687 Shares 2125 views

Toyota Estima – trener rodzinny

Toyota na początku XX wieku na podstawie znanego samochodu Toyota Prius, od ponad czterech lat na rynku pokazują niezwykłe sprzedaży, stworzył nowy model samochodu, różnej wydajności i bardzo komfortowym wnętrzem. Nowy model Toyota Estima natychmiast zyskał fanów wśród konsumentów nie tylko w Japonii, ale także na całym świecie. W japońskim rynku wśród mieszańców był numer dwa po Toyota Prius. Przez 4,5 lat sprzedano ponad 4 tys. Samochodów tej marki. Pomimo zakresie sprzedaży pojazdów aktywny Estima, na pierwszym miejscu pozostaje Toyota Prius. Trzecia generacja Toyota Estima, który pojawił się na rynku w 2006 roku ukaże się jej nowych zalet, nadal rośnie popyt na te samochody.

Aktualizacje w trzecim pokoleniu

Rozwój nowych modeli japońskich producentów trzymał kurs, aby zmniejszyć ilość spalanego paliwa samochodu. Zdjęcie Toyota Estima napęd trzeciej generacji Synergy Drive Typ hybryd i nowy 4-cylindrowy silnik typu cykl Atkinson poprawia właściwości trakcyjne. To, według ekspertów, jest znaczna poprawa w stosunku do poprzedniego modelu.

parkowanie komputer i schowki na rękawiczki, monitor kieszenie i służą do zwiększenia wygody korzystania z samochodu. Ruch akumulator pomiędzy pierwszym rzędem siedzeń jest nie tylko ułatwia dostęp do niego, w porównaniu do pierwszych modeli generacji, ale również pozwoliło na zwiększenie wydajności i komfortu w kabinie.

Zalety przyciągnąć kupujących

Wynikające ze zmian strukturalnych w charakterystyce Toyota Estima poprawy efektywności modelu. Zużycie paliwa – 6 litrów na 100 km – wskaźnik z pewnością godne pochwały. Modele trakcyjne również nie powodują skarg od kierowców.

Ważną zaletą „Estima” jest jego wnętrze, zaprojektowane do użytku rodzinnego na dłuższych trasach. Trzeci rząd siedzeń można złożyć na pół, co zwiększa objętość wnętrza przypadku zostać przeniesiony Pełna lodówka.

Komfort kabiny

Tylny rząd siedzeń zależy od liczby pasażerów, dla których wnętrze jest zaprojektowane w Toyota Estima. Może to być dwa lub trzy pełne miejsc dla dorosłych pasażerów. W trzecim rzędzie siedzeń składany, a drugi rząd ze szczelinami stałe poduszki nogi, tworząc łukiem wymagane na długich trasach. Bagażnik w tym przypadku pozostaje nieobsadzone.

Dodatkowe opcje

Klucz inteligentny, parking, regulowane wycieraczki, Bluetooth, klimatyzacja, ulepszony przegląd tych lusterek wstecznych, kolorowy telewizor, wygodne podnoszenie / opuszczanie okulary dźwignia zmiany biegów przydatny – nie jest kompletna lista wszystkich widżetów, które zapewnią salon „Estima”. Rolety na wszystkich oknach i oddzielającą kabinę od kierowcy lustro z oświetleniem – wszystkie są obecne w celu zapewnienia komfortu pasażerów.

opinia kierowcy

Cztery koła napęd hybrydowy wagon o zwiększonej pojemności wygląd Estima charakterystyczny kształt łzy, z ulepszonym usprawnienie i doskonałą konstrukcją, oszczędne zużycie paliwa i niezawodne w eksploatacji i zostało zakupione zostaną wykupione. O najnowszych modeli Toyota opinii estima są przekonani, że jest spokojnie, posłuszny w zarządzaniu rzadko zawodzi. nie słychać silnika w kabinie. Japoński producent całej swej technice zapewnia długoterminową uptime gwarancji. Celem – aby zadowolić pasażerów i pilota – został osiągnięty. Ostatnim modelem był najlepszy japońskich samochodów dostawczych.

Chcesz kupić samochód jakości, które będą trwać przez najbliższe lata? Wybierz Toyota Estima. Jest to wszechstronny i najwyższej wydajności dla Japończyków zbudować dużą i szczęśliwą rodzinę.