192 Shares 4292 views

sale koncertowe w Moskwie. Adresy, plakat, cena

Życie kulturalne stolicy, jak nigdy zadowolony ze swojej obfitości. Teatr, musicale, pokazy lodowe, występy zagranicznych artystów, występy cyrkowe – każdy może wybrać się do zabawy dla każdego.

sale koncertowe w Moskwie, biorąc ciężar ładunku i nieść największe wydarzenia. Zorganizować koncert solowy na rynkach kapitałowych dla artystów jest nie tylko prestiżowe, ale także opłacalne. Weźmy bliżej przyjrzeć się plakaty i, oczywiście, ceny biletów.

"Olympic"

Obecność największej hali widowiskowej w Europie może pochwalić się miasta Moskwy. „Olympic” – miejsce, gdzie co roku ponad dwustu spektakularnych wydarzeń sportowych i kulturalnych.

Budowa kompleksu była częścią przygotowań do igrzysk olimpijskich, które odbyły się w stolicy w 1980 roku. Dwa lata po wydarzeniach w „Olympic” prowadzonych nie tylko sportowe, ale również koncerty rosyjskich i zagranicznych gwiazd.

Dziś, jeśli artysta decyduje, że miejsce do prezentacji będzie Moskwa, „Olympic” staje się głównym celem. Zgadzam się zebrać 35 tysięcy widzów nie jest siła wszystkich.

rock Star

Pod koniec sierpnia, odwiedzi stolicę dwóch legendarnych zespołów Metallica i Linkin Park. Ten ostatni zaprezentuje swój szósty album w Moskwie. Członkowie zespołu rockowego nadzieję, że sukces serialu „The Hunting Party” nie będzie mniej niż rok temu. Cena biletu wynosi w przedziale 2500-12000 rubli.

Dla grupy Metallica koncert w stolicy będzie piątym z rzędu, więc mieszać w kasie jest niezwykle wysoka. Dwa miesiące przed występy popularnych muzyków sprzedał prawie wszystkie miejsca. Wszyscy ci, którym udało się kupić bilety w najniższej cenie (7000 rubli), można uznać za prawdziwe szczęście.

Nie mniej ważnym wydarzeniem w tym roku – nagroda jubileuszowa „Złoty Gramophone”. Wiele sal koncertowych w Moskwie chciała być miejscem do tego ważnego wydarzenia, ale organizatorzy wybrali SC „Olympic”. Koszt najtańszego biletu zaczyna się od około 3000 rubli. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć praktycznie wszystkie rosyjskich gwiazd popu, znanych polityków i innych mediów osób.

Głównym etapem kapitału

Kremlin Concert Hall (Moskwa) jest najbardziej prestiżowym miejscem różnych wydarzeń. Plakat zgodził się na następny rok, a to należy do większości „Kremlin Ballet”, która jest uważana za drugi etap Teatru Bolszoj.

„Kreml Balet” został stworzony dwadzieścia pięć lat temu pod kierownictwem Andrei Petrov – Artysta Ludowy Rosji. Niesamowita mieszanka tradycji i nowoczesnych poglądów pozwala stworzyć niepowtarzalny akt scenie. Repertuar zawiera spektakle oparte na dziełach legendarnych kompozytorów rosyjskich, a nad ich konstrukcji ma najlepszych artystów teatru.

Pod koniec września 2015 w Kremlin Palace rozpocznie 4. Spotkania Baletowe, w którym widzowie będą mogli zobaczyć takie arcydzieła jak „Jezioro łabędzie”, „Tysiąca i jednej nocy”, „Don Kichot”, „Czarodziejski flet”, „Śpiąca Beauty „i inni. Ceny zaczynają się od 1300 rubli.

Pożegnanie szkoły

Ponadto, każdego roku tysiące absolwentów na Kremlu uczcić koniec szkoły. Na koncercie, rosyjski pop gwiazdek pogratulować chłopców i dziewcząt z wejściem w dorosłość. Bilety kosztować 7000 rubli. Tradycyjnie żyć „Graduation Ball” można zobaczyć na kanale telewizyjnym „S” lub na oficjalnej stronie pałacu.

Pod koniec roku w sali koncertowej Kremla planowane prawdziwy deszcz meteorytów. Na słynnej scenie:

 • piosenkarz Slava;
 • Valery Leontiev;
 • Dmitri Hvorostovsky;
 • Valeria;
 • Lara Fabian;
 • Valery Meladze.

nowe funkcje

Przebudowa centrum „charge” doprowadziło do przymusowej sali koncertowej relokacja „Rosja” w kompleksie sportowym „Łużniki”. Jednak kierownictwo i pracownicy byli w stanie dostosować się wystarczająco szybko do nowej lokalizacji. „Rosja” Dzisiaj, podobnie jak w innych salach koncertowych Moskwy, zaangażowanych w dużych imprezach. Możliwości techniczne nowego położenia pozwala także organizować pokazy mody, bale tanecznych, wystaw, imprez firmowych i przyjęć.

Wiele gwiazd show-biznesu do jego motywów wybrać dokładnie sali koncertowej „Rosja”. Moskwa – centrum życia kulturalnego, a eksperci sali koncertowej „Rosja” pracował pilnie aktualizowania repertuar.

Dla młodych widzów dwa występy muzyczne zaplanowano na jesieni, „Aladyna Magic Lamp” i „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Wstęp 100 300 rubli. Fantastyczny pokaz będzie równie interesująca dla dorosłych i dzieci, i rozrywki w holu przed dostarczy zabawy i dobrego nastroju.

„Przestrzeń”

sale koncertowe w Moskwie, głównie skoncentrowane w centrum, który czasami powoduje problemy z parkowaniem. Tak więc pierwszą zaletą sali hotelu „Kosmos” jest w dogodnej lokalizacji, poza Garden Ring i TTK. Drugą zaletą może być uznane stylowe wnętrza w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem technicznym.

Tradycyjnie, sala koncertowa „Kosmos” (Moskwa, Prospect Mira, dom 150) jest miejsce na koncercie galowym „Soundtrack” i nagrodę „Kryształowy Boat” (dla rozwoju branży hotelarskiej). Istnieją również nakręcony popularny transmisję jednego z głównych kanałów telewizyjnych „Śmiech jest dozwolone.”

Głównym lato repertuar hala „Kosmos” zatańczy show „Kostroma”. Jak zostało przez znanego reżysera, to wydarzenie na wielką skalę jest zaprojektowany, aby pokazać piękno tańca rosyjskiego. Połączenie tradycji i nowoczesności w najlepszych artystów niezapomnianym przeżyciem. Artyści stworzyli ponad 200 unikalnych kostiumów, haftowane perłami i koralikami – cały ten przepych można zobaczyć na własne oczy od 9 czerwca do 15 września.

Cena biletu wynosi 2000 rubli. Dzieci poniżej 6 lat mogą przebywać w pokoju za darmo, a młodych widzów od 6 do 14 lat 50% zniżki. Ponadto specjalny program można zakupić bilet na koncert (w miarę możliwości) na 100s – są wymagane dla tej karty emerytalnego lub karty muskowit.

Sala Koncertowa nazwany PI Czajkowski

W 1901 Tchaikovsky Concert Hall powstała – Moskwa, Triumph Plac 4/31. W czasie swojego istnienia, kraj widział wiele zdarzeń, ale ten rynek jest nadal głównym problemem dla miłośników muzyki klasycznej.

Stosunkowo niedawno, Hall. Czajkowski stanie się czołową docelowe dla Filharmonii Moskiewskiej. W ramach tej współpracy w repertuaru festiwali byli „dziewięciu wieków narządu” i „Guitar Wirtuozi”.

Indywidualna uwaga wydarzenie dla młodych widzów:

 • Daytime symfoniczne koncerty dla całej rodziny.
 • „Fables w ludzi”.
 • „Naucz się słuchać muzyki.”
 • „W pewnym królestwie, stan dzieci …”
 • „Rosyjskie piosenki ludowe i baśnie”.

Bilety można kupić za pośrednictwem usługi „Bigbilet” w kasie lub sali koncertowej Czajkowskiego Czajkowskiego. Zauważ, że w sprzedaży online biletów nie dojść do wszystkich rodzajów działalności wymienionych w afiszu.

Crocus City Hall

Plakat salach koncertowych Moskwy nie byłaby kompletna bez „Crocus City Hall”. Kilka lat temu nie było to ogromny kompleks rozrywkowy wzniesiony. Wielopoziomowe sali koncertowej – jedyny w kraju, stworzony z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Niektórzy śpiewacy współpracują z Crocus City Hall nie jest pierwszym roku. Na przykład, Grigorij Leps, których koncerty są tradycyjnie odbyło się w dniu 8 marca i urodzin gwiazdy – 16 lipca. Bez dodatkowych opłat można kupić bilety na oficjalnej stronie lub w hali biletowej. Minimalny koszt to 3.000 rubli.

Pod koniec października wielbiciele Larisa Dolina zbierze się na jubileuszowym wieczorem. „Live tak długo, jak śpiewa” zostaną przedstawione wraz z Orkiestrą Symfoniczną.

Kilka sal koncertowych w Moskwie gościły zagranicznych gości. Krokus jesienią będzie można spotkać się i zagraniczne gwiazdy: David Garrett, Garou, śmieci i Vanessa Mae.

Osoby z dobrym poczuciem humoru pokochają Stand Up Show (bilety 1300 – 12000 rubli), a pod koniec września braci Safronov zaprezentuje program „Empire of iluzji.”