371 Shares 956 views

Złoty Fundusz gier komputerowych. Top 3: najlepsza strategia na PC

Wraz z pojawieniem się pierwszej gry konsoli do gier w „Strategii” gatunek w ciągu zaledwie kilku lat, dziesiątki tysięcy ludzi oczarowała, tworząc w ten sposób wiele dyskusji o tym, które z nich najlepiej w swoim rodzaju. Strategia na PC kontynuuje tę tradycję, i do dziś dziesiątki firm produkujących gry komputerowe, kłócić się między sobą o palmę w nominacji.

Najpopularniejsze gry na świecie

TOP lub, innymi słowy, „Statystyka sympatie fanów”, jest niczym więcej niż wyrazem aprobaty ze strony graczy, zwolenników tego czy innego gatunku. Jeśli mówimy o strategii, nawet w tak wąskim profilu górnej można podzielić na: najlepszego wojskowych, historycznych i lepszych polityk gospodarczych. Oczywiście, w ten czy inny sposób ich wejścia w siebie, ale czasami różnica jest oczywista. Więc jakie są najlepsze strategia na PC fanów uwalniania niezależnie od płci, wieku i poglądów na świat.

trzecie miejsce

Więcej informacji na temat wersji słynnego magazynu „Hazard” na trzecim miejscu na liście „najlepsza strategia na PC” po prawej stronie jest nieśmiertelna cyklu „Warcraft”. Fakt, że Warcraft – to nie tylko kolejna tłoczenie z ciekawym systemem jednostek gospodarczych i wojskowych, jest to także świat stale dynamiczny i nie stoi w miejscu. To własna historia i charakter poszczególnych postaci, a fascynująca historia. W ogóle, Warcraft, mimo długiej stagnacji i dość przestarzałym silniku, raczej trzyma się na trzecim miejscu na liście graczy lubiących do dnia dzisiejszego.

drugie miejsce

Tutaj jest trochę bardziej skomplikowana. Zgodnie z tradycją, prawo zajmować drugie miejsce w nominacji „Najlepsza strategia na PC”, podzielony pomiędzy różnymi strategiami z uprzedzeń gospodarczego. Przez długi czas luka był bardzo popularnej serii gier Stronghold ze względu na jego skomplikowany system stosunków społeczno-gospodarczych, które pozwalają graczowi na własnej skórze poczuć ciężar feudalnej władzy. Jednocześnie drugie miejsce zakładowego ze sobą, w najmniejszym stopniu nie ulegając sobą szereg znanych zabytków średniowiecznych gier tematów «Medieval: Total War» i innych wielkoskalowych War Machine «Suprime Dowódca» Spacja. Charakterystyczną cechą tych gier jest złożony system walki z ogromną liczbą jednostek (sił) i uprzedzeń w realistycznej walki.

top

I, co dziwne, najlepszy w swoim rodzaju strategii, która łączy harmonijny zarządzanie gospodarki, wojska i skali wojny, stał się «Warhammer 40,000: Soulstorm». Szczerze mówiąc, nikt i nic nowego od varhamer nie spodziewałem, ale deweloperzy nadal udało się zaskoczyć nie tylko fanów serii, ale również nałogowym sceptyków, dodając do raczej nudny serii radar walki cały uzupełnień Colossus. Przede wszystkim areną wojny został przedłużony, ale z jakim zakresem! Teraz można grać nawet na tej samej planecie, ale w całym układzie planetarnym, wybierając z ośmiu dostępnych ras, jak ty. Szczegółowe bohaterów system pompowania każdej rasy, rozbudowany system relacji gospodarczy i wojskowy Soulstorma po prostu niesamowite, za którą bierze jego zasłużone pierwsze miejsce.

epilog

Oczywiście fani zdaniem – to nie wszystko, a zawsze trudno wybrać spośród dziesiątek, a nawet setek wspaniałych gier tylko najlepsza strategia. Na komputerze, w przeciwieństwie do konsoli, zrób to jeszcze trudniejsze, po części dzięki bardziej zarządzanie przyjazny dla użytkownika interfejs, aby poczuć się jak prawdziwy dowódca, od którego zależy los czasach, nie tylko ludzkości, ale całego świata!