890 Shares 6952 views

Najlepsza komedia o świętach

Trudno wyobrazić sobie lepszą rozrywką na święta niż oglądanie ekscytujących komedia o Narodzenia w gronie rodziny i przyjaciół. Na szczęście, film oferuje widzom szereg zabawnych historii, sprawia, że można śmiać. Rosyjski i zagraniczne, stare i nowe, romantyczne i trochę przerażające – każdy będzie mógł wybrać taśmę z poniższej listy, skupiając się na własnym smakiem.

Komedia o świętach: Klasyczny

„Home Alone” – obraz ruchu, z których pierwszy został opublikowany w 1990 roku. Być może nie ma lepszego komedia o Bożym Narodzeniu niż opowieści o przygodach młodego chłopca przez Macaulay Culkin.

Rodzice 7-letni Kevin planuje spędzić święta Bożego Narodzenia w Europie z dziećmi i rodziną, krótko mający od swojego rodzinnego Chicago. Boi spóźnienie na lotnisko, dom rodzinny w zawirowań zapomnieć małego chłopca, który jest zmuszony do spełnienia najlepsze wakacje od samego roku. Jednak Kevin zarządza nie tylko przygotować się do spotkania świąteczne, ale również „ciepłe powitanie” bandytów, którzy decydują się obrabować dom pod nieobecność właścicieli. W tym czasie matka próbuje przyjść do syna jak najszybciej.

Istnieją inne ekscytujące komedia o świętach, należący do tej samej serii. Na przykład, powinno się znaleźć w „Kevin sam w domu 2”. Rodzice Kevina, którzy nadal grają Culkin od niczego się nie nauczył. W tej chwili wszystko jest o wiele gorzej, dziecko nie pozostaje w domu na Wigilię, a siedzi w innej płaszczyźnie. Znalezienie się samotnie w obcym mieście, młody McCallister nie panikować. Osiadł w najbardziej luksusowym hotelu, korzystając z karty mojego ojca, on przypadkowo znaleźli się.

ubiegłego wieku

Komedia o świętach, przedstawił widzom utalentowanych reżyserów w ostatnim stuleciu, również zasługują na uwagę. Na przykład, rzeczywisty obraz, „To wspaniałe życie” przedstawiony opinii publicznej w 1946 roku. Centralną postacią, rozczarowany w życiu, aby popełnić samobójstwo. Proces zakłóca jego anioła stróża, który znajdzie oryginalny sposób, aby mu to wyperswadować. Bohater na własne oczy zobaczyć świat równoległy, w którym nigdy nie narodził.

„Kudryashka Syu” – kolejny wspaniały stary film o świętach. Komedia poświęca publiczność w jadącym włóczęgów historia, zmuszonych do podróży z małej dziewczynki. Bohaterami należy postrzegać w fakcie, że Boże Narodzenie cuda – to nie jest wymyślony przez kogoś opowieści. To samo przesłanie niesie humorystyczny film „Miracle on 34th Street”, opublikowanej w 1994 roku. Dziewczyna, grana przez Elizabeth Perkins, uczy się wierzyć w istnienie magii, które mogą się zdarzyć w Wigilię.

romantyczne historie

Są to komedia o Boże Narodzenie i Nowy Rok, który można zmienić w nieskończoność. Należą do filmu "The Holiday", wydany w 2004 roku. Dwie młode kobiety żyjące w różnych miastach, zmęczony kłopoty w życiu osobistym iw pracy, decydują się na przerwę po prostu bardzo nietypowy sposób. W Wigilię Bożego Narodzenia, zmieniają siebie domy. Oczywiście, dziewczyny czekają na niesamowite przygody, które nigdy by się nie wydarzyło, pozostają one w swoich miastach domowych.

Świetna komedia, aby zobaczyć w czasie wakacji – „Bridzhit Dzhons Diary” W centrum życia 30-letnia dziennikarka z nieuregulowanym życiu osobistym. Ona oddaje się marzeń o znalezieniu szczupłą sylwetkę, spotkanie z mężczyzną jej marzeń. Bridget świętować Boże Narodzenie z roku na rok, jest zmuszony do domu rodziców. Podczas jednego z tych świąt mama Jones stara się wprowadzić ją do obiecujący prawnik Mark biegu jałowym.

