327 Shares 8912 views

centra wizowe w Rosji, Czechach

Obecnie Republika Czeska jest jednym z najpopularniejszych krajów europejskich wśród ludności rosyjskiej, i to nie tylko dzięki turystyce. Każdego roku tysiące stada do obywateli Rosji, aby znaleźć pracę lub zdobyć wykształcenie. Ale trzeba do uzyskania wizy Schengen, bez względu na cel wizyty w kraju, ponieważ jest to stan, a także wykonane członkiem Unii Europejskiej, z całą powagą odnosi się do jej polityki wizowej. Biorąc pod uwagę, pozwolenie na wjazd do strefy Schengen są upoważnione do wprowadzenia w Federacji Rosyjskiej Visa Czeskie Centrum w Warszawie lub ambasadzie państwa czeskiego, można skontaktować się z biurem podróży.


wizy za pośrednictwem biura podróży

Uzyskanie wizy przechodzi, więc nie wiele różni się od innych. Musimy przynieść ten sam zestaw dokumentów w konsulacie lub wizę centrum aplikacji w specjalistycznej Czechach, ale nie jest to konieczne w celu zapewnienia dostępności biletów lotniczych i rezerwacji. To wszystko jest przewidziane już wycieczkę turystyczną.

Visa w tym przypadku zostaną wydane wyłącznie do czasu, który jest określony w kuponie, a każdy dzień dłużej. Dlatego przetwarzanie to sam, można uzyskać pozwolenie na wjazd do strefy Schengen, co najmniej przez kilka miesięcy lub nawet rok.

Jak mogę zrobić najwięcej czeskie wizy?

Oficjalne centra wizowe w Rosji, Czechach może pomóc swoim klientom, aby uzyskać pozwolenie na wizytę w Republice Czeskiej, realizując różnego rodzaju celów, takich jak: zwiedzanie, szkolenia, zatrudnienia i innych.

Instytucje te mogą nie tylko szybki sposób na wydanie wizy Schengen, ale aby uzyskać fachowe doradztwo i konsultacje w sprawie jakichkolwiek problemów.

Czeskie centra wizowe są organizacje pracujące bezpośrednio z konsulatu państwa czeskiego. Stanowią one jedynie prawdziwe informacje i wysokiej jakości usługi w zakresie polityki wizowej tego kraju. obywatele rosyjscy muszą stosować się do Visa Center Republiki Czeskiej w miejscu ich rejestracji, jako oficjalny przedstawiciel Federacji Rosyjskiej w danych istnieje około piętnaście sztuk.

Gdzie udać się do mieszkańców stolicy

Czechy, aby ułatwić uzyskanie wizy State otworzył wiele firm, reprezentujących interesy kraju w całej Rosji. Teraz, w celu wydania zezwolenia na wpisanie tej europejską republikę mieszkańców stolicy można zastosować do Czech Visa Center w Moskwie.

W celu ułatwienia jego i proces wizowy zoptymalizować go do maksimum, to jest możliwe, aby skonsultować się z góry z profesjonalnym personelem firmy. Aby to zrobić, należy umieścić tę wizytę organizacja lub połączenia telefonicznego. Adres czeskie Visa Center w Moskwie, Suschevsky Val ulicy, budynek 31, budynek 2. Wracając na metrze, należy udać się do stacji „Marina Grove”. Pomoc jest dostępna dzwoniąc pod numer: +7 (495) 504-36-54. Firma działa oficjalny codziennie od 9:00 do 16:00, z wyjątkiem weekendów.

Jak złożenie wniosku?

Zgodnie z zasadami, które są ustawione na swoich klientów Visa Center Czechy (szybowych Suschevsky), początek czeskiej rejestracji wizowego można zrobić na kilka sposobów.

Pierwszy z nich – to jest, gdy wniosek można złożyć osobiście. Aby to zrobić, należy wydrukować formularz i wypełnić go w czytelny i starannym pismem. Następnie tworzą pakiet dokumentów składających się z niezbędnymi formularzami i wszystkich wymaganych opłat. Nie zapominaj także o zdjęciach i wszystkich koniecznych wymogów w tym zakresie. Powinno być dwa zdjęcia, których rozmiar – 3,5×4,5 cm z białym tłem i bez różnych uszczelnień lub narożniki.

Następnie można bezpiecznie przejść do centrum wizowego w Republice Czeskiej (Suschevsky, Moskwa) i ubiegać się o wizę.

Można również skorzystać z usług osoby bliskiej. Zabieg odbędzie się w praktycznie taki sam sposób, jak w przypadku osobistego odniesienia. Jedyną różnicą jest to, że oprócz głównego dokumentu, osoba złożenia deklaracji będzie musiał przedstawić oryginalny dokument potwierdzający pokrewieństwo lub kopię poświadczoną przez notariusza.

Nie ma innego sposobu, aby odwołać się do czeskiego centrum wizowego w Moskwie. Można skorzystać z usług oficjalnego przedstawiciela. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy wnioskodawca wcześniej przeprowadził wizytę na terytorium Unii Europejskiej i może dostarczyć wszystkich niezbędnych kopii dokumentów, które potwierdzają istnienie wiz z innymi członkami UE. W tym celu osoba upoważniona musi być w posiadaniu oryginału pełnomocnictwa, dowód swojej władzy, aby reprezentować interesy wnioskodawcy.

Możliwe jest również zastosowanie przy Suschevsky Val, 31 (Czechy Visa Center), za pośrednictwem swojego przedstawiciela mającego korporacyjnej prawnikiem. Metoda ta jest odpowiednia dla tych, którzy idą do Czech do pracy lub w podróży służbowej.

Wymagany wykaz dokumentów

Przed właściwym leczeniu wniosku o wydanie wizy trzeba będzie zebrać wszystkie niezbędne certyfikaty i wyciągi bankowe. Czeskie państwowe wymagania są takie same jak u innych członków strefy Schengen. W związku z tym konieczne będzie nosić standardowy pakiet składający się z niezbędnymi formularzami i opłat w Visa Application Center Republiki Czeskiej. Dokumenty przekazywane organizacji są następujące:

1. Paszport ważny przez trzy miesiące po zakończeniu zbliżającej się podróży.

2. Cywilny paszport i kopie swoich stronach.

3. Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy na obu stronach.

4. W takim przypadku, jeśli planujesz podróż turystyczną, turysta musi pokazać umowę z biurem podróży, do reprezentowania jej interesów.

5. Aby potwierdzić niezależność finansową, można sobie wyobrazić: zaświadczenie o zatrudnieniu, która wskaże położenie i wynagrodzenia; oświadczenie z banku, gdzie otworzył konto depozytowe; międzynarodowa karta bankowa; wszelkie dokumenty potwierdzające, że pobyt na terytorium Republiki Czeskiej zostaną wypłacone lub jest całkowicie darmowe.

6. Potwierdzenie rezerwacji hotelu lub zaproszenia od osób przebywających na terytorium państwa czeskiego.

7. ubezpieczenie medyczne, które obejmuje kwotę 30.000 euro i jest ważny przez cały czas pobytu na terytorium strefy Schengen.

Po wygenerowaniu wszystkich wymaganych dokumentów, można przejść do centra Czechy Visa za wizy.

opłata konsularna

Zwykle procedura związana z uzyskaniem pozwolenia na wjazd na terytorium Republiki Czeskiej, zajmuje pięć do dziesięciu dni. Ale jeśli trzeba pilnie się w tym kraju, trzeba będzie uiścić opłatę z dwa razy więcej niż zwykłe opóźnienia w uzyskaniu wiz. W takim przypadku uchwała zostanie podana w ciągu trzech dni po zabiegu.

Wśród oficjalnego przedstawiciela Moskwie ta usługa jest płatna przez walucie krajowej i wynosi około 2400 rubli.

Zasady postępowania na terytorium Czech urzędników

W tych firmach, istnieją pewne normy zachowania, które prowadzą klientów i pracowników organizacji w sposób uporządkowany. Przechodzenie do Visa centrum Republiki Czeskiej, nie zabrać ze sobą:

  • wszystkie środki komunikacji i urządzeń elektronicznych;

  • Broń, widelce, noże, igły, strzykawki i różne elementy przebijające i tnące;

  • butli gazowych i materiałów wybuchowych, oraz zapałek lub zapalniczki;

  • jedzenie i różne napoje;

  • duże worki, teczki, walizki i torby;

  • zamknięte opakowania, powodując podejrzenia.

Przed wyruszeniem do organizacji, lepiej zapoznać się ze wszystkimi ich potrzeb, tak aby nie znaleźć się w niezręcznej sytuacji.

Dodatkowe usługi centrum

Firma dba o komfort wszystkich swoich klientów. Dlatego też, oprócz jego bezpośredniego celu, tutaj można jeszcze skorzystać z kopiarki. Jest to niewątpliwie bardzo wygodny i odpowiedni w tym przypadku, jeśli ktoś zapomniał zrobić wymaganą kopię dokumentu.

Po zastosowaniu, można skorzystać z usługi powiadomień SMS, które mogą być podłączone do numeru telefonu wnioskodawcy w ciągu zaledwie 85 rubli, więc będzie wiedział, na jakim etapie jest rozpatrywanie jego sprawy.

Możliwe jest również, aby uzyskać paszport z wizą gotowy poprzez kuriera, pytając wcześniej o tym podczas stosowania.

Przedstawiciele Republiki Czeskiej w innych rosyjskich miastach

Jak wiadomo, większość mieszkańców Rosji nie mieszka w stolicy. Jest zatem bardzo istotne informacje na temat czeskich firm w innych miejscach w państwie rosyjskim.

Mieszkańców dzielnicy Północno-Zachodniej i wszystkich sąsiednich obszarów mogą ubiegać się o wizę Schengen Application Center w Petersburgu Czechach. Adres go w tym mieście jest następujący: Ulica Shpalernaya, budynek 35.

Liczba usług Czech organizacji, które świadczą usługi dla wydawania zezwoleń, które pozwalają na wjazd na terytorium strefy Schengen, znajduje się w następujących ośrodkach regionalnych Rosji: Irkuck, Krasnojarsk, Nowosybirsk, Rostów, Samara, Władywostoku i innych miastach.

Jak inaczej można uzyskać wizę Schengen?

Procedura ta jest związana z zezwoleń na wjazd na terytorium Republiki Czeskiej, nadal można dostać się do Konsulatu państwa europejskiego. Aby to zrobić, trzeba będzie zebrać prawie ten sam zestaw dokumentów. Ale jedyną wadą jest to, że czas się o wizę będzie znacznie dłuższy. Wynika to z faktu, że ambasady w Rosji jest kilka razy mniejsza niż centrach usług Visa, odpowiednio, ludzie tutaj płacić więcej. Zaletami tej metody uzyskania wizy jest fakt, że nie jest konieczne, aby płacić dodatkowych usług pośredników.

opinie

Wielu turystów korzysta z usług urzędników Republiki Czeskiej w Rosji, byliśmy bardzo zadowoleni z ich efektywności, lojalności i szybkość reakcji. centra usług z krajów europejskich zgodnie z założonych warunkach na wizie nawet podczas każdego święta.

Zdaniem rosyjskich obywateli pracują tam są bardzo kompetentne osoby i prawdziwi profesjonaliści, którzy są gotowi przyjść z pomocą jakiegokolwiek obywatela rosyjskiego, który zdecyduje się ubiegać o wizę przez ich firmy. Cała procedura dostarczania dokumentów, można przejść w ciągu zaledwie kilku minut, a nawet nie muszą wstępnie zarejestrować, dużych kolejek nie jest często obserwowane.