466 Shares 5327 views

Zapis wideo z ekranu: przegląd możliwości i propozycje

Zapis wideo z ekranu monitora jest obecnie dostępna tylko użytkownicy nie wiedzą techniczną. Każdy, z odpowiednim oprogramowaniem, może nagrywać wszystko, co dzieje się na ekranie monitora. Jest to bardzo przydatne dla tych, którzy muszą często pokazują tę samą sekwencję działań, mówić o funkcjach oprogramowania lub twórców materiałów edukacyjnych. Czasami może to być przydatne dla użytkowników, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta: dość długi i żmudny opisy błędu lub usterki można nagrać film, w którym wszystko jest jasne i zrozumiałe.


widzowie, którzy potrzebują takiego planu programu, rozszerzając codziennie: gracze, studenci, programiści, administratorzy systemu, wykładowcy i po prostu „manekiny”, dla którego chcesz powiedzieć i pokazać. Wszystkie z tych partnerów może narysować na rekord ekranie wideo. Możemy zrobić tylko wybór programu do przechwytywania wideo.

Proponujemy przegląd oprogramowania, które pozwala na przechwytywanie obrazów z ekranu.
1. CamStudio – darmowy program, który jest w stanie nagrywać wideo z ekranu (pełny ekran lub wybranego obszaru prostokątnego ekranu) i zapisać nagrany materiał w formacie AVI. Oprócz nagrywania wideo, CamStudio można nagrywać i materiałów audio. Edycja i obróbka wideo / Obecnie audio. Możliwe jest konwertowanie wpisu w formacie SWF, który jest bardzo przydatny materiał do opublikowania w Internecie. W skrócie, jest to świetne narzędzie do tworzenia videoprezetnatsy. Intuicyjny interfejs i niedrogie, co czyni go popularnym z szerokiej gamy użytkowników.

2. UVScreenCamera – program z więcej niż wiele możliwości. Oprócz nagrywania wideo, można tworzyć wysokiej jakości zdjęcia z dalszego tworzenia animacji w formacie GIF. Przechwytywanie i zapis wideo z ekranu pojawia się przy minimalnym zużyciu zasobów komputera, więc program działa dobrze nawet na słabych maszynach z „żelaza”. Film zostanie zapisany jako projekt, który można następnie edytować: uczynić tytuł lub etykietę, wyciąć dodatkowych strzałów w razie potrzeby, etc. Gotowy materiał jest eksportowany do AVI, SWF, FLV, EXE-Flash. Nagrywanie może odbywać się oddzielnie: pierwszy film, który można edytować w edytorze wideo, a następnie audio, które mogą być nałożone z pliku. Program jest płatny, ale to nie przeraża większość fanów.

3. Camtasia Studio z TechSmith Spółki. Ta wersja all-in-one: Nagrywanie wideo, edytor audio, edytor wideo, program do tworzenia menu płyt CD i późniejszego zapisu na nośnikach CD / DVD. Wszystko to w jednym pakiecie w bardzo dobrym poziomie. Obfitość ustawień i opcji pozwala zatracić się i gotowy, aby nagrać materiał „na miejscu” – dla wysokiej jakości doświadczenie użytkownika jest wszystko.

  • Przechwytywanie i zapis wideo z ekranu, dzięki czemu można nagrywać na pełnym ekranie lub region ekranu powyżej okna aplikacji. Twój własny kodek TSCC pozwala zapisać wideo z minimalną utratą jakości. Podczas przechwytywania może jednocześnie rejestrowane obrazy z kamer. Rodzaj efektu „obraz w obrazie”. Inną cechą jest funkcja zoom / podejść pewien obszar ekranu.
  • edycji audio: Program zapisuje dźwięk z mikrofonu lub innego źródła zewnętrznego. On jest w stanie wprowadzić do materiału dźwiękowego „ciszy”. Jest to cenna cecha, która pozwala na usunięcie niechcianych kaszel, piszczą lub szum toczenia stron.

Zestawienie wszystkich najważniejszych zajmie dużo czasu i jeszcze więcej miejsca. Można powiedzieć jedno: „lewy farszu” w tym programie niepotrzebne. Cały sprzęt i narzędzia w pełni funkcjonalny – można ich używać do tworzenia najwyższej jakości wideo.

4. Nie możemy ignorować inne ciekawe narzędzie. Ma możliwość przechwytywania obrazu z ekranu za pomocą specjalnych usług online. Bardzo potrzebne opcję, jeśli jesteś nauczycielem, szkolenia zdalne iz jakiegoś powodu nie można dokonać nagrania wideo z ekranu komputera. Usługi te będą tylko „magiczna różdżka”. Trochę czasu, aby szukać – a znajdziesz wariant, który będzie Cię zadowolić jak najwięcej.

Wybacz, wentylatory innych aplikacji, które można nagrać płytę z ekranu monitora. Fakt, że artykuł nie wyjaśnia wszystkich istniejących aplikacji – nie jest złe intencje. Ja po prostu zostawić Ci szansę znaleźć jeden, niepowtarzalny, ukochany i najbardziej najbardziej … to program, który umożliwia nagrywanie wideo z ekranu.