obrotowo na osi przedniej do tylnej zawieszenia używa sprężyny śrubowe rozmieszczone w amortyzatory.
Mercedes-Benz Vito świetnym rozwiązaniem dla transportu ładunków jak i pasażerów. Minibus zapewnia przyzwoity poziom komfortu i bezpieczeństwa.