860 Shares 5949 views

Aby być kontynuowane, lub jak rozszerzyć ustawy polovoi

Przedwczesny wytrysk – Jest to problem nie tylko medyczny, ale również społeczny, ponieważ dość często z przedwczesny wytrysk cierpi jest kobietą … To, z kolei, obniża samoocenę u mężczyzn, a także na jakość swojego życia seksualnego. W rezultacie – rozpad rodziny i wczesną impotencji. Każdy, kto znalazł się w podobnej sytuacji, po prostu pragnie wiedzieć jak przedłużyć akt polovoi. Staje się dla niego swój własny „punkt honoru”! Chłopaki, jeśli ktoś z was ma to „choroba” nie został pominięty – raczej przeczytać mój artykuł! Teraz nauczę cię odpowiednią technikę seksu!

Kilka prostych sposobów, w jaki sposób przedłużyć akt polovoi

Oddychać!

Jeśli czujesz, że plemniki „rolki”, a następnie wziąć głęboki oddech. Zdobyć więcej głęboki oddech i wstrzymaj oddech na chwilę. Można poczuć się jak tętno zwalniać. Jako warunek wstępny do wytrysku jest przyspieszony puls, w danym przypadku, nic się nie stało, i można bezpiecznie dodatkowe 2-3 minuty, aby cieszyć się kontynuację procesu …

Przyhamować!

Innym bezproblemowy sposób przedłużyć polovoi akt jest opóźnienie własne jajka! Jak przed wytryskiem męskich jąder na jakiś czas dogania do penisa, a następnie przedłużyć seks na kilka minut, to jest możliwe, stosując licznik – wyciągnąć je z powrotem! Pożądane jest, aby to zrobić samemu, ale partner nie jest całkiem słusznie uważają swoje działania. Ona może myśleć, że jesteś … Więc swędzieć, by ostrzec ją z góry. Zasadniczo podobne sposoby , aby przedłużyć stosunek płciowy – jest nauką, której nigdy nie można opanować samemu. Dlatego umowa z jego pani, w odpowiednim momencie ona będzie „wspierana”.

Zacisnąć!

Człowiek, jeśli nie jak poprzedni dwie opcje, czyli nie dość wygodny sposób na rozszerzenie polovoi czynu. Prawdopodobnie można odgadnąć, o co chodzi? Zgadza się! Trzeba wycisnąć własnego penisa! Wykorzystać swoją szansę w krytycznym momencie, aby wykorzystać go i delikatnie wycisnąć. Nawiasem mówiąc, jeden z chłopców jest wygodny do kompresji element w „pierścień” własnych palców tuż poniżej głowy, a drugi trochę łatwiej dostosować penisa, obejmując go jak uchwycie motocyklowym i naciśnięciu kciukiem na samym czubku głowy. Konieczne jest, aby ścisnąć członka do czasu, aż Twój potencjał orgazm nie będzie z powrotem w dół w ogóle.

Pierścienie i „guma”

W końcu, można użyć specjalnych narzędzi! Może przedłużyć stosunek seksualny z użyciem prezerwatywy najbardziej banalne. Ponadto, w każdym sex shop można kupić specjalne pierścienie gumowe, które są noszone na penisa. Te gadżety szybko podnieść Cię członka, a także opóźnić proces ejakulacji. Ale nie wszystkim pasuje. Wielu młodych ludzi, kładąc go na włóczni, nieprzyjemne, a nawet bolesne. W takich przypadkach nie jest zalecany do uciekania się więcej na ich pomoc! I jeszcze jedno: jeśli nosić ten pierścień, proszę, nie zapomnij, aby ją usunąć jak najszybciej! Mimo wszystko, jeśli trzymać gumę na penisa dłuższy niż zwykle, istnieje ryzyko stagnacji krwi, a tym samym uszkodzenie penisa.