807 Shares 1207 views

Tutaj znajdziesz podsumowanie „The Bear” Turgieniewa

Opowieść IS Turgieniewa „The Bear” został napisany w 1848 roku. Stał się jednym z wielu dzieł autora serii „Notatki o Hunter”. Głównymi bohaterami tej serii stały się rolnicy, których pisarz nie przedstawione zwykle szara masa i psychicznego, w ich własnych talentów i myślących ludzi. Opis w serii w pierwszej osobie. Oto przegląd zawartości „The Bear” przez Turgieniewa.

hut leśniczówki

Miejscowy szlachcic, zapalony myśliwy Piotr wracał z jednej polowanie późnym wieczorem. Nagle zaczęła się burza, a on musiał się ukryć pod krzakiem, aby ukryć się przed burzą. W świetle błyskawic ujrzał wysoką postać nieznajomego. To był miejscowy Leśnik Foma, którego „Biryukov” nazywa się w hrabstwie. Zasugerował Petru Petrovichu udać się do swojej kajuty, aby przeczekać burzę. Hunter zgodził się i wkrótce stanęli przed małym domu, otoczony dużym ogrodzeniu. W rogu pokoju wisiał kołyskę, w której dziecko spali. Pokręciła dwunastoletnia dziewczynka. Od szlachetnych oczach nie uciec od faktu, że zgodnie z tym widoczności, gospodyni nie było. Wszystko wokół było pełno biedy. Nawet podsumowanie „Niedźwiadek” Turgieniew wymaga od czytelników chętni poczucie litości dla ludzi pozostających w ubóstwie.

Opis bohatera

Peter starannie rozważyć leśniczego. Jego twarz była surowa i męski. Ten rodzaj dał mu wielkie brązowe oczy wyglądające spod brwi i gęstą brodę. Od znajomych szlachcic często słyszał historie o tym człowieku. Był obawiali jak ognia, wszystkich otaczających ludzi. Przekupiony leśniczy było niemożliwe. Był bardzo silny i zwinny. Nie dał czwartą każdemu. Z lasów przed usunięciem nawet pedałów. Dla nietowarzyski, był nazywany niedźwiedzia. Odgłos siekiery słyszał o dziesiątki mil. Przede wszystkim uderza mnie prostego integralności i odporności na biedaka, opisane przez niego w związku z Turgieniewa. „Niedźwiadek” (podsumowanie nie może ukryć ten fakt) – produkt, który zapewnia wgląd w dziwacznym świecie oryginalna i leśniczego.

uchwycić złodzieja

Nagle leśniczy usłyszał odgłos siekiery. Chwycił karabin i pobiegł do lasu. Piotr szedł za nim. Tuż przed dżentelmen otworzył następujący obraz: na ziemi leży ściętego drzewa, a Bear związuje ręce złodzieja. Wydawało się, że chudy człowieczek w łachmanach i zaniedbany brody. Piotr stał się dla ubogich, obiecując zapłacić za drzewa. Poprosił Thomasa do uwolnienia człowieka. Opór i niezłomność charakteru leśniczego może nawet przekazuje podsumowanie. „Niedźwiadek” Turgieniew – dzieło o niezwykłych właściwościach i moralności, które są właściwe dla zwykłych ludzi.

Nieoczekiwane działanie leśniczy

Wszystkie wnioski Petra Petrovicha Lesnik odpowiedział milczeniem. Podsumowanie Turgeneva historia „Biryuk” przekazuje pełne sprzeczności, wszystko dzieje się w tej chwili w duszy bohatera. Prawdopodobnie walczył dwa uczucia: współczucie dla biednego człowieka i niezdolność do poświęcenia swoich zasad. Człowiek, narzekają być wydany, nieoczekiwane zmiany w twarz i zaczął krzyczeć przekleństwa do leśniczego. Nazywa go bestią. The Bear, trochę wahanie, niech w domu biednego człowieka.

Można przeczytać podsumowanie „The Bear” przez Turgieniewa. Produkt jest mały i łatwy do odczytania. Dlatego radzę przeczytać go w całości.