598 Shares 2182 views

Ticket – świetny sposób, aby zaoszczędzić

To nie nowość, że do korzystania z transportu publicznego trzeba kupić bilet. Szczególnie problem ten jest istotny dla turystów, ponieważ taksówką jest dość drogie, a podróżowanie środkami transportu publicznego, można nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale również do przyłączenia się do kultury kraju. Bilet na transport publiczny w różnych krajach jest inna. To może być tylko na jeden przelot na jednego środka transportu można podróżować na kilka środków transportu, i może działać tylko przez jakiś czas po jego wyznaczenia.

Turyści, którzy przyjechali po raz pierwszy w nowym kraju, trzeba wiedzieć, na jakiej podstawie można kupić bilet (lub czas podróży), i na jaki typ pojazdu jest ono rozprowadzane. Pomoże to uniknąć nieprzyjemnych sytuacji podczas spotkania z inspektorów w transporcie.

Ponadto, warto zastanawiać, czy można kupić jeden bilet na dłuższy czas. Bilety te, w ogóle, można obniżyć koszty podróży o ponad połowę. Specjalnie dla turystów, którzy dużo podróżują, aby mieć czas, aby zobaczyć wszystkie zabytki miasta.

Konieczne jest również, aby wziąć pod uwagę fakt, że w niektórych krajach podzielić miasto na strefy, a bilet, który działa w tym samym obszarze, tracą swoją ważność w drugim. To nie jest nawet możliwe, aby zauważyć, jako punkt zmiany stref uznanych za zatrzymanie i niedoświadczona osoba ciężko śledzić niego. Ale na spotkaniu z audytorem takiej nieświadomości może latać okrągłą sumę grzywny. Na przykład w Republice Czeskiej za granicą w Pradze zaczyna działać obszar, który podlega wszystkim podróże. Po kilku przystankach zaczyna kolejny obszar, w którym najtańszy bilet, który nadal ma pewien margines czasu (specyficzny czas w Republice Czeskiej skok), nie jest już ważny.

Jeśli podróżujesz w Republice Czeskiej istnieje już jakiś czas, aw tym czasie można podróżować wszystkimi środkami transportu publicznego, w Moskwie trzeba kupić bilet dla każdej formy transportu. To będzie kosztować sporą sumę pieniędzy z tej sytuacji, aby kupić jedną stronę bilet. Moskwa to będzie znacznie tańsze w stosunku do transportu, a nie trzeba się obawiać spotkania z kontrolerem. A także nie trzeba kupować nowego biletu za każdym razem, przejście do innej formy transportu.

Istnieje oczywiście możliwość nie kupić bilet jeździć, a zając, ale ta opcja jest przeznaczona tylko dla miłośników łechtać swoje nerwy. Po tym wszystkim, kontrola biletów ugruntowaną w każdym kraju, a przez długi czas nie dostać się do jazdy. Po tym wszystkim, trzeba wiedzieć, na co zwykle przestaje iść kontrolerów iw przybliżeniu w jakim czasie, a informacja ta znajdzie turysta, tylko jazda przez długi czas i na tej samej trasie.

Najlepszym rozwiązaniem dla turystów – kupić bilet i nie bespokoitbsya o małe rzeczy i cieszyć się wakacjami. Po tym wszystkim, koszty transportu publicznego znacznie mniej niż koszt taksówki, i to nie jest konieczne, aby zmniejszyć gospodarkę w jeszcze niższej wartości, jak mówi przysłowie – chciwy dużo zapłacić, a wynikiem tego jest prawdą.