Co można zobaczyć z dziećmi

W filmie „Charlie i fabryka czekolady” – świetny film o świętach. Komedia wprowadza widzów do Charliego, urodził się w rodzinie potrzebującej. Charlie rośnie, mając nadzieję na cud, że zmieni swoje życie. Wreszcie, na Boże Narodzenie to wydarzenie odbywa się, przyjmując formę zaproszenia do odwiedzenia fabrykę czekolady. Oczywiście, w niezwykłym miejscu i wysyłane przyjaciół chłopca.

„A Christmas Carol” – bajka, która może inspirować nie tylko dzieci w każdym wieku, ale również ich rodziców. Główny bohater – fisted Scrooge, trzęsąc się nad każdym procent zarobionej. W Wigilię Bożego Narodzenia, postać dostaje możliwość dokonania niezwykłą podróż. Przed jego oczami, otworzył własną przeszłość, a następnie w przyszłości. W rezultacie, skąpiec postanawia zapomnieć o swojej chciwości i stają się lepiej niż on.

„Grinch – Stole Christmas” – opowieść o niepowodzenia owłosionego potwora, zmuszony żyć z dala od ludzi. Nienawidzi wszystkich na ulubione święto, bo nikt nie chce dać mu prezentu. Po latach cierpienia znosił w czasie Bożego Narodzenia, zielony potwór przybiera jednak niespodziewany decyzji. Grinch zamierza ukraść ten dzień, ludzie zostali bez gratulacji i niespodzianek.

Opowieści o szalonych rodzin

„pożyczył sercach” – film-comedy, wydany w 1997 roku, ale w dalszym ciągu aktualne. Wszyscy ludzie są entuzjastycznie przygotowuje się do świętowania Bożego Narodzenia, jedynym wyjątkiem jest Sam. Smooth operator gotów ponieść wszelkie ofiary ze względu na podpisanie kolejnego lukratywnego kontraktu. Dlatego też, gdy potwierdzono kawalerem, Sam zdaje sobie sprawę, że nowa umowa jest uszkodzony z powodu braku jego rodziny, bierze jej czynsz. Ale spędzania świąt w towarzystwie pięknych kobiet i jej uroczą córeczką, człowiek nagle zdaje sobie sprawę, jak puste i bez znaczenia jest to prawdziwe życie.

Powinien wykazywać zainteresowanie w filmie „Przetrwać święta”, w którym główną rolę poszedł Benu Affleku. Widzowie paszowe zmęczony życie bogatszym, który nagle przychodzi chęć uczcić święto w domu należącym do jego rodziców, gdy był dzieckiem. Bez cudów nie można zrobić żadnego filmu o Boże Narodzenie i Nowy Rok (komedii). Rodzina, która jest właścicielem domu, zgadza się niech obcy dla siebie. Niestety, nowy bohater towarzyszami są absolutnie szalony.

Filmy z ostatnich lat

Nowa komedia o świętach i nie mogą być dyskontowane. Na przykład, widzowie mogą zaintrygować przygody trzech starych przyjaciół, chcąc uczcić święto. Oczywiście, ta trójka będzie musiała określić, co Christmas party, która odbyła się w Nowym Jorku, będzie najbardziej zapalającymi. film „Boże Narodzenie” ukazał się w 2015 roku.

Innym ekscytującym obraz z kategorii nowych dzieł filmowych – „Lost Christmas”, główną rolę poszedł Jason Flemyng. Bohater komiksu historia – niezwykły człowiek, wyjątkowy prezent, który pomaga jej posiadacza wyciągnąć ludzi z trudnych sytuacji. Ale jest człowiekiem do czynienia z żadnych problemów, a jeśli brakuje mu coś ważnego w swoim życiu?

kino rosyjski

Rosyjska komedia o świętach są również w stanie utrzymać publiczność na ekranach. Na przykład, można zobaczyć „drzewko” – taśma, w którym jedną z głównych ról w wykonaniu znanego aktora Iwan Urgant. Wydarzeń rozwijających się w Sylwestra, zaskoczył mnóstwo bohaterów, którzy znaleźli się w centrum uwagi. Głównym przesłaniem komedii – Cuda się zdarzają, jeśli mocno wierzą w ich możliwości.

Oczywiście, nie należy zapominać o słynne „ironii”, bez którego trudno wyobrazić sobie święta noworoczne.

Bajki dla dzieci

Z dziećmi, można zobaczyć fantastyczną komedię „12 miesięcy. Nowa baśń”, który ukazał się w ubiegłym roku. Centralna postać – dziewczyna okazuje się być bajkowy świat.