543 Shares 8513 views

Lek „Sorbifer”. Instrukcje użytkowania

Oznacza „Sorbifer Durules” jest złożony preparat kwasu askorbinowego i żelaza. Lek ma ekspozycję protivoanemicheskim i wykorzystywane do niedokrwistości z niedoboru żelaza.

Na przygotowaniu, można znaleźć wiele odpowiedzi. Niektórzy pacjenci twierdzą, że u pacjentów otrzymujących fundusze chyba że niepożądanych i efektu terapeutycznego nie przyjść. Wiele, a wręcz przeciwnie, wskazują na skuteczność produktu.

Lek „Sorbifer”. opis

kwas askorbinowy poprawia wchłanianie siarczanu żelaza, który kompensuje niedobór tego składnika w organizmie.

Charakteryzując lek „Sorbifer” Instrukcja w sprawie stosowania tabletek wskazuje rozszerzonych uwalniania żelaza żelaza. Zapobiega to niepożądany wzrost stężenia jonów pierwiastka w układzie pokarmowym. Ponadto, wykluczone i podrażnienie błon.

Wchłanianie leku jest dosyć powolny. Podczas przejścia tabletki uwalniania przewodu pokarmowego jonów wykonuje się przez sześć godzin.

Lek "Sorbifer Durules". Sposób użycia: Wskazania

Przydzielony środek do niedoboru żelaza niedokrwistość w ramach manifestacji i okres utajenia. Lek jest zalecany jako profilaktyka i braku żelaza w organizmie.

Medycyna "Sorbifer". Sposób użycia: Dawkowanie

Dorośli i młodzież (w wieku od dwunastu) zalecają, co do zasady, dzień dwa razy na tablecie, pół godziny przed posiłkiem.

W przypadku reakcji ubocznych, zmniejsza się o połowę dawkę.

Lek zaleca się w pierwszym i drugim trymestrze ciąży tabletki dziennie. W trzecim trymestrze ciąży oraz w okresie laktacji powołać tabletkę dwa razy dziennie.

Czas trwania leczenia jest ustalana indywidualnie. Bierze się tu pod uwagę zawartość żelaza w osoczu.

Po normalizacji przygotowania hemoglobiny „Sorbifer” instrukcja obsługi zaleca podjęcie dalszych okres dwóch miesięcy.

Gdy objawy kliniczne niedoboru żelaza wymawiane czas trwania leczenia może różnić się od trzech do sześciu miesięcy.

Lek „Sorbifer”. Sposób użycia: przeciwwskazania i skutki uboczne

Lek nie przepisywany ezofagostenoze lub innego zwężenia w przewodzie pokarmowym. Zalecane przygotowanie i warunki związane zwiększone osadzanie żelaza w organizmie.

Po otrzymaniu leku mogą wystąpić lekkie nudności, zaparcia lub biegunki, bóle w nadbrzuszu. Stolec może być pomalowane w kolorze czarnym.

Lek "Sorbifer". Instrukcje specjalne. interakcji

Przed powołaniem czynniki muszą być potwierdzone badaniami laboratoryjnymi niedoboru żelaza. Jest to konieczne do określenia zawartości surowicy żelaza ogółem swojej zdolności do wiązania się trzymać hemogram.

Należy zauważyć, że lek „Sorbifer” pokazuje skuteczność tylko w przypadku niedoboru żelaza Niedokrwistość z niedoboru żelaza i. Zatem powołanie leku niedokrwistości nie związanej z niedoborem tego pierwiastka, jest niewłaściwe.

Należy wyznaczyć leku „Sorbifer Durules” równocześnie z tetracykliny, środki zobojętniające kwasy, w tym wapnia, magnezu i glinu i żelaza powoduje obniżenie chłonności.

Przypadki przedawkowania narkotyków w praktyce nie jest ustalona.

Medycyna „Sorbifer Durules” nie ma wpływu na szybkość reakcji psychomotorycznych, mechanizmy zdolności pacjenta do koncentracji i kontroli, transportu, przeprowadzić potencjalnie niebezpieczną pracę.

Stosowanie leku przez ciężarne i karmiące piersią powinny być monitorowane przez lekarza.

Lek zaleca się przechowywanie w temperaturze od piętnastu do dwudziestu pięciu stopni.

Lek „Sorbifer-Duruleks” należy uzgodnić ze specjalistą. Przed zastosowaniem leku zaleca się przeczytać podsumowanie.