559 Shares 6303 views

Restauracja "Podłoga" (Tula): Przegląd, opinie

Ludzie regularnie trzeba zorganizować chwile odpoczynku i relaksu. Można to osiągnąć na kanapie, nie wychodząc z domu, podczas gdy inni mogą się bawić, po prostu przez odwiedzenie niektórych miejsc. Każde miasto może zgłosić swoją listę kawiarni, barów, klubów i restauracji, które są popularne wśród swoich ludzi. Wszystkie z nich odmienne koncepcje, usługi, ceny i atmosfera. Wśród nich duża liczba każdy może wybrać swoją instytucję i zdefiniować go jako najlepszy.

Dla wielu, idealnym miejscem wypoczynku był „Podłoga” restauracja (Tula), który już od dłuższego czasu zdobywa serca swoich gości. Każdy, kto kiedykolwiek przekroczył jego próg, postrzegane jako odniesienie. Nieśmiałe podejście nie tylko do wyboru produktu i przygotowania potraw, ale także do utrzymania estetycznego, szczegółowo i atmosfery tej restauracji podniosły kilka poziomów wyżej i sprawiło, że naprawdę wyjątkowy.

tryb

Tula – piękne miasto, wiele miejsc, których nie można nie dziwi. Jest możliwe, aby mieć dobry odpoczynek i uzyskać jasne emocje, jeśli wiesz, gdzie ich szukać. Ulica Chapaeva 34A, jej otwarte drzwi restauracji „Podłoga” (Tula), który gwarantuje zarówno mieszkańcom miasta i nowe twarze rozrywką jakościowy w komfortowej i przytulnej atmosferze. Odwiedzić to miejsce od poniedziałku do czwartku oraz w niedziele od 12 pm do północy, piątek i sobotę – od 12 pm do 2 w nocy. Jeśli wyjdziemy ze ścian jego domu nie chce, a dania z „Podłogi” Restauracja i kiwać, można je zamówić z dostawą do domu. W tym momencie, robimy wszystko, aby goście czuli się dobrze i pozostawić tylko pozytywną opinię na temat jego pracy.

wnętrze

Dobry posiłek przyczynia się do przyjemnej atmosferze. Restauracja „Podłoga” (Tula) oferuje swoim gościom cieszyć się kolejność w niesamowitym miejscu, gdzie wszystko jest pozostawione przypadkowi. Wewnątrz tej restauracji wygląda to stylowy i elegancki. Wnętrze jest urządzone w jasnych kolorach. Drewniane stoły i krzesła, ciekawe tkaniny, żywe rośliny, miękkie oświetlenie i piękne żyrandole – wszystko to tworzy poczucie wakacje w typowy dzień. Przestronne pokoje pozwalają na dużych zgromadzeń i imprez bez większych trudności, a ogólna atmosfera „pięter” w restauracji sprawia, że czas spędzony w jego murach, niezapomniany.

Menu i obsługa

Ogólna atmosfera, wystrój sali, obsługa, czystość, i oczywiście, jedzenie – wszystko to dobre restauracja powinna być na najwyższym poziomie. „Podłoga” (Tula) – restauracja, której menu zaskoczy nawet najbardziej wymagającego gościa. Goście mogą skosztować dań kuchni japońskiej podpis rosyjskiej, europejskiej, śródziemnomorskiej i międzynarodowej. Najbardziej popularny jest ostatnim, ponieważ wiele się do tego miejsca, aby cieszyć sashimi, japońskie zupy z makaronem lub owoce morza. „Podłoga” (Tula) – restauracja, sushi nie jest tak imponująca różnorodność, ale także przygotowane zgodnie z nowoczesnymi technologiami i służy interesujący. Można również znaleźć pierwsze i drugie dania, desery, przekąski, szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych w menu. Można również zamówić przemyślany biznes lunchu, wziąć kawę ze mną śpiewać karaoke i rozrywkę na żywo. Informacje zwrotne od użytkowników może zrozumieć, że złożone restauracja „piętra” – to prawdziwy raj gastronomiczny, gdzie można nie tylko zjeść, ale także odpocząć.

opinie

Bez względu na to, jak wiele informacji może być w internecie, zgodnie z ludzi, którzy odwiedzili pewną miejsce, chcę wierzyć już. Restauracja „Podłoga” (Tula) posiada dużą liczbę pozytywnych opinii. Goście twierdzą, że w przygotowaniu i prezentacji potraw, profesjonalizm personelu, uwaga wysoki bar został ustawiony dla gości, który jest miejscem godnym posiadania.

Restauracja „Podłoga” (Tula), którego zdjęcie nie może nie zachwycać, jest ulubionym miejscem dla wielu. Wielkie odwiedzający plus uznać, że w tym miejscu można odpocząć, przynosząc swoje napoje bezalkoholowe, słodycze i owoce. Nowoczesne oświetlenie i sprzęt muzyczny uzupełnią wieczoru i nadać mu specjalny kolor. Bogate menu i doskonała obsługa po raz kolejny potwierdza, że „piętra” restauracji można nazwać najlepszym w mieście. Ten zakład oferuje swoje usługi w zakresie organizacji imprez i programów rozrywkowych. Zgodnie z gośćmi, to jest – to świetna okazja do zrzucenia tych obowiązków i przenieść je do specjalistów.