281 Shares 9927 views

Wolnocłowe Vnukovo: instrukcje użytkowania

„Drodzy pasażerowie, zapiąć pasy i przygotować się do lotu!” – tak zaczyna się lot na każdym Airbus, i nie ma znaczenia, gdzie lecisz i gdzie. Jest ważne, aby przynieść ze strefy wolnego handlu. Pewnie domyślacie, że skupimy się na bezcłowy w Wnukowo.


Bezcłowy – są to sklepy, zlokalizowane głównie w punktach kontrolnych na terenie granicy państwowej. Według licznych ankietach, na lotnisko Wnukowo, wielu pasażerów samoloty stale korzystać z usług tych butików. Dla wielu stało się tradycją: jeśli lecisz gdzieś, należy odwiedzić bezcłowego.

Wnukowo to nieograniczone możliwości dla przedsiębiorców. To dlatego, że ludzie mają do czynienia z bezcłowego spłukiwania, zgadliście, że jest to bardzo ciekawy rzemieślniczy, który przynosi stabilne i wysokie dochody. Zauważ, że wszystkie towary znajdujące się na terenie sklepu, niepodlegającego do ceł, akcyzy i podatków w Wnukowo.

Bezcłowy na międzynarodowym lotnisku w Moskwie przewiduje różne rodzaje marek, które nie zawsze spotykają się w modnych butików w stolicy Federacji Rosyjskiej. Dużą zaletą dla kupującego jest fakt, że wszystkie towary można zamówić on-line z nowościach perfum dla drogich win importowanych.

Wielu pasażerów, znudzony w holu lotniska, nie może przejść bezcłowy. Wnukowo słynie z szerokiej gamy różnych marek i dóbr luksusowych: rocznik wina, różnych koktajli, markowych wyrobów kosmetycznych i perfumeryjnych, produktów luksusowych tytoniowych, produktów żywnościowych, telefonii komórkowej, oraz wszelkiego rodzaju gadżetów elektronicznych, biżuteria, zabawki, zegarki i okulary, wypieki. Należy pamiętać, że 2 duże sklepy kosmetyczne znajdują się w strefie wolnego handlu bezcłowego Wnukowo, więc proszę śledzić czas i nie przegap lot.

Wszystkie butiki w okolicy lotniska Wnukowo wyposażony w system monitoringu, który jest zgodny z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa i ochrony. To nie tylko zapewnia niezawodną ochronę sprzedawanych produktów i klientów, ale także pozwala poznać zachowania konsumentów, logikę doboru produktu, merchandising, jak również przyczynia się do rozwiązania różnych celów marketingowych.

pomocnych wskazówek

  • Bezcłowego sklepy będą sprzedawać towar tylko wtedy kartę pokładową i paszport, do tej pory nie usuwać swoich dokumentów.
  • Zapłacić na terenie centrów handlowych może być dowolną walutę, ale to jest bardziej ekonomiczne zapłacić za zakupy w dolarach lub euro. Na lotnisku, kurs rubla jest bardzo niekorzystna, więc jest odbierany towar kilka razy droższe. Nawiasem mówiąc, ceny w strefie wolnocłowej Wnukowo wyższy niż w innych krajach.
  • Nie ujawniać swoje zakupy przed bramą towarzysza. W przypadku uszkodzenia opakowania bagażu podręcznym mogą zostać usunięte z lotu.

Odwiedź Duty Free na Wnukowo można:

  1. W międzynarodowym terminalu pasażerskiego Wnukowo-A1 i B1.
  2. Lotnisko Wnukowo-3 złożona.
  3. Hali D (o fartuch lotnisku).

informacje historyczne

Twórcy tego rodzaju handlu stała Charlz Fini i Robert Miller z powrotem w 1960 roku. Pomysł bezcłowy i została podchwycona natychmiast echem na całym świecie. W Moskwie tego rodzaju instytucji ustanowionych podczas ozdobny lat dziewięćdziesiątych (po ZSRR), które nie mają żadnego wpływu na jakość usług i oferowanych produktów. Wielu z nas pamięta, że w czasach „żelaznej kurtyny” przywożone produkty były nie tylko trudne do zdobycia, a czasami wręcz niemożliwe. W 1988 roku rosyjski-irlandzki Umowa została przyjęta przez Ministerstwo Lotnictwa Cywilnego, zgodnie z którą strona irlandzki musiał dostarczyć towar do bezcłowego handlu. Od tego momentu rozpoczęła rozwój bezcłowego w krajach Związku Radzieckiego, który trwa do dziś.