844 Shares 7692 views

Jaka jest ocena rosyjskich banków w 2014 roku?

Wiele osób do czynienia z potrzebą zaciągnięcia kredytu. Nie być w trudnej sytuacji, należy zachować szczególną ostrożność w wyborze banku. W związku z tym powstaje pytanie, na którym banku najbardziej wiarygodne. Odpowiedź pomoże rating rosyjskich banków w zależności od wielkości ich kapitału.

Jaka jest ocena wiarygodności?

Obecnie istnieje wiele agencji ratingowych, które prowadzą badania i dowiedzieć się różne czynniki: poziom zysku organizacji, stabilności finansowej, wolumenu kredytów, liczby kredytów. Głównym wskaźnikiem dla inwestorów i przedsiębiorców jest wartość aktywów. W oparciu o ten czynnik tworzy tzw rating rosyjskich banków pod względem aktywów lub niezawodności. można oglądać wartości odchyleń, jak często ludzie zwracają się do jednego lub innym banku, jaki jest poziom zaufania do niego. Organizacje, które zajmują wysokie stanowiska, pracując przez wiele lat. Najczęściej są one wspierane przez państwo.

Dziesięć z najbardziej zdolność kredytową banków rosyjskich

Z dniem 1 lutego 2014 kierował rating rosyjskich banków
Sbierbank Rosji. Jego wartość aktywów wyniosła 16,707 mld rubli. Na drugim miejscu jest Gasprombank której kapitał wynosi około 3663 mld zł. To jest po VTB 24, który posiada 2069 mld rubli. Czwarte miejsce zajęła Banku Rolnego, zwiększając swoje środki do 1.741 bilionów. To jest po Banku Moskwy (oszczędności równe 1,64 biliona rubli). Kolejna pozycja jest zajęta przez Alpha Bank, a następnie Nomos-Bank. Na ósmym miejscu jest Unicredit, a następnie PSB. Uzupełnia rating rosyjskich banków pod względem niezawodności (dziesiąte miejsce) Raiffeisenbank z wielkością oszczędności 702,3 mld rubli.

Dwadzieścia regularne miejsca

Na jedenastym miejscu jest Rosbank, następnie „St. Petersburg”. Trzynaste miejsce jest zajęte przez Moskiewskiego Banku Kredytowego. Czternasta pozycja należy do Banku Rosji, a następnego – Bary AK. Szesnastym miejscu w rankingu należy do UralSib, a następnie przez wielu znanych Russian Standard. XVIII wziął Chanty-Mansyjsku Bank. Jeszcze mniej trwałe w Home Credit i finansów. Twentieth miejsce należy do Svyaz-Bank (środki trwałe równe mld RUR 316,98).

Na 21 miejscu jest Citibank, który jest następnie przez MDM, Nordea Bank, Globex. 25 Stanowisko to Zenith następnie Petrocommerce. Dalej – Orient Express, BIN, ING (Eurazja). 30. miejscu należący do banku renesansowym.

Recenzje dla kredytobiorców niektórych banków

Nawet wiedząc rosyjskich banków rating według różnych kryteriów, możesz być rozczarowany w wyborze. Według opinii klientów, najlepsze warunki kredytowe i dogodne stopy procentowe dostarczają następujących banków:

  • Sbierbank;
  • Orient Express;
  • VTB 24;
  • Gazprombank;
  • Bank Moskwie;
  • Alfa-Bank;
  • Zaufanie.

Jednak istnieją organizacje, które przyciągają niski odsetek osób, dla kredytu i umowy oferują bardzo niekorzystnych warunkach. W związku z tym, otrzymaliśmy negatywne opinie z następujących banków klientów:

  • Russian Standard;
  • Renaissance kredytowych;
  • Tinkoff Credit Systems.

Znając rating rosyjskich banków i referencje od osób może zmniejszyć ryzyko oszukany lub wpaść w rozpaczliwej sytuacji.