472 Shares 9911 views

Co sufitów lepiej zrobić w łazience. Kilka pomysłów

Łazienka jest inna od reszty wysokiej wilgotności w domu. Należy to wziąć pod uwagę przy wyborze materiału do sufitów. Myśląc o tym, co zrobić lepiej niż pułapy w łazience, trzeba rozważyć wszystkie możliwe opcje. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę pożądanego rezultatu i materialną mozliwosci właściciela domu.

Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem wykończenia – farby lub wybielić. Jest oczywiste, że taki sufit wygląda bardzo prosty i bezpretensjonalny. Ale naprawa może działać nawet laik. Wapienne można pozostawić w przeszłości odległej Radzieckiego. Ale malowanie – doskonale akceptowalne rozwiązanie. Przy zakupie farby należy wybrać znak odpornego na wilgoć. Może to być farba akrylowa lub olej. Zalety takiego sufitowych obejmują Wielowariantowa ich barwy. Sufit w łazience może być absolutnie dowolny kolor. Możliwe jest również łączenie: obrzeża, różne powtarzające się wzory złożone z wykorzystaniem prefabrykowanych szablonu. Kolejną zaletą barwienia – niedrogi i non-uciążliwy remont w przypadku zalania sąsiadów na górze. Wystarczy, aby oczyścić i pomalować uszkodzonego obszaru. Należy pamiętać, że przed malowaniem sufity muszą być wyrównane, a następnie kit. Ale to najlepiej pozostawić profesjonalistom.

Właściciele domów, nie decyduje to, co najlepsze, aby sufit w łazience, należy wiedzieć i podwieszane sufity. Opcja ta będzie mniejsza wysokość pomieszczenia – kilka centymetrów, zamontowanego poniżej sufitu. Zawiesza się płytki sufit wykonane z różnych materiałów, które jest umieszczone w szynach aluminium zamocowanymi do ścian i sufitu w określonym skoku. Najbardziej powszechnie stosuje się płyty gipsowo-kartonowej jest wodoodporny. Wykończenie – zatrudnienie dość kłopotliwe, wymaga dodatkowej pracy, co zwiększa koszty napraw znacząco.

Powstaje pytanie, co jest lepsze, aby sufity w łazience, to jest możliwe do uzyskania decyzji w sprawie Specjalista – projektanta. Podobne w zasadzie urządzenia podwieszane sufity – z panelami PCV. Tylko zamiast profili aluminiowych umieszczone ramę drewnianą.

Informacja dla refleksji o tym, co najlepiej zrobić sufity w łazience – opcję napięcie. napinane sufity są folii PVC przymocowane do ścian na obwodzie bagietki i rozciągnięty pod działaniem ciepła. Wady te obejmują znaczną redukcję objętości pomieszczenia – 10-12 cm. Główną zaletą jest to także ich bezwzględna wodoszczelne. W przypadku zalania górne pułapy zatrzymywania wody, podczas ugięcia. Aby nadać im pierwotny wygląd, konieczne jest, aby skontaktować się z firm zajmujących się ich montażem. przebijają one folię i suszenie. W rezultacie – do sufitu podwieszanego w łazience jak nowe. Chociaż jest to zabawa nie jest tania.

Co sufitów lepiej zrobić w łazience – ty decydujesz. Wybór będzie zależał od kilku czynników. Decydującym czynnikiem przy każdym gospodarza. Jak widać z badań, najlepszym sufitu w łazience – napięciu